BLACKBURN Mammoth AnyValve-27%

BLACKBURN Mammoth AnyValve

Hodnocení: 3,7
549 Kč 399 Kč

Akce

Kvalitní kompaktní pumpička. Blackburn Mammoth AnyValve disponuje extrémním výkonem. Tato pumpička je ideální doplněk pro vaše vyjížďky na MTB. Výhodou je univerzální využití na oba typy ventilku a precizní dílenské zpracování.

Topeak Joe Blow Sport III
1 369 Kč 1 289 Kč

Kvalitní dílenská pumpa. Topeak Joe Blow Sport III se skláda z ocelového těla, základny z tvrzené oceli a hlavy TwinHead, díky které ji lze použít na všechny typy ventilků. Pumpa je vybavena analogovým manometrem do 11 barů. Výhodou je extra dlouhá hadice s 360 ° kloubem pro lepší manipulaci.

Zéfal Pumpa Profil Max FP 30 nožní
826 Kč 699 Kč

Pumpa Profil Max FP 30 nožní je kvalitní dílenská pumpa s tlakem 12 bar/180 psi, polymerovou rukojetí a ocelovým tělem. Pumpa je vhodná pro všechny typy ventilků.

Zéfal Air Profil FC 01 pumpa teleskopická
499 Kč 399 Kč

Teleskopická minipumpa Zéfal Air Profil FC01. Flexibilní spojení zajišťuje dobrý přístup k ventilku a zabraňuje poškození. Rychlá a jednoduchá přeměna pro galuskový nebo autoventilek. Kapacita 6 bar. Patent Zéfal.

Topeak pumpa Joe Blow Max HP-26%
1 049 Kč 769 Kč

Akce

Kvalitní dílenská pumpa. Topeak Joe Blow Max HP se skláda z ocelového těla, základny z kompozitu a hlavy TwinHead, díky které ji lze použít na všechny typy ventilků. Pumpa je vybavena analogovým manometrem do 11 barů.

Just One Air 5.0

Just One Air 5.0

Hodnocení: 5
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pumpička Just One Air 5.0 s teleskopickým pístem se hodí pro všechny typy ventilků. Součástí balení je držák na rám kola.

Topeak RaceRocket

Topeak RaceRocket

Hodnocení: 5
899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehká a odolná cyklo pumpička Topeak Race Rocket s možností upevnění na rám. Elegantní provedení a všestrannost díky SmartHead – lze použít na galuzkový i auto ventilek.

Zéfal Z Shock pumpa na vidlice/tlumiče
889 Kč

Pumpa Zéfal Z shock Pohodlně s ní nahustíte vidlice a tlumiče s nejvyšší přesností – vytvoří přesně takový tlak, který potřebujete. Přitom díky pohyblivému manometru najdete vždy tu nejlepší pozici pro hustění. Přebytečný tlak lze jednoduše vypustit vypouštěcím ventilem. Kapacita 25 bar materiál těla: hliník

PARK TOOL U.S.A Pumpa Home PT-PFP-8
1 059 Kč

Špičková vysokotlaká pumpa PARK TOOL U.S.A Home PT- PFP-8 pro domácí použití. Universální hlavice s aretací na galuskové i autoventilky. Velmi vhodná i do auta.

Zéfal Mini Jet černá

Zéfal Mini Jet černá

Hodnocení: 3,5
189 Kč 109 Kč

Plastová minipumpa Zéfal Mini Jet černá pro AV i SV ventilky. Držák na rám součástí balení.

Zéfal Air Profil FC 02 černá
799 Kč 539 Kč

Pumpa Zéfal Air Profil FC 02 černá. S integrovaným šlahounkem a koncovkou Z-Flex a celohliníkovou konstrukcí. Držák na rám + gumový chránič proti nečistotám.

Just One Air Multi

Just One Air Multi

Hodnocení: 4,4
349 Kč

Nožní pumpa Just One Air Multi má víceúčelové použití. Součástí balení je jehla pro nafukování míčů a plastová redukce. Oboustranná hlavice je vhodná pro všechny typy ventilků.

Just One Air Max 2.0

Just One Air Max 2.0

Hodnocení: 4,5
549 Kč

Nožní pumpa Just One Air Max 2.0 s oboustrannou hlavicí pro všechny typy ventilků. Součástí pumpy je manometr pro přesné měření tlaku.

Just One Air Shock 3.0
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pumpička na odpružení One Air Shock 3.0 je vhodná pro všechny typy odpružených vidlic i zadních odpružení. Tělo vyrobeno převážně z hliníku. Tlak je možné nastavit díky velmi přesnému manometru.

BLACKBURN Mountain AnyValve

BLACKBURN Mountain AnyValve

Hodnocení: 4,5
449 Kč 399 Kč

Výkonná ruční pumpa na kolo. Blackburn Mountain AnyValve má odolné hliníkové tělo a ergonomicky tvarovanou rukojeť pro snadné pumpování. Disponuje hlavicí, která je použitelná pro všechny typy ventilků.

Lezyne Tech Drive HP Silver M
939 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Malá lehká pumpička. Lezyne Tech Drive HP Silver M se vyznačuje kompaktním designen a až o o 30% větší účinností než konkurenční typy stejné velikosti. Vhodná pro galuskové i auto ventilky.

Lezyne Steel Travel Floor Drive Gloss Black
1 790 Kč 1 439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dílenská pumpa s univerzálním ventilkem nahustí bicykl i automobil. Konstrukce z kvalitní nástrojářské oceli zaručuje dlouhou životnost. Praktickým doplňkem pumpičky Lezyne Steel Travel Floor Drive Gloss Black je manometr, pohodlně na očích vedle stupátka.

Topeak RaceRocket HP silniční
1 049 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Malá a skladná pumpa na kolo. Topeak RaceRocket HP má SmartHead na galuskový i autoventilek. Váží pouhých 82 g a má elegantní , hliníkové tělo a kapacitu 11 bar.

BLACKBURN Piston 1 Matte Black/White
799 Kč 699 Kč

Kvalitní dílenská pumpa. Blackburn Piston 1 Matte Black/White má 640 mm dlouhé ocelové tělo se stabilní základnou. Pumpa je vybavena velkým manometrem, který má kontrastní označení. Pumpa je kompatibilní se všemi druhy ventilků.

Just One Air 6.0

Just One Air 6.0

Hodnocení: 5
639 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pumpička Just One Air 6.0 s velmi nízkou hmotností. Součástí balení je držák na rám kola.

Topeak Pumpa Peak DX II Silver-21%
689 Kč 539 Kč

Akce

Malá a skladná pumpa na kolo. Pumpa Topeak Peak DX II Silver má duální hlavu na galuskový i autoventilek. Váží pouhých 155g a má elegantní černé provedení, hliníkové tělo a kapacitu 90psi/6bar.

Topeak Náplň CO2 25 g, 2 ks
649 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní CO2 bombičky Topeak Náplň CO2 25g set 2 ks je set náhradních bombiček do pumpiček, které využívají CO2. Konkrétně se jedná o modely HybridRocket, CO2-Bra a AirBooster CO2.

Topeak Náplň CO2, 2 ks-50%

Topeak Náplň CO2, 2 ks

Hodnocení: 5
299 Kč 149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Topeak Náplň CO2 set 2ks je set náhradních bombiček do pumpiček, které využívají CO2. Konkrétně se jedná o modely HybridRocket, CO2-Bra a AirBooster CO2.

Lezyne Classic Over Drive Gloss Black
1 890 Kč 1 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dílenská pumpa disponuje systémem Air Bleed, který umožňuje přesné nastavení v pláštích. Je vybavena přesným manometrem. Dokáže vyvinout tlak až 4 bar a je vhodná pro širší pláště. Lezyne Classic Over Drive Gloss Black má dřevěnou rukojeť.

Topeak Pumpa Peak DX II černá-21%
689 Kč 539 Kč

Akce

Malá a skladná pumpa na kolo. Topeak Pumpa Peak DX II černá má duální hlavu na galuskový i autoventilek. Váží pouhých 155g a má elegantní černé provedení, hliníkové tělo a kapacitu 90psi/6bar.

Zéfal Air Profil FC 03 černá
899 Kč 649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pumpa Zéfal Air Profil FC 03 černá. S integrovaným šlahounkem a koncovkou Z-Flex a celohliníkovou konstrukcí, vyrobenou technologií CNC. Držák na rám + gumový chránič proti nečistotám. Vysokotlaká pumpa – 9 bar.

BLACKBURN Mammoth Flex

BLACKBURN Mammoth Flex

Hodnocení: 4,5
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Drobná výkonná pumpička. Blackburn Mammoth Flex disponuje flexibilní hlavicí, která je kompatibilní s každým ventilkem. Pumpička je vybavena manometrem pro přesné nafouknutí.

Just One Air Max 1.1

Just One Air Max 1.1

Hodnocení: 3,5
649 Kč 599 Kč

Nožní pumpa Just Air Max 1.1 je vybavena ergonomicky tvarovaným držadlem. Součástí pumpy je manometr pro přesné měření tlaku. Robustní kovové tělo. Zobrazení hodnoty tlaku.

Topeak Joeblow Max II

Topeak Joeblow Max II

Hodnocení: 5
1 049 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní dílenská pumpa. Topeak Joeblow Max II se skláda z ocelového těla, základny z tvrzeného plastu a hlavy TwinHead, díky které ji lze použít na všechny typy ventilků. Pumpa je vybavena analogovým manometrem do 8 barů.

Topeak Joeblow Max HP White
1 049 Kč 929 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní dílenská pumpa. Topeak Joeblow Max HP White se skláda z ocelového těla, základny z kompozitu a hlavy TwinHead, díky které ji lze použít na všechny typy ventilků. Pumpa je vybavena analogovým manometrem do 11 barů.

BLACKBURN AirStik SL

BLACKBURN AirStik SL

Hodnocení: 4,2
499 Kč

Malá, ale přesto extra výkonná pumpička na silniční kola. Blackburn AirStik SL disponuje tlakem až 11 barů, díky kterému nafoukne každé kolo v mžiku. Kompaktní rozměry umožňují pumpičku vzít například i do kapsy. Je určena pouze pro galuskový ventil.

JOE´S tmel bezdušový ECO SEALANT 1000ml
760 Kč

Jediný opravdu ekologický sealant na trhu! Vytvořeno speciálně pro ultralehké pláště. Excelentní zacelení děr až do 6mm. Zamezuje úniku vzduchu po stranách patek.

JOE´S tmel bezdušový SUPER SEALANT 1000ml
655 Kč

Ultra rychlý sealant! Excelentní zacelení děr až do 6mm. 100% funkčnost ve všech teplotách. Nezáleží na tlaku, funguje jak při 15psi tak při 100psi. Kompatibilní s CO2 pumpičkami..

Continental tmel bezdušový Continental RevoSealant 1000ml
990 Kč

Perfektní tmel Continental slouží ke konverzi standardních kol na bezdušová, pro použití Tubeless Ready plášťů a také jako prevence defektů u všech bezdušových variant obutí.
Balení 1000ml
Použití do cca 16 plášťů.

JOE´S tlaková kapsle RIDEAIR
1 635 Kč

Multifunkční kapsle pro nahuštění pláště. Joe’sRideAir je přenosná multifunkční kapsle, která umožní nafoukat plášť pouhým stiskem tlačítka..

JOE´S tmel bezdušový ECO SEALANT 500ml
505 Kč

Jediný opravdu ekologický sealant na trhu! Vytvořeno speciálně pro ultralehké pláště. Excelentní zacelení děr až do 6mm. Zamezuje úniku vzduchu po stranách patek.

Lezyne Pocket Drive

Lezyne Pocket Drive

Hodnocení: 4,8
790 Kč 689 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pumpička disponuje tlakem 11 barů a vroubkovaným povrchem pro snížení sklouznutí. Je vyrobena z hliníku opracovaného CNC metodou. Lezyne Pocket Drive je vhodná pro galuskové i auto ventilky.

BLACKBURN Piston 1 Dark Olive/Yellow - rozbaleno-9%
749 Kč 679 Kč

Rozbaleno

Kvalitní dílenská pumpa. Blackburn Piston 1 Dark Olive/Yellow má 640 mm dlouhé ocelové tělo se stabilní základnou. Pumpa je vybavena velkým manometrem, který má kontrastní označení. Pumpa je kompatibilní se všemi druhy ventilků.

Topeak Ninja P

Topeak Ninja P

Hodnocení: 5
599 Kč 539 Kč

Výkonná kompaktní ruční pumpa. Topeak Ninja P díky umístění v sedlovce nepřekáží a nenarušuje vzhled kola. Tato pumpička je nositelem prestižního ocenění Red Dot Award.

Lezyne Digital Pressure Drive Black
2 090 Kč 2 029 Kč

Špičková pumpička s manometrem. Lezyne Digital Pressure Drive Black vyniká precizním zpracováním. Nově disponuje osvědčeným ABS systémem a digitálním manometrem pro větší přesnost nafouknutí.

Lezyne Lite Drive Black M
889 Kč

Výkonná silniční pumpa. Lezyne Lite Drive Black M s precizním zpracováním a maximálním výkonem. Lze použít pro galuskový i auto ventilek.

Zéfal Tubeless Tank

Zéfal Tubeless Tank

Hodnocení: 4
1 990 Kč 1 589 Kč

Zéfal Tubeless Tank – zásobník vzduchu pro snadnou montáž bezdušových plášťů. Okamžitě nafoukne plášť a ten se správně usadí v ráfku. Hliníkový tank udrží tlak do 16 bar.

Topeak Mountain TT Twin Turbo
899 Kč

Malá pumpa Topeak Mountain TT Twin Turbo s technologií TwinTurbo vhodná i pro velká MTB kola. Lze připevnit na rám a díky její lehkosti a kompaktnosti nepoznáte, že ji máte sebou máte. Maximální tlak 8 barů.

Lezyne Sport Drive HP Black S
540 Kč 439 Kč

Malá lehká pumpička ideální na kolo. Lezyne Sport Drive HP Black S přes své malé rozměry překvapí maximálním výkonem. Je vhodná pro galuskový i autoventilek.

Lezyne Tech Drive HP Black M
890 Kč 869 Kč

Malá lehká pumpička. Lezyne Tech Drive HP Black M se vyznačuje kompaktním designen a až o o 30% větší účinností než konkurenční typy stejné velikosti. Vhodná pro galuskové i auto ventilky.

Pumpičky na kolo

Pumpičky na kolo jsou k dispozici jako pohotovostní ruční pumpičky vhodné na cesty, nebo velké nožní pumpy, které jsou ideální do garáží a dílen. Rychlé huštění nabízí CO2 pumpa nebo elektrická pumpa.

Pumpičky na kolo do dílny

Pro domácí huštění jsou vhodné pumpičky do dílny. Jsou to zpravidla nožní pumpy. Jsou stabilní, robustní a rychle nahustí na potřebný tlak. Doplněny bývají manometrem.

Pumpičky na kolo na cesty

Cestovní pumpičky na kolo jsou malé a skladné. Jsou to ruční pumpy. Snadno je zabalíte do batohu. Některé modely jsou teleskopické. Slouží jako pohotovostní, huštění je zdlouhavé a namáhavé.

CO2 pumpa na kolo

CO2 pumpa na jídzní kolo využívá jednorázové bombičky s oxidem uhličitým. Pumpa je lehká, skladná. Huštění je rychlé a bez námahy.

Elektrická pumpa na kolo

Elektrická pumpa na kolo se používá i na nafouknutí motorek nebo automobilů. Pohodlné huštění.

Koncovka k pumpičce

Hustilka musí sedět s ventilkem kola. U některých pumpiček se mění nástavce či přepíná páčka.

  • Autoventilek (AV), kolo dofouknete i na benzince
  • Galuskový (SV), průměr 6 mm
  • Regina (RV), používá se pro italská kola
  • Dunlop (DV), rozšířený u nás i v zahraničí

Pumpa na kolo, galuskový ventilek

Většina typů ventilků má průměr 8 mm. Galuskový ventilek je užší, průměr má 6 mm. Je jím vybavena většina dražších jízdních kol.

Pumpičky na vidlice a tlumiče

Speciální pumpičky na vidlice a tlumiče neslouží pro nafouknutí gum. Je určená pro doplnění vzduchu do vzduchových vidlic a tlumičů odpružených kol.