Daydream Psí pelíšky RIPSTOP PVC Šedá, Extra velký 130x100x15 cm

Daydream Psí pelíšky RIPSTOP PVC Šedá, Extra velký 130x100x15 cm

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Odolné psí pelíšky z ripstop materiálu s vnitřní vrstvou PVC pro 100% odolnost vůči vodě. Celý popis
2 800 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
2 399 Kč
Partner: ORLIXOR

Již se neprodává

Zboží partnera ORLIXOR

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100018587602

Popis

ČESKÝ VÝROBEK, designovaný i šitý výhradně v ČR.

RIPSTOP pelíšky jsou v naší nabídce velmi oblíbené. Ripstop je tkanina s vysokou pevností, vyrobená zvláštní technikou. Do tenké textilie jsou zatkány s odstupem 5–8 mm tlustější osnovní nebo i útkové niti, výrobek tak dostává členitou strukturu. Přednosti ripstopových tkanin spočívají ve velmi dobrém poměru hmotnosti ke stabilitě a ve vysoké tržné pevnosti. Ripstop s vrstvou silikonu nebo polyuretanu se používá třeba i na horkovzdušné balony, padáky, lodní plachty, stany, batohy a sportovní oblečení.

Naše psí pelíšky z ripstop materiálu jsou tak pevnější, než u standardně používaného materiálu a hodí se tak pro zvlášť velká a těžká plemen psů nebo pro psi, kteří jsou více aktivní na pelíšku – rádi škrábou, točí se a udusávají pelíšek před lehnutím. Z vnitřní strany je tkanina opatřena nánosem PVC, díky kterému neprojde prach ani tekutina dovnitř pelechu, který je tak nepromokavý. Díky nánosu PVC je pelech těžší  a méně pružný. Je ideální pokud jej chcete využívat v exteriéru, tj. na přímém dešti, v rose nebo předpokládáte častější kontakt s větším množstvím vody (např. sprchování hadicí). Hledáte-li variantu pelechu s větší pevností a zároveň předpokládáte menší kontakt s vodou a tekutinami (např. v interiéru, kde pelech pouze sprchujete nebo myjete houbičkou), můžete zvolit  variantu pelechu RipStop se zátěrem polyuretanu, který je lehčí a poddajnější.

Psí pelíšky Day Dream jsou naplněné polystyrenovými kuličkami a jsou tak vhodné zejména pro psy trpící ortopedickými problémy, otlaky a chorobami kůže. Tyto pelechy se proto také označují jako ortopedické nebo zdravotní. Naplněny jsou neprašným tvrzeným expandovaným polystyrenem, známým pod názvem EPS KULIČKY vysoké kvality. Tyto polystyrenové kuličky, které jsou určené speciálně pro sedací vaky, jsou vyráběny v České republice, jsou tvrzené, antialergické a splňují nejpřísnější požadavky na styk s pokožkou, směs obsahuje kuličky velikosti od 3–5 mm.

 

hlavní výhody:
  • Dokonalé izolační vlastnosti polystyrenu v sedacím vaku – pejsci nenastydnou od podlahy

  • EPS kuličky jsou zcela hypoalergenní a bezprašné, nedrží se v nich roztoči ani jiné nepříjemné breberky

  • Někteří pejsci trpí inkontinencí – pro ně je velmi snadná údržba pelíšku základem – kdy stačí celý pelíšek vzít a osprchovat

  • Pelíšky jsou vysoké a díky přesýpání EPS kuliček, vytváří velký prostor pro přizpůsobení se pejskovi a dobrou izolaci.

I tyto pelíšky mají TROJÍ UZAMČENÍ kuliček! Suchý i klasický zip u vnějšího obalu a další zdrhovadlo na vnitřním vaku. Zipy jsou zvoleny tak, aby nedocházelo k otevření ani při velké dětské nebo psí snaze, ale zároveň umožňují snadné doplnění nebo odebrání kuliček ze sedacího pytle v případě potřeby.

Každý pelíšek obsahuje dále VNITŘNÍ OCHRANNÝ VAK, který ukrývá samotnou náplň, tedy EPS kuličky. Vnitřní ochranný vak je opatřen zdrhovadlem, které umožňuje odejmutí nebo dosypání části náplně sedacího vaku. Zároveň je tím umožněno vyjmutí celého vnitřního ochranného vaku, takže vnější vak můžete ručně vyprat, nebo jej třeba osprchovat, pokud by byl zaprášen a vám se nechtělo jej očistit pouze hadříkem. Také po více letech třeba budete chtít vnější obal vyměnit a zde se opět nabízí snadnější manipulace. Praní v pračce nedoporučujeme – poškozuje vnitřní PVC vrstvu (viz článek o praní vaků).

Otlaky a bolestivé klouby – věčný problém

I tento pelíšek  má blahodárný vliv na klouby, ale i na problémy s otlaky psů. Tyto problémy pronásledují zejména velká a těžká plemena psů, pro která je tak asi nejdůležitější prevence. I menší psi však ocení pohodlí, které jim tyto pelechy nabízí. Naopak pro menší plemena psů jsou pak důležité dokonalé izolační vlastnosti polystyrenu v sedacím vaku.

Kvalitní pelech nebo i sedací vak tak podle našeho názoru minimálně zpříjemní Vašim kamarádům život, ale osobně věříme, že jej i prodlouží. Každý pejskař ví, jak zejména staří psi trpí na klouby, otlaky a psi chovaní venku také záněty močového měchýře. A tomu všemu sedací vaky a pelíšky Day Dream předchází.


Pokud stále nemáte veškeré informace podívejte do často kladených otázek, nebo nám napište.

Vše je uvedeno přehledně v tomto článku o sedacích vacích pro psy.

Máte problémy s OTLAKY u psů? Čtěte tento článek.

Day Dream