Q Acoustics Q 3030i bílá

Q Acoustics Q 3030i bílá

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Reproduktory Q Acoustics Q 3030i se mohou pochlubit unikátní technologií P2P, která zajistí opravdový, výjimečný zvuk. Reproduktorový set vyniká čistým akustickým projevem a detailním přednesem v celém pásmu, jsou ideální do středně velkých prostor. Celý popis
9 490 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma

Skladem u partnera 5+ kusů

27.10.2021 - 29.10.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera LEPSIZVUK.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100058765301

Popis

Reproduktory Q Acoustics 3030i se mohou pochlubit unikátní technologií P2P, která zajistí opravdový, výjimečný zvuk.

Reproduktorová technika

Jedna obyčejná výprava za zvukem je odpovědí na otázku, jak je to se zvukovou charakteristikou a s chováním zvuku obecně. Jinak se chová v prostředí uzavřeného interiéru, studia, domácího kina nebo dokonce divadelního sálu. K porovnávání a dalšímu vývoji vede výzkum reproduktorové techniky, audio komponentů, složitých či jednodušších zvukových zařízení.

Pokrok a novinky hýbou světem

Nové série jsou vždy velkým přínosem. Také reproduktorová řada 3000i činí inovativní krok kupředu, nabízí totiž zbrusu nový design, který byl poprvé představen u nejvyšší řady Concept 500. Odsud čerpá i některé technické finesy, čímž získává neskutečný zvukový přednes, který není v této cenové kategorii obvyklý. Reproduktory Q Acoustics 3030i se mohou pochlubit unikátní technologií P2P, která zajistí opravdový, výjimečný zvuk.

Největší regálový model

V sérii 3000i jsou tyto regálovky vůdčí, vycházejí z osazení sloupového modelu 3050i a díky tomu disponují také větším hudebním rozsahem a hlubšími basy. Reproduktorový set vyniká čistým akustickým projevem a detailním přednesem v celém pásmu, jsou ideální do středně velkých prostor. Zároveň je nejnovějším přírůstkem, hodícím se pro police nebo na stojan k oceněné řadě reproduktorů 3000i. Jedná se o kompaktní, velmi diskrétní a dobře znějící zvukový element, navržený k tomu, aby poskytoval velký basový a upravený zvuk. Jeho cennou devízou jsou nejnovější technologie společnosti Q Acoustics.

Přednosti a vlastnosti produktu

Podle výrobních parametrů vyniká reproduktorová soustava mimořádně nízkou odezvou 46 kHz pro kontrolované basy. Počítačem podporované P2P vyztužení omezuje vznik rezonancí, přenášených kabinetem pro co nejčistší a nejpřesnější zvuk. Dobrým doplňkem je stojan, navržený na míru pro dokonalé umístění, kvalitní izolaci a perfektní stabilitu. Velký potenciál dodává reproduktorům i úplně nový design.  Inovativní technologie dostatečně podpírají části korpusu v celém objemu a tak slyšitelně zpřesňují stereo reprodukci. Netypické vyztužení korpusu „z bodu do bodu“ tak výrazně snižuje nežádoucí vibrace.

Konstrukční charakteristika

Q ACoustics 3030i jsou regálové, dvoupásmové reprosoustavy s bass-reflexem, osazené 165 mm basovým měničem a 22 mm výškovým měničem, jenž je oddělen od ostatních měničů systémem zavěšení. Vzniklý proces odfiltruje vibrace z basových měničů, které negativně ovlivňují reprodukci a tak snižují výkon. Přesný kužel tweeteru je vyroben z impregnovaného papíru a je spojen s nově vyvinutým gumovým závěsem nízké hystereze. Tento kužel zajišťuje optimální rovnováhu mezi tuhostí a vlastním tlumením, může tedy pružně a precizně reagovat i na nejjemnější impulzy. Designové textilní magnetické mřížky umocňují estetiku reprosoustav, repro terminály umístěné v zadní části reprosoustav umožňují zapojení banánků nebo samotného vodiče (4 mm). Preciznost zpracování je v této sérii samozřejmý stejně jako moderní design. Povrch skříněk je proveden v praktickém matném provedení bílé, grafitu či dřevěné dýhy.