Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100072053649

Bluetouch Bezdrátový přenosný kompresor BLUETOUCH BT15 6000 mAh

Bluetouch Bezdrátový přenosný kompresor BLUETOUCH BT15 6000 mAh

1x

hodnoceno

80 %

spokojenost
Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Výkonný multifunkční kompresor kompaktních rozměrů, který díky vysokokapacitní baterii 6000 mAh nabije kolo, koloběžku nebo třeba míče pro celý basketbalový tým! Během jedné minuty nafouknete až 28,7 l vzduchu a vejde se i do tašky na koloběžce. Celý popis
Produkt se již neprodává
1 490 Kč
Prodává BLUETOUCH
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 490 Kč

Popis

Bezdrátový přenosný kompresor BLUETOUCH BT15 disponuje přednastavenou funkci STOP – po dosažení nastaveného tlaku se automaticky vypne a nehrozí poškození nafukovaného předmětu.

Součástí balení je široká sada nástavců pro nafouknutí míče, pneumatiky motorky, kola, elektrokoloběžky, nebo nafukovacího bazénku a matrace. 

Díky kompresoru si můžete kdykoliv změřit aktuální tlak v pneumatikách, abyste předešli zbytečným defektům způsobených nedostatečným nafouknutím pneumatik.

Pohodlná a jednoduchá manipulace – kompresor má přehledný displej.

Výrobek je vybaven čtyřmi režimy dohuštění: automobil, motocykl, jízdní kolo a míč. Podle svých potřeb si můžete si zvolit vhodný režim. Každý režim má jiné výchozí hodnoty nastavení tlaku vzduchu.

Vlastní volba jednotek tlaku: psi, bar, kPa a kg/cm2

Kompresor BLUETOUCH BT15 má malé rozměry, nízkou hmotnost, snadno se přenáší a skladuje. Na cesty, outdoorové aktivity, denní potřeby. Během jedné minuty nafouknete až 28,7 l vzduchu

V jednom výrobku získáte více funkcí: detekce tlaku v pneumatikách, vzduchové čerpadlo, noční osvětlení