Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1306174001

Pioneer DM-40, černý

Pioneer DM-40, černý

Zatím nehodnoceno
Kompaktní monitory Pioneer DM-40 přinášejí domácím podmínkám vynikající kvalitu zvuku. Využívají to nejlepší z řady profesionálních reproduktorů této značky. S-DJX a Pro Audio, včetně předního basreflexového systému pro bohaté a pevné basy a technologii DECO pro širší dosah a příjemný poslech. Jsou ideální pro DJing, produkci i domácí poslech. Celý popis
4 290 Kč
4 189 Kč
Prodává MALL
4 290 Kč
4 189 Kč
Poslední 3 kusy
Levněji s novou kartou za

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
30.5.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Prodlužte si zákonnou záruku o 1, 2 nebo 3 roky.

Případné opravy řešíte přímo s námi, platí pro elektronické i mechanické poruchy po vypršení zákonné záruky. Všechny potřebné informace rychle zjistíte v sekci "Vše o nákupu".

Ochraňte své zařízení kdekoliv na světě.

Poškozené zařízení opravíme, neopravitelné nebo odcizené vyplatíme. Všechny potřebné informace rychle zjistíte v sekci "Vše o nákupu".

Získejte možnost vrácení zboží do 2 měsíců po nákupu

Získejte možnost vrácení nepoškozeného zboží do 2 měsíců po nákupu. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Popis

Pioneer DM-40

4-palcové basové reproduktory vytvářejí zepředu silné, prudké basy, zatímco drážky na nátrubcích snižují tření vzduchu. Tímto způsobem budete cítit těsné basy i když budou monitory umístěny proti stěně. Dalším znakem této reprosoustavy je přední basreflexový systém. Měkké výškové reproduktory Pioneer DM-40 jsou vybaveny konvexními difuzory DECO, které vyzařují vysoké frekvence v každém směru. S tímto zařízením si rovněž užijete široký stereofonní 3D zvuk, bez ohledu na to, kde sedíte nebo stojíte. Zesilovače třídy AB poskytují ostrý zvuk s nízkým zkreslením. Výškový a basový reproduktor jsou dokonale sladěny tak, aby eliminovaly přechod a zajistily vyváženou odezvu napříč frekvencemi.

Vlastnosti

  • Ostrý zvuk s nízkým zkreslením
  • 3D stereofonní zvuk
  • Technologie DECO – umožňuje širší dosah a příjemný poslech
  • Přední basreflex
  • Basové reproduktory ze skelných vláken

Technické parametry

Systém 2-pásmový
Frekvenční rozsah od 70 Hz
Frekvenční rozsah do 30000 Hz
Doporučený výkon zesilovače 2× 21 W
Šířka 14,6 cm
Výška 22,7 cm
Hloubka 22,3 cm
Hmotnost 4,9 kg/ks
Cena Za pár

Odkazy