Korado Radiátor RADIK VKM8 21/300/500 PLAN (spodní středové připojení) maximální výkon 360 Wattů

Korado Radiátor RADIK VKM8 21/300/500 PLAN (spodní středové připojení) maximální výkon 360 Wattů


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Deskové radiátory KORADO Radik VKM8-U – univerzální připojení (středové, spodní, boční). Upevnění radiátoru je již zahrnuto v ceně. Radiátory v AKCI. Celý popis

4049
8 436 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
4 049 Kč
-52%
Na objednání u partnera
 

Zboží partnera INVERA - METAL spol. s r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100024106861

Popis

Popis produktu

Uvedená cena je včetně upevňovací soupravy.

Model RADIK PLAN VKM8 je deskové otopné těleso s hladkou čelní deskou (provedení PLAN) a současně v provedení VENTIL KOMPAKT. Toto řešení umožňuje spodní středové nebo pravé spodní připojení otopného tělesa na otopnou soustavu s nuceným oběhem. Na zadní stranu otopného tělesa jsou přivařeny dvě horní a dolní příchytky, otopná tělesa o délce 1800 mm a delší mají navařených šest příchytek.

Použití:

Radiátory deskové KORADO RADIK jsou určeny k montáži do otopných soustav ústředního vytápění s nejvyšším přístupným provozním přetlakem 1,0MPa, kde teplonosnou látkou je voda, nebo vodní roztoky s maximální přípustnou teplotou 120°C. Deskové radiátory jsou určeny pro jednotrubkové a dvoutrubkové topné soustavy s nuceným i samotížným oběhem v souladu s normou ČSN 07 7401. Nízký obsah vody v radiátoru umožňuje velmi pružnou reakci otopné soustavy na potřebu tepla ve vytápěné místnosti a velmi účinnou termoregulaci.

Každý deskový radiátor je vybaven odvzdušňovací zátkou. Deskový radiátor v provedení klasik, VK ( K ) je vybaven jednou záslepkou a deskový radiátor v provedení Ventil Kompakt ( VKU ) dvěma zaslepovacími zátkami. Veškeré vývody u deskových radiátorů KORADO RADIK mají stejný průměr s vnitřním závitem g 1/2".

 Povrchová úprava:

Základním cílem použité technologie je zajistit dlouhodobou antikorozní a mechanickou odolnost, kvalitní finální povrch a následnou hygienickou nezávadnost povrchu otopného tělesa.

Tři základní výrobní kroky při povrchové úpravě:

  • Příprava povrchu – odmaštění,      fosfátování a oplach 
  • Všechny radiátory KORADO RADIK      jsou antikorozně ošetřeny kataforézním procesem, převážně využívajícím se      v automobilovém průmyslu 
  • Nanesení vrchní vrstvy laku –      za použití epoxy polyesterového práškového laku, který je nanášen pomocí      automatických pistolí v elektrostatickém poli práškovací kabiny. Základním      odstínem je bílá barva RAL 9016. Na zvláštní objednávku lze dodat      radiátory i v jiných barevných odstínech dle vzorníku barev RAL.

 

Záruka na stálobarevnost je 2 roky.

Balení:

Všechna desková otopná tělesa se dodávají v jednotném balení, radiátor tvoří:

• papírová karton

• ochranné plastové rohy

• smršťovací fólie

• stahovací páska

Všechny otopné tělesa jsou dodávána s:

• odvzdušňovací zátkou

• zaslepovací zátkou

• horní mřížkou

• bočními kryty (bočnice radiátoru)

 

Obal plní nejen svoji ochrannou funkci při skladování, dopravě a manipulaci, ale také při montáži a po montáži. Obal se odstraní teprve až po ukončení všech stavebních a dokončovacích prací.

Montáž

Pro upevnění deskových radiátorů KORADO RADIK je nabízen kompletní sortiment upevňovacích prvků, který zcela pokrývá stávající potřebu všech montážních společností na upevnění deskových radiátorů do všech běžně používaných stavebních materiálů.

Tepelné výkony a certifikace:.

Veškeré tepelné výkony deskových radiátorů KORADO RADIK byly změřeny dle normy en 442 v akreditované zkušebně.

 Záruka:

Výrobce ručí za těsnost, za udané hodnoty tepelných výkonů deskových otopných těles umístěných v teplovodních soustavách 10 roků od data prodeje. Výrobce nepřebírá zodpovědnost za deformace a poškození těles způsobené při jejich dopravě, manipulaci a skladování. Záruka se nevztahuje na mechanická a jiná poškození vzniklá neodborně provedenou montáží otopných těles. Záruční podmínky včetně postupu při reklamacích jsou podrobněji uvedeny v obchodně dodacích podmínkách.

 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Délka (mm) 500 mm
Výkon Array W
Výška 300 mm