Dog Fantasy Pelech ovál s polštářem tmavě modrý
849 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pelíšek pro psy s voděodolným povrchem je praktický a pohodlný díky svým polyesterovým měkkým vláknům. Nezachytává chlupy a udržba je tak velmi snadná. Dog Fantasy Pelech ovál s polštářem tmavě modrý má snímací potah, který je možné prát v pračce.


Scruffs Chester Box Bed čokoládový
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Žynilkový pelíšekv čokoládové barvě vhodný pro všechny plemena psů s celistvou konstrukcí, která poskytuje větší podporu a zvýšenou odolnost během praní. Dostupný ve čtyřech velikostech.


Scruffs Expedition Box Bed čokoládový
1 599 Kč
+ doprava zdarma

Voděodolný pelíšek pro psy v čokoládové barvě Scruffs Expedition je vyroben pomocí velmi silné tkaniny, která tvoří robustní, odolný vnější potah. Pelíšek má také protiskluzový materiál na spodní straně. Ve třech velikostech


Scruffs Thermal Box Bed černý
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Teplý pelíšek s termoizolační výplní. Pelíšek je izolovaný a velmi pohodlný.


Dog Fantasy Pelech ovál origami pes šedý
1 499 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pelíšek pro psy se vzorem origami má vyjímatelný pratelný polštář, který je prošívaný. Vnitřní výplň je měkká díky obsaženým polyesterovým vláknům a zajišťuje tak maximální pohodlí pro vašeho mazlíčka. Dog Fantasy Pelech ovál origami pes šedý je vhodný pro každého psa.


Dog Fantasy Sofa etno hnědé
1 699 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pelíšek pro psy z voděodolné látky se stane oblíbeným místem pro odpočinek vašeho mazlíčka. Měkký oboustranný polštář z polyesterového vlákna zajišťuje maximální pohodlí. Dog Fantasy Sofa etno hnědé je vhodné pro každého pejska a je možné jej prát v pračce.


Dog Fantasy Sofa origami pes mix černo-růžová
1 799 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Měkký pelíšek pro psy má odolný potah, který je možné prát v pračce. Polstrované boky pelechu dodávají na pohodlnosti a váš mazlíček si nový doplňek jistě rychle oblíbí. Dog Fantasy Sofa origami pes mix černo-růžová je vhodný pro každého pejska.


Scruffs Expedition Box Bed limetkový
1 599 Kč
+ doprava zdarma

Voděodolný pelíšek pro psy v limetkové barvě Scruffs Expedition je vyroben pomocí velmi silné tkaniny, která tvoří robustní, odolný vnější potah. Pelíšek má také protiskluzový materiál na spodní straně. Ve třech velikostech


Scruffs Thermal Box Bed hnědý
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Teplý pelech s termoizolační výplní pro psy v hnědé barvě je vyroben za použití celistvé konstrukce, která poskytuje lepší podporu a delší životnost. Vhodný také pro psy nemocné či psy trpící kloubními potížemi. Dostupný ve čtyřech velikostech.


Dog Fantasy Pelech ovál origami pes tyrkysový
1 499 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pelíšek pro psy se vzorem origami má vyjímatelný pratelný polštář, který je prošívaný. Vnitřní výplň je měkká díky obsaženým polyesterovým vláknům a zajišťuje tak maximální pohodlí pro vašeho mazlíčka. Dog Fantasy Pelech ovál origami pes tyrkysový je vhodný pro každého psa.


Dog Fantasy Pelech ovál piktogram mix hnědý
1 349 Kč

884 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pelíšek pro psy se vzorem piktogramů má vyjímatelný pratelný polštář, který je prošívaný. Vnitřní výplň je měkká díky obsaženým polyesterovým vláknům a zajišťuje tak maximální pohodlí pro vašeho mazlíčka. Dog Fantasy Pelech ovál piktogram mix hnědý je vhodný pro každého psa.


Dog Fantasy Pelech ovál piktogram mix růžový
1 349 Kč

888 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pelíšek pro psy se vzorem piktogramů má vyjímatelný pratelný polštář, který je prošívaný. Vnitřní výplň je měkká díky obsaženým polyesterovým vláknům a zajišťuje tak maximální pohodlí pro vašeho mazlíčka. Dog Fantasy Pelech ovál piktogram mix růžový je vhodný pro každého psa.


Dog Fantasy Sofa origami pes mix černo-zelená
1 799 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Měkký pelíšek pro psy má odolný potah, který je možné prát v pračce. Polstrované boky pelechu dodávají na pohodlnosti a váš mazlíček si nový doplňek jistě rychle oblíbí. Dog Fantasy Sofa origami pes mix černo-zelená je vhodný pro každého pejska.


Scruffs Expedition Box Bed šedivý
1 599 Kč
+ doprava zdarma

Voděodolný pelíšek pro psy v šedivé barvě Scruffs Expedition je vyroben pomocí velmi silné tkaniny, která tvoří robustní, odolný vnější potah. Pelíšek má také protiskluzový materiál na spodní straně. Ve třech velikostech


Scruffs Kennel Club Donut
1 849 Kč
+ doprava zdarma

Prošívaný pelíšek z odolného materiálu, velice měkký a příjemný.


Dog Fantasy Pelech ovál s polštářem červený
749 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pelíšek pro psy s voděodolným povrchem je praktický a pohodlný díky svým polyesterovým měkkým vláknům. Nezachytává chlupy a udržba je tak velmi snadná. Dog Fantasy Pelech ovál s polštářem červený má snímací potah, který je možné prát v pračce.


Scruffs Expedition Box Bed švestkový
1 599 Kč
+ doprava zdarma

Voděodolný pelíšek pro psy ve švestkové barvě Scruffs Expedition je vyroben pomocí velmi silné tkaniny, která tvoří robustní, odolný vnější potah. Pelíšek má také protiskluzový materiál na spodní straně. Ve třech velikostech.