Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 9275801

Hama DR36SBT, bílá

Hama DR36SBT, bílá

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Elegantní rádio pro příjem a přehrávání digitálních a analogových stanic přes FM, DAB/DAB+. Je vybaveno vysoce kontrastním VA-LCD přehledným displejem s podsvícením, otočný ovladač, dvě tlačítka pro přímou volbu stanic, Bluetooth technologie pro streamování, USB-A port pro napájení třeba telefonu. Celý popis
2 989 Kč
2 617 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
2 989 Kč
2 617 Kč
Poslední kus
Jiní prodejci
S novou kartou za

22.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
23.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Radiopřijímač Hama DR36SBT

Kompaktní rádio s přehledným displejem vás ohromí nejenom skvělým zvukem, ale také moderním designem, který ozdobí jakýkoliv interiér. Zpříjemněte si chvíle odpočinku hudbou nebo zprávami z vaší oblíbené stanice.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

  • Příjem a přehrávání přes FM, DAB/DAB+
  • VA-LCD displej s podsvícením
  • Reproduktory s výkonem 2× 2 W (RMS)
  • 30 pozic pro uložení oblíbených radiostanic
  • Zabudovaná teleskopická anténa
  • Budík s dvěma časy buzení

Oblíbené zprávy i hudba

Radiopřijímač umožňuje příjem digitálních i analogových stanic přes FM, DAB,DAB+. K dispozici je 30 pozic pro uložení vašich nejoblíbenějších stanic. Přehledný VA-LCD displej s podsvícením, které se snadno přizpůsobí aktuálním světelným podmínkám, displej je čitelný a neoslepuje (možnost manuálního nastavení). Pomocí Bluetooth můžete přehrávat hudbu z vašeho smartphonu nebo tabletu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vstává celá rodina

Rádio disponuje budíkem s dvěma časy pro odlišné vstávání. Využit jej tak můžete společně se svým partnerem, i přesto že vstáváte každý zvlášť. Samořejmě nechybí ani funkce časového vypnutí Sleep a odloženého buzení Snooze.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Elegantní rádio pro příjem a přehrávání digitálních a analogových stanic přes FM, DAB/DAB+. Je vybaveno vysoce kontrastním VA-LCD přehledným displejem s podsvícením, otočný ovladač, dvě tlačítka pro přímou volbu stanic, Bluetooth technologie pro streamování, USB-A port pro napájení třeba telefonu, budík s dvěma časy buzení a funkcemi Snooze a Sleep, zabudovaná anténa, 30 pozic pro uložení oblíbených radiostanic, výstup pro sluchátka, rozměry 19 × 11 × 9,5 cm.