Metal Earth 3D puzzle Tank T-34
299 Kč

279 Kč

3D model tanku z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.


Metal Earth 3D puzzle Bombardér B-17
299 Kč

279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

3D model letounu z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.


Metal Earth 3D puzzle Letadlo Mustang P-51
249 Kč

235 Kč

3D model stíhacího letounu z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.


Metal Earth 3D puzzle Hrad Himedži
399 Kč

359 Kč

3D model japonského hradu z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.


Metal Earth 3D puzzle Titanic
299 Kč

279 Kč

3D model nejznámějšího parníku z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.


Metal Earth 3D puzzle Bicí souprava
299 Kč

279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

3D model soupravy bicích z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.


Metal Earth 3D puzzle Black Pearl (Černá perla)
299 Kč

279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

3D model slavné plachetnice z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.


Metal Earth 3D puzzle Velocipéd
299 Kč

279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

3D model historického bicyklu z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.


Metal Earth 3D puzzle Loď Golden Hind
299 Kč

279 Kč

3D model plachetnice Francise Drakea z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.


Metal Earth 3D puzzle Tank M1 Abrams
299 Kč

279 Kč

3D model amerického tanku z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.


Metal Earth 3D puzzle Parní lokomotiva
299 Kč

279 Kč

3D model železniční lokomotivy z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.


Metal Earth 3D puzzle Traktor
299 Kč

279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

3D model traktoru z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.


Metal Earth 3D puzzle Bicykl (ICONX)
529 Kč

499 Kč

3D model kola z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním z řady ICONX v exkluzivním dárkovém balení. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.


Metal Earth 3D puzzle Klavír
299 Kč

279 Kč

3D model piana z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.


Metal Earth 3D puzzle Ford Mustang 1965
299 Kč

279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

3D model automobilu z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.


Metal Earth 3D puzzle Ford Model T 1908
299 Kč

279 Kč

3D model historického automobilu z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.


Metal Earth 3D puzzle Stříbrný drak (ICONX)
649 Kč

599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

3D model draka z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním z řady ICONX v exkluzivním dárkovém balení. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.


Metal Earth 3D puzzle Tank Či - ha
299 Kč

279 Kč

3D model tanku z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.


Metal Earth 3D puzzle Štír
249 Kč

235 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

3D model jedovatého štíra z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.


Metal Earth 3D puzzle Tramvaj W-Class
419 Kč

379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

3D model tramvaje z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.


Metal Earth 3D puzzle Hasičský vůz
299 Kč

279 Kč

3D model požárního vozidla z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.


Metal Earth 3D puzzle Tank M4 Sherman
299 Kč

279 Kč

3D model historického tanku z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.


Metal Earth 3D puzzle USS Arizona
299 Kč

279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

3D model bitevní lodě z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.


Metal Earth 3D puzzle CAT Buldozer
579 Kč
559 Kč

3D model buldozeru z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.


Puzzle

Oblíbené kousky puzzle už nenajdete jenom v podobě malých kousků z tvrdého kartónu. Přibylo 3D puzzle a 4D puzzle nebo pěnové puzzle.

Sekce puzzle pro děti nabízí skládačky s pohádkovými motivy a oblíbeným krtečkem. Podle věku můžete filtrovat mezi jednoduchými puzzle pro úplně nejmenší, na kterých se děti naučí rozeznávat barvy a různá zvířátka po pokročilejší puzzle pro školáky. Pokud hledáte dárek pro holčičku nebo chlapečka, můžete si vyfiltrovat i puzzle určená pro různá pohlaví.

Pěnové puzzle je určeno těm nejmenším, protože se jednotlivé kousky skládají z velkých pěnových dlaždic, po kterých pak děti mohou lézt, stavět si z nich hrady a učit se čísla a tvary.

Puzzle pro dospělé nabízí složitejší skládačky s tisíci kousky, nad kterými se v partě kamarádů určitě nějakou chvíli potrápíte. Námětem jsou často umělecká díla, architektonické památky nebo výjevy s velkými jednobarevnými plochami, ze kterých si i vytrvalí skládači trhají vlasy.

3D puzzle vám vytřou zrak - můžete totiž stavět do prostoru, a to nejčastěji známé stavby, jako je Eifellova věž v Paříži, socha Svobody v New Yorku nebo Empire State Building. Vyhrát si můžete i u skládaček 3D aut nebo skládat tzv. puzzlebally od firmy Ravensburger.

Ve 4D puzzle skládáte kompletní města v různých historických epochách. Doporučujeme pro nenásilnou edukaci :-)

_____

^ Zpátky nahoru