Atomic Půjčení lyžařského setu (lyže 170 cm, boty 26.5, hůlky: 125 cm)

Značka: Atomic Náš kód: 100014845009

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

Atomic Půjčení lyžařského setu (lyže 170 cm, boty 26.5, hůlky: 125 cm)

Univerzální lyžařský set pro dospělé a to jak začátečníky tak pokročilejší lyžaře. Celý popis

2990

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100014845009

Popis

Popis produktu

Lyžařský set je maximálně rok starý, ve velmi dobrém stavu. Set je servisovaný a seřízen na profesionálních přístrojích, tedy vše je připraveno k okamžitému používání na sjezdovce. O seřízení od nás obdržíte doklad, který je vyžadován na lyžařských výcvicích pro děti apod.

Lyže
VÖLKL CODE 7.4
Univerzální allmountin lyže s celodřevěným jádrem Full Sensor Woodcore. Ideální pro začátečníky, rekreační lyžaře až po středně pokročilé na upravené sjezdovky. Lyže nabízejí výbornou stabilitu a pohodlnou jízdu. Vázání s jednoduchým nastavováním na jakoukoliv velikost lyžáku. Progressive Technologie – speciální 3D tvarování, rozdílné na špičce a patce lyže což optimalizuje zahájení a výjezd z oblouku. Full Sensor Woodcore – kompaktní dřevěné jádro, které dodává lyžím vysokou stabilitu a jistotu při jízdě po hranách. Lyže jsou po servisu skluznice (struktura skluznice na kameni, úhlování hran, vosk)

Lyžáky
Salomon S/XPRO MR
All mountain unisex model určen pro půjčovny. Velmi univerzální, hodící se takřka na každou nohu. ŠIrší skelet. Mají design skeletu Twinframe 2. Vnitřní bota: Sensitive footprint My CustomFit 3D – předtvarovaná. Skelet: Articulated overlap. PU shell and PU cuff.

Hole
Leki rental classic
Vyrobené z kvalitního hliníku HTS 6.0. Mají pohodlnou rukojeť PA Safety Soft.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Váha člověka 100 kg
Výška člověka 180 cm
Velikost nohy 26.5
Barva

Barva

černá
Zdatnost lyžaře začátečník