Topeak Joe Blow Sport III
1 369 Kč

1 164 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dílenská cyklo pumpa Topeak Joe Blow Sport III s oboustrannou hlavicí nafoukne galuskový i auto ventilek. Extra dlouhá hadice s 360° kloubem pro lepší manipulaci.


Zéfal Air Profil FC 01 pumpa teleskopická
499 Kč

389 Kč

Teleskopická minipumpa Zéfal Air Profil FC01. Flexibilní spojení zajišťuje dobrý přístup k ventilku a zabraňuje poškození. Rychlá a jednoduchá přeměna pro galuskový nebo autoventilek. Kapacita 6 bar. Patent Zéfal.


Zéfal Pumpa Profil Max FP 30 nožní
826 Kč

659 Kč

Pumpa Profil Max FP 30 nožní je kvalitní dílenská pumpa s tlakem 12 bar/180 psi, polymerovou rukojetí a ocelovým tělem. Pumpa je vhodná pro všechny typy ventilků.


Topeak pumpa Joe Blow Max HP
1 049 Kč

734 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dílenská pumpa Topeak Joe Blow Max HP je velmi kvalitně zpracovaná pumpa, která Vám vydrží mnoho let. Práci jistě usnadní oboustranná hlavice s technologií TwinHead , která je určena pro všechny druhy ventilků.


Just One Air 5.0
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pumpička Just One Air 5.0 s teleskopickým pístem se hodí pro všechny typy ventilků. Součástí balení je držák na rám kola.


Zéfal Tubeless Tank
2 084 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zéfal Tubeless Tank – zásobník vzduchu pro snadnou montáž bezdušových plášťů. Okamžitě nafoukne plášť a ten se správně usadí v ráfku. Hliníkový tank udrží tlak do 16 bar.


Zéfal Z Shock pumpa na vidlice/tlumiče
739 Kč

589 Kč

Pumpa Zéfal Z shock Pohodlně s ní nahustíte vidlice a tlumiče s nejvyšší přesností – vytvoří přesně takový tlak, který potřebujete. Přitom díky pohyblivému manometru najdete vždy tu nejlepší pozici pro hustění. Přebytečný tlak lze jednoduše vypustit vypouštěcím ventilem. Kapacita 25 bar materiál těla: hliník


Lezyne Alloy Over Drive Silver
2 090 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dílenská pumpa disponuje systémem Air Bleed, který umožňuje přesné nastavení v pláštích. Je vybavena přesným manometrem. Dokáže vyvinout tlak až 4 bar a je vhodná pro širší pláště. Lezyne Alloy Over Drive Silver má dřevěnou rukojeť.


Topeak JoeBlow Max HP 11 bar stříbrná
1 049 Kč

944 Kč

Dílenská pumpa Topeak JoeBlow Max HP 11 bar stříbrná s výborným poměrem cena/výkon. Univerzální hlavice TwinHead™, obrovská síla a špičkové zpracování.


Zéfal Air Profil FC 02 černá
799 Kč

428 Kč

Pumpa Zéfal Air Profil FC 02 černá. S integrovaným šlahounkem a koncovkou Z-Flex a celohliníkovou konstrukcí. Držák na rám + gumový chránič proti nečistotám.


Zéfal Mini Jet černá
189 Kč

107 Kč

Plastová minipumpa Zéfal Mini Jet černá pro AV i SV ventilky. Držák na rám součástí balení.


BLACKBURN AirStik SL
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Malá, ale přesto extra výkonná pumpička na silniční kola. Blackburn AirStik SL disponuje tlakem až 11 barů, díky kterému nafoukne každé kolo v mžiku. Kompaktní rozměry umožňují pumpičku vzít například i do kapsy. Je určena pouze pro galuskový ventil.


BLACKBURN Mammoth AnyValve-32%
499 Kč

339 Kč

Akce

Kvalitní kompaktní pumpička. Blackburn Mammoth AnyValve disponuje extrémním výkonem. Tato pumpička je ideální doplněk pro vaše vyjížďky na MTB. Výhodou je univerzální využití na oba typy ventilku a precizní dílenské zpracování.


BLACKBURN Mammoth Flex
999 Kč

Drobná výkonná pumpička. Blackburn Mammoth Flex disponuje flexibilní hlavicí, která je kompatibilní s každým ventilkem. Pumpička je vybavena manometrem pro přesné nafouknutí.


BLACKBURN Mountain AnyValve-32%
399 Kč

269 Kč

Akce

Výkonná ruční pumpa na kolo. Blackburn Mountain AnyValve má odolné hliníkové tělo a ergonomicky tvarovanou rukojeť pro snadné pumpování. Disponuje hlavicí, která je použitelná pro všechny typy ventilků.


BLACKBURN Piston 1 Dark Olive/Yellow
699 Kč

Kvalitní dílenská pumpa. Blackburn Piston 1 Dark Olive/Yellow má 640 mm dlouhé ocelové tělo se stabilní základnou. Pumpa je vybavena velkým manometrem, který má kontrastní označení. Pumpa je kompatibilní se všemi druhy ventilků.


BLACKBURN Piston 2 Matte Black/Cyan
999 Kč

Kvalitní dílenská pumpa. Blackburn Piston 2 Matte Black/Cyan má 660 mm dlouhé ocelové tělo se stabilní základnou. Pumpa je vybavena velkým manometrem, který má kontrastní označení. Pumpa je kompatibilní se všemi druhy ventilků.


Joe's No-Flats Tlaková Kapsle Rideair
1 575 Kč
1 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přenosná multifunkční kapsle Joe's no Flats RideAir tlaková kapsle, která umožní nafoukat plášť pouhým stiskem tlačítka. Umožňuje nahustit plášť bez kompresoru či návštěvy benzínky pro prvotní nahození pláště.


Just One Air 3.1
299 Kč

Pumpička Just One Air 3.1 s výsuvnou hadičkou 150 mm s hlavicí má nízkou hmotnost a je vyrobena z tvrzeného plastu. Držák na rám kola je součástí balení.


Just One Air 6.0
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pumpička Just One Air 6.0 s velmi nízkou hmotností. Součástí balení je držák na rám kola.


Just One Air Max 1.1
649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nožní pumpa Just Air Max 1.1 je vybavena ergonomicky tvarovaným držadlem. Součástí pumpy je manometr pro přesné měření tlaku.


Just One Air Max 2.0
549 Kč

Nožní pumpa Just One Air Max 2.0 s oboustrannou hlavicí pro všechny typy ventilků. Součástí pumpy je manometr pro přesné měření tlaku.


Just One Air Multi
349 Kč

Nožní pumpa Just One Air Multi má víceúčelové použití. Součástí balení je jehla pro nafukování míčů a plastová redukce. Oboustranná hlavice je vhodná pro všechny typy ventilků.


Just One Air Shock 3.0
799 Kč

Pumpička na odpružení One Air Shock 3.0 je vhodná pro všechny typy odpružených vidlic i zadních odpružení. Tělo vyrobeno převážně z hliníku. Tlak je možné nastavit díky velmi přesnému manometru.


Lezyne Carbon Road Drive Carbon S
2 798 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Špičková malá pumpička disponuje konstrukcí ze 100% karbonového vlákna. Je extrémně lehká a pevná, vybavena chytrou oboustrannou hadičkou a karbonovým držákem na rám. Lezyne Carbon Road Drive Carbon S dokáže vyvinout tlak až 11 bar.


Lezyne Classic Over Drive Gloss Black
1 790 Kč

Novinka

Dílenská pumpa disponuje systémem Air Bleed, který umožňuje přesné nastavení v pláštích. Je vybavena přesným manometrem. Dokáže vyvinout tlak až 4 bar a je vhodná pro širší pláště. Lezyne Classic Over Drive Gloss Black má dřevěnou rukojeť.


Lezyne Lite Drive Black M
899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výkonná silniční pumpa. Lezyne Lite Drive Black M s precizním zpracováním a maximálním výkonem. Lze použít pro galuskový i auto ventilek.


Lezyne Road Drive
1 290 Kč

1 049 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ruční pumpa s dvojitou anodizací disponuje zvětšeným pístem pro zaručení delší životnosti. Její součástí je dlouhá hadice Flex Hose s hlavou ABS, která je vhodná pro galuskový ventil. Lezyne Road Drive dokáže vyvinout tlak až 11 bar.


Lezyne Sport Drive HP Black S
540 Kč

499 Kč

Malá lehká pumpička ideální na kolo. Lezyne Sport Drive HP Black S přes své malé rozměry překvapí maximálním výkonem. Je vhodná pro galuskový i autoventilek.


Lezyne Tech Drive HP Black M
890 Kč

Malá lehká pumpička. Lezyne Tech Drive HP Black M se vyznačuje kompaktním designen a až o o 30% větší účinností než konkurenční typy stejné velikosti. Vhodná pro galuskové i auto ventilky.


Topeak JoeBlow Max HP 11 bar bílá
1 049 Kč

945 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dílenská pumpa Topeak JoeBlow Max HP 11 bar bílá s výborným poměrem cena/výkon. Univerzální hlavice TwinHead™, obrovská síla a špičkové zpracování.


Topeak JoeBlow Pro X
2 999 Kč

2 539 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Velká dílenská ocelová pumpa Topeak JoeBlow Pro X s maximálním tlakem do 14 barů (200 psi). Stabilní ocelová základna, velké rukojeti a 3" analogový manometr pro vaše pohodlí. Extra dlouhá hadice a hlavice SmartHead DX3, která se přizpůsobí každému ventilku tvarem i tlakem. Nyní bude nafouknutí kol hračka.


Topeak Mountain DA, Dual Action MTB
599 Kč

Malá pumpa Topeak Mountain DA s technologií Dual Action vhodná pro MTB kola. Lze připevnit na rám a díky její lehkosti a kompaktnosti nepoznáte, že ji máte s sebou. Maximální tlak 4 bary.


Topeak Náplň CO2 16g set 5 ks
689 Kč

Topeak Náplň CO2 set 5 ks je set náhradních bombiček do pumpiček, které využívají CO2. Konkrétně se jedná o modely HybridRocket, CO2-Bra a AirBooster CO2.


Topeak Náplň CO2 25g set 2 ks
649 Kč

Náhradní CO2 bombičky Topeak Náplň CO2 25g set 2 ks je set náhradních bombiček do pumpiček, které využívají CO2. Konkrétně se jedná o modely HybridRocket, CO2-Bra a AirBooster CO2.


Topeak Náplň CO2 set 2ks
299 Kč

Topeak Náplň CO2 set 2ks je set náhradních bombiček do pumpiček, které využívají CO2. Konkrétně se jedná o modely HybridRocket, CO2-Bra a AirBooster CO2.


Topeak pumpa JoeBlow Mountain
1 349 Kč

1 126 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velkoobjemová podlahová pumpa Topeak JoeBlow Mountain určená převážně pro horská kola. Ve spodní části pumpy je umístěn barometr pro kontrolu tlaku v pneumatikách. Hlavice pumpy je určená pro galuskový i autoventilek.


Topeak Pumpa Peak DX II černá
689 Kč

636 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Malá a skladná pumpa na kolo Pumpa Peak DX II černáduální hlavu na galuskový i autoventilek. Váží pouhých 155g a má elegantní černé provedení, hliníkové tělo a kapacitu 90psi/6bar.


Topeak Pumpa Peak DX II stříbrná-30%
689 Kč

476 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Malá a skladná pumpa na kolo Pumpa Peak DX IIduální hlavu na galuskový i autoventilek. Váží pouhých 155g a má elegantní stříbrné provedení, hliníkové tělo a kapacitu 90psi/6bar.


Topeak RaceRocket HP silniční
1 049 Kč
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Topeak RaceRocket HP je mírně kratší verze cyklo pumpy Race Rocket, která se snadno vejde do kapsy dresu. Tato elegantní mini pumpa nabízí hliníkové tělo a vysokou kvalitu zpracování. Postará se o bezproblémovou manipulaci s galuskovým, nebo motorkovým ventilkem. Součástí balení pumpy Race Rocket HP je i držák k rámu.


Topeak Roadie DA Dual Action
539 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehká pumpa Topeak Roadie DA Dual Action, která je nejkompaktnější a nejlehčí mezi Dual Action pumpami. DA zdvojnásobuje objem s každým pumpnutím. Maximální tlak je 8 barů.


Zéfal Air Profil FC 03 černá
899 Kč

719 Kč

Pumpa Zéfal Air Profil FC 03 černá. S integrovaným šlahounkem a koncovkou Z-Flex a celohliníkovou konstrukcí, vyrobenou technologií CNC. Držák na rám + gumový chránič proti nečistotám. Vysokotlaká pumpa – 9 bar.


BLACKBURN Piston 2 Matte Black/Cyan - zánovní
999 Kč

859 Kč

Zánovní

Blackburn Piston 2 je kvalitní dílenská pumpa s 660 mm dlouhým ocelovým tělem a stabilní základnou, na kterou se můžete spolehnout. Velký přehledný ukazatel tlaku.


Topeak RaceRocket
899 Kč

Lehká a odolná pumpička Race Rocket s možností upevnění na rám.


BLACKBURN Piston 1 Matte Black/White
699 Kč

Kvalitní dílenská pumpa. Blackburn Piston 1 Matte Black/White má 640 mm dlouhé ocelové tělo se stabilní základnou. Pumpa je vybavena velkým manometrem, který má kontrastní označení. Pumpa je kompatibilní se všemi druhy ventilků.


Topeak Mountain TT Twin Turbo
899 Kč

759 Kč

Malá pumpička Topeak Mountain TT, Twin Turbo s velkým výkonem si poradí i s nafouknutím Fat biku a MTB s potřebou vyššího tlaku. Využívá pohybu pístu oběma směry k nafukování a tím šetří čas i námahu.