Alltoys Pěnová podložka zvířátka a dopravní prostředky 10ks
399 Kč 249 Kč

Veselá pěnová podložka s motivem zvířátek a dopravních prostředků uprostřed, která lze vyjmout a vkládat jako puzzle. Skvělý doplněk pro hrátky vašich ratolestí a současně slouží jako ochrana před prochladnutím od studené podlahy. Vhodné pro děti od 3 let.

Alltoys Pěnová podložka zvířátka 10ks
399 Kč 299 Kč

Naučné pěnové puzzle s motivem zvířátek uprostřed, které nenásilnou formou učí děti poznávat zvířátka. Skvělý doplněk pro hrátky vašich ratolestí a současně slouží jako ochrana před prochladnutím od studené podlahy. Vhodné pro děti od 3 let.

Alltoys Pěnové puzzle zvířátka 9 ks
399 Kč 239 Kč

Pěnové podlahové puzzle mají vroubkovaný povrch a vyjímatelné části. Tato hrací podložka nenásilnou formou učí děti poznávat zvířata. Puzzle jsou ideální k vytvoření hrací plochy nejen do dětských pokojíčků, ale všude tam, kde si děti hrají.

Alltoys Pěnové puzzle dopravní prostředky 9 ks
399 Kč 239 Kč

Pěnové podlahové puzzle mají vroubkovaný povrch a vyjímatelné části. Tato hrací podložka nenásilnou formou učí děti poznávat dopravní prostředky. Puzzle jsou ideální k vytvoření hrací plochy nejen do dětských pokojíčků, ale všude tam, kde si děti hrají.

Alltoys Pěnové puzzle čísla 9 ks
399 Kč 239 Kč

Pěnové podlahové puzzle mají vroubkovaný povrch a vyjímatelné části. Tato hrací podložka nenásilnou formou učí děti poznávat čísla. Puzzle jsou ideální k vytvoření hrací plochy nejen do dětských pokojíčků, ale všude tam, kde si děti hrají.

Alltoys Pěnové puzzle zvířata 9 ks
399 Kč 249 Kč

Pěnové podlahové puzzle mají vroubkovaný povrch a vyjímatelné části. Tato hrací podložka nenásilnou formou učí děti poznávat zvířátka. Puzzle jsou ideální k vytvoření hrací plochy nejen do dětských pokojíčků, ale všude tam, kde si děti hrají.

Alltoys Pěnový skákací panák 11 ks
499 Kč 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pěnové podlahové puzzle mají vroubkovaný povrch a vyjímatelné části. Tato hrací podložka nenásilnou formou učí děti poznávat čísla. Puzzle jsou ideální k vytvoření hrací plochy nejen do dětských pokojíčků, ale všude tam, kde si děti hrají.

Alltoys Pěnová písmenka do vany 36 ks
339 Kč

Pěnové podlahové puzzle mají vroubkovaný povrch a vyjímatelné části. Tato hrací podložka nenásilnou formou učí děti poznávat písmenka a čísla. Puzzle jsou ideální k vytvoření hrací plochy nejen do dětských pokojíčků, ale všude tam, kde si děti hrají.

Alltoys Pěnové puzzle zvířátka a dopravní prostředky 9 ks
399 Kč 329 Kč

Pěnové podlahové puzzle mají vroubkovaný povrch a vyjímatelné části. Tato hrací podložka nenásilnou formou učí děti poznávat zvířátka a dopravní prostředky. Puzzle jsou ideální k vytvoření hrací plochy nejen do dětských pokojíčků, ale všude tam, kde si děti hrají.

Alltoys Pěnové puzzle tvary 9 ks
399 Kč 299 Kč

Pěnové podlahové puzzle mají vroubkovaný povrch a vyjímatelné části. Tato hrací podložka nenásilnou formou učí děti poznávat různé tvary. Puzzle jsou ideální k vytvoření hrací plochy nejen do dětských pokojíčků, ale všude tam, kde si děti hrají.

Alltoys Pěnové puzzle abeceda 26 ks
799 Kč 679 Kč

Pěnové podlahové puzzle mají vroubkovaný povrch a vyjímatelné části. Tato hrací podložka nenásilnou formou učí děti poznávat písmenka. Puzzle jsou ideální k vytvoření hrací plochy nejen do dětských pokojíčků, ale všude tam, kde si děti hrají.

Puzzle

Oblíbené kousky puzzle už nenajdete jenom v podobě malých kousků z tvrdého kartónu. Přibylo 3D puzzle a 4D puzzle nebo pěnové puzzle.

Sekce puzzle pro děti nabízí skládačky s pohádkovými motivy a oblíbeným krtečkem. Podle věku můžete filtrovat mezi jednoduchými puzzle pro úplně nejmenší, na kterých se děti naučí rozeznávat barvy a různá zvířátka po pokročilejší puzzle pro školáky. Pokud hledáte dárek pro holčičku nebo chlapečka, můžete si vyfiltrovat i puzzle určená pro různá pohlaví.

Pěnové puzzle je určeno těm nejmenším, protože se jednotlivé kousky skládají z velkých pěnových dlaždic, po kterých pak děti mohou lézt, stavět si z nich hrady a učit se čísla a tvary.

Puzzle pro dospělé nabízí složitejší skládačky s tisíci kousky, nad kterými se v partě kamarádů určitě nějakou chvíli potrápíte. Námětem jsou často umělecká díla, architektonické památky nebo výjevy s velkými jednobarevnými plochami, ze kterých si i vytrvalí skládači trhají vlasy.

3D puzzle vám vytřou zrak - můžete totiž stavět do prostoru, a to nejčastěji známé stavby, jako je Eifellova věž v Paříži, socha Svobody v New Yorku nebo Empire State Building. Vyhrát si můžete i u skládaček 3D aut nebo skládat tzv. puzzlebally od firmy Ravensburger.

Ve 4D puzzle skládáte kompletní města v různých historických epochách. Doporučujeme pro nenásilnou edukaci :-)

_____

^ Zpátky nahoru