Astor Objemová řasenka BIG & Beautiful BOOM! 12 ml
105 Kč

Řasenka BIG & Beautiful BOOM! je vaší novou tajnou zbraní pro ohromující objem. Mega kartáček ve spolupráci s unikátní texturou perfektně zesílí vaše řasy jediným tahem! Oftalmologicky testováno, vhodné i pro nositele kontaktních čoček.

Clinique Řasenka pro objem a natočení řas (High Impact Curling Mascara) 8 ml
470 Kč

Řasenka High Impact Curling Mascara dopřeje každé řase největší možný objem, délku i natočení, aniž by je nadměrně zatěžovala. Prohnutý kartáček perfektně zachytí a nadzvedne i ty nejmenší řasy. Řasenka se nerozmazává, na vašich očích vydrží až neuvěřitelných 24 hodin.

Astor Řasenka pro efekt umělých řas BIG & Beautiful False Lash Look 9 ml
99 Kč 89 Kč

Nemáte čas na aplikaci umělých řas, ale přesto chcete mít dramatický objem? Sáhněte po řasence BIG & Beautiful False Lash Look, která dodá vašim řasám až 5× hustší vzhled. Tak husté řasy, že vypadají téměř jako umělé! Oftalmologicky testováno, vhodné i pro nositelky kontaktních čoček.

Dr. Hauschka Řasenka pro větší objem (Volume Mascara) 8 ml
535 Kč

Řasenka Mascara pro větší objem řas. Přírodní vosky a hedvábí posilují a zhušťují jemné řasy. Zároveň je pěstí a pečuje a vyživuje svými rostlinnými složkami. Je obzvlášť vhodná pro citlivé oči a když používáte kontaktní čočky.

Clinique Řasenka pro objem řas High Impact Mascara (Mascara Impact Optimal) 7 ml
541 Kč 465 Kč

High Impact Mascara je univerzální řasenka, která snadno dodá vašim řasám maximální objem, délku a navíc je krásně zvýrazní díky bohaté, intenzivní barvě. Speciálně vyvinutý kartáček a složení této řasenky společně dramaticky zhustí vaše řasy, zatímco jednu po druhé budete oddělovat kartáčkem.

L’ORÉAL PARIS Řasenka Volume Million Lashes Extra Black 10,7 ml
239 Kč

Řasenka Volume Million Lashes vytváří extra objem a řasy tak husté, jako by jich byly miliony! Speciální elastomerový aplikátor nové generace je vysoce ohebný a díky velmi hustým štětinkám nevynechá jedinou řasu. Zvětší její objem až 3× a bohatě ji obalí po celé její délce.

Bourjois Řasenka s push-up efektem Push Up Volume Glamour 6 ml
175 Kč 131 Kč

Řasenka Volume Glamour Push Up nádherně zvýrazní a maximálně prodlouží vaše řasy! Vaše oči budou orámované hustým závojem přitažlivých a krásně zdvihnutých řas, které jedinečným způsobem podtrhnou přirozenou krásu vašich očí.

Helena Rubinstein Pečující řasenka Lash Queen Feline Elegance 7 ml
699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Řasenka, která pečuje o vaše řasy, které nadzvedne a natočí a navíc je perfektně hydratuje. Zahnutý kartáček kuželovitého tvaru ve spolupráci s unikátní texturou perfektně zesílí vaše řasy jediným tahem! .

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: