Artdeco Řasenka pro objem a natočení řas Curling Mascara 10 ml
419 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Řasenka s obsahem přírodních vosků zajistí dokonale krásné, natočené řasy. Zakřivený kartáček řasy obalí barvou, zdvihne nahoru a opticky tím zvětší oko. Zúžený konec kartáčku umožňuje nanést řasenku i na velmi krátké řasy. Silnější část kartáčku vytváří svůdný objem.


Artdeco Řasenka pro objem, délku a oddělení řas Angel Eyes Mascara 10 ml
315 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Řasenka Angel Eyes má speciálně tvarovaný kartáček, který obalí barvou každou jednotlivou řasu od kořínků po konečky. Jemnější konec kartáčku pečuje o kratší řasy, zatímco širší strana vytváří objem a délku na vnějším koutku a zajišťuje optický efekt otevřeného oka.


Artdeco Objemová řasenka (Art Couture Lash Volumizer) 9 ml
385 Kč

Luxusní řasenka Art Couture pro extra objem, délku a oddělení řas! Kartáček Super-Soft-Fibre s jemnými vlákny je velmi příjemný a nanáší na řasy optimální množství řasenky. Vhodné i pro citlivé oči a ženy s kontaktními čočkami. Bez parfemace.


Astor Řasenka pro efekt umělých řas BIG & Beautiful False Lash Look 7 ml
99 Kč

Nemáte čas na aplikaci umělých řas, ale přesto chcete mít dramatický objem? Sáhněte po řasence BIG & Beautiful False Lash Look, která dodá vašim řasám až 5× hustší vzhled. Tak husté řasy, že vypadají téměř jako umělé! Oftalmologicky testováno, vhodné i pro nositelky kontaktních čoček.


Avon Řasenka pro objem SuperShock Max (Mascara) 10 ml
99 Kč

Jedinečná řasenka pro dokonalý pohled nyní v novém designu.  Řasenka pro až 15× větší objem bez žmolků a dokonale výrazný vzhled.  Vhodné i pro citlivé oči a nositele kontaktních čoček.


Avon Řasenka Super Shock Definition 10 ml
75 Kč

Řasenka se zhušťujícím složením v HD kvalitě pro dokonalý efekt. Řasenka se neolupuje, nerozmazává. Hustý kartáček zachytí, oddělí a pročeše každou jednotlivou řasu a dodá jí objem.


Avon Řasenka SuperSHOCK (Volume Mascara) 10 ml
99 Kč

Až 12× větší objem jedním tahem! Unikátní složení s obsahem mikro vláken, která po nanesení zvětší svůj objem a dodají každé jednotlivé řase neuvěřitelný výraz na dlouhou dobu. Řasenka s revolučním syntetickým kartáčkem, který nanáší maximální množství barvy již jedním tahem, aniž by řasy slepil.