Hape Dětské puzzle - Sluneční soustava LED
683 Kč

519 Kč

Novinka

Dětské puzzle Sluneční soustava LED je pro všechny malé badatele. Zaujme kvalitním provedením a výraznými barvami. Puzzle je osvědčenou zábavou nejen pro dlouhé zimní večery. Procvičte si jemnou motoriku, koncentraci a představivost.


Hape Dětské puzzle - Mapa světa 2 v 1
683 Kč

519 Kč

Novinka

Naučné puzzle a společenská hra v jednom! Ukažte dětem celý svět zábavnou formou a nechte je, ať si poskládají jednotlivé světadíly pomocí zábavného dětského puzzle. Jednotlivé dílky do sebe perfektně zapadají.


4D Cityscape 4D Hra o Trůny (Game of Thrones) Westeros
1 399 Kč

1 259 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Postavte si mapu/maketu Západozemí slavné země ze světoznámého seriálu Hra o trůny. A poznej slavná místa a budovy. 3 puzzle v 1, které baví a vzdělávají. Zároveň je jen na Vás, jak konečné puzzle bude vypadat.


L.O.L. Surprise! Puzzle překvapení se 48 dílky
239 Kč

Novinka

Tyto puzzle od L.O.L. Surprise! jsou plné překvapení. Teprve až po rozbalení zjistíte, jaký motiv puzzlí budete skládat. Puzzle obsahují 48 dílků a po složení dají obrázek o rozměrech 38,1 × 28,5 cm. Kromě puzzlí tajemná koule obsahuje ještě jedno překvapení v podobě doplňku, kterým je možné puzzle dozdobit.


L.O.L. Surprise! Puzzle 60 dílků v kouli
239 Kč

Novinka

Tyto puzzle od L.O.L. Surprise! jsou plné překvapení. Teprve až po rozbalení zjistíte, jaký motiv puzzlí budete skládat. Puzzle obsahují 60 dílků a po složení dají obrázek jedné panenky. Kromě puzzlí tajemná koule obsahuje ještě barevný plakátek a originální samolepky, kterými je možné puzzle dozdobit.


Spin Master Toy Story 4: Puzzle
239 Kč

Novinka

Lentikulární puzzle s motivem úspěšného animáku Toy Story 4 od Disney Pixar tě budou parádně bavit! Poskládej všech 48 dílků dohromady a získej obrázek. Když se na něj podíváš znovu z jiného úhlu, uvidíš hned jiný obrázek.


4D Cityscape 4D Hra o Trůny (Game of Thrones) Westeros & Essos
1 399 Kč

1 259 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Postavte si mapu/maketu Západozemí (Westeros) a Essos tak, jak je zobrazena v seriálu Hra o trůny. Puzzle obsahují celkem 891 různých dílků. 3 puzzle v 1, které baví a vzdělávají. Sestavujte si města tak, jak vypadala v jednotlivých stoletích, jaké budovy a s jakou architekturou v té doby byly aktuální. Zároveň je jen na Vás, jak konečné puzzle bude vypadat.


Lamps 3D Puzzle Vesmír 500 dílků
309 Kč

Novinka

Sestavte si jedinečné 3D puzzle s obrázkem vesmíru. Díky speciálně upravenému povrchu dílků, vytváří puzzle dojem prostorového obrazu. Puzzle se skládá z 500 dílků a po sestavení má rozměr 61×46 cm. Po složení může puzzle sloužit též jako dekorace.


Lamps 3D Puzzle Sova 500 dílků
309 Kč

Novinka

Sestavte si jedinečné 3D puzzle s obrázkem sovy. Díky speciálně upravenému povrchu dílků, vytváří puzzle dojem prostorového obrazu. Puzzle se skládá z 500 dílků a po sestavení má rozměr 61×46 cm. Po složení může puzzle sloužit též jako dekorace.


Lamps 3D Puzzle T-Rex 100 dílků
189 Kč

Novinka

Sestavte si jedinečné 3D puzzle s obrázkem T-Rexe. Díky speciálně upravenému povrchu dílků, vytváří puzzle dojem prostorového obrazu. Puzzle se skládá ze 100 dílků a po sestavení má rozměr 31×23 cm. Po složení může puzzle sloužit též jako dekorace.


Lamps 3D Puzzle Bílí tygři 63 dílků
189 Kč

Novinka

Sestavte si jedinečné 3D puzzle s obrázkem tygrů. Díky speciálně upravenému povrchu dílků, vytváří puzzle dojem prostorového obrazu. Puzzle se skládá ze 63 dílků a po sestavení má rozměr 31×23 cm. Po složení může puzzle sloužit též jako dekorace.


Lamps 3D Puzzle Podmořský svět 63 dílků
189 Kč

Novinka

Sestavte si jedinečné 3D puzzle s obrázkem podmořského světa. Díky speciálně upravenému povrchu dílků, vytváří puzzle dojem prostorového obrazu. Puzzle se skládá ze 63 dílků a po sestavení má rozměr 31×23 cm. Po složení může puzzle sloužit též jako dekorace.


Lamps 3D Puzzle Psi 48 dílků
189 Kč

Novinka

Sestavte si jedinečné 3D puzzle s obrázkem psů. Díky speciálně upravenému povrchu dílků, vytváří puzzle dojem prostorového obrazu. Puzzle se skládá ze 48 dílků a po sestavení má rozměr 31×23 cm. Po složení může puzzle sloužit též jako dekorace.


Lamps 3D Puzzle Dino selfie 100 dílků
189 Kč

Novinka

Sestavte si jedinečné 3D puzzle s obrázkem dinosaurů. Díky speciálně upravenému povrchu dílků, vytváří puzzle dojem prostorového obrazu. Puzzle se skládá ze 100 dílků a po sestavení má rozměr 31×23 cm. Po složení může puzzle sloužit též jako dekorace.


Lamps 3D Puzzle Divočina 100 dílků
189 Kč

Novinka

Sestavte si jedinečné 3D puzzle s obrázkem divočiny. Díky speciálně upravenému povrchu dílků, vytváří puzzle dojem prostorového obrazu. Puzzle se skládá ze 100 dílků a po sestavení má rozměr 31×23 cm. Po složení může puzzle sloužit též jako dekorace.


Lamps 3D Puzzle Jednorožec 500 dílků
309 Kč

Novinka

Sestavte si jedinečné 3D puzzle s obrázkem Jednorožce. Díky speciálně upravenému povrchu dílků, vytváří puzzle dojem prostorového obrazu. Puzzle se skládá z 500 dílků a po sestavení má rozměr 61×46 cm. Po složení může puzzle sloužit též jako dekorace.


Ravensburger Puzzle 30194 Disney Ledové království 2 4 v 1
229 Kč

Novinka

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem Disney Ledové království 2! Puzzle obsahují čtyři obrázky, které se skládají z různých počtů dílků, takže děti mohou začínat s lehčí skládačkou a mohou pokračovat v té těžší. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.


Spin Master Frozen 2 Puzzle 48 dílků
349 Kč

319 Kč

Novinka

Tyto puzzle s motivem Frozen 2 jsou plné překvapení. Teprve až po rozbalení zjistíte, jaký motiv z animovaného filmu Ledové království 2 budete skládat. Puzzle obsahují 48 dílků, ze kterých pak složíte jeden ze čtyř možných obrázků.


Puzzle

Oblíbené kousky puzzle už nenajdete jenom v podobě malých kousků z tvrdého kartónu. Přibylo 3D puzzle a 4D puzzle nebo pěnové puzzle.

Sekce puzzle pro děti nabízí skládačky s pohádkovými motivy a oblíbeným krtečkem. Podle věku můžete filtrovat mezi jednoduchými puzzle pro úplně nejmenší, na kterých se děti naučí rozeznávat barvy a různá zvířátka po pokročilejší puzzle pro školáky. Pokud hledáte dárek pro holčičku nebo chlapečka, můžete si vyfiltrovat i puzzle určená pro různá pohlaví.

Pěnové puzzle je určeno těm nejmenším, protože se jednotlivé kousky skládají z velkých pěnových dlaždic, po kterých pak děti mohou lézt, stavět si z nich hrady a učit se čísla a tvary.

Puzzle pro dospělé nabízí složitejší skládačky s tisíci kousky, nad kterými se v partě kamarádů určitě nějakou chvíli potrápíte. Námětem jsou často umělecká díla, architektonické památky nebo výjevy s velkými jednobarevnými plochami, ze kterých si i vytrvalí skládači trhají vlasy.

3D puzzle vám vytřou zrak - můžete totiž stavět do prostoru, a to nejčastěji známé stavby, jako je Eifellova věž v Paříži, socha Svobody v New Yorku nebo Empire State Building. Vyhrát si můžete i u skládaček 3D aut nebo skládat tzv. puzzlebally od firmy Ravensburger.

Ve 4D puzzle skládáte kompletní města v různých historických epochách. Doporučujeme pro nenásilnou edukaci :-)

_____

^ Zpátky nahoru