Čilek Dětská knihovna PIRATE

Čilek Dětská knihovna PIRATE

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Hravá dětská knihovna PIRATE  pro klučicí pokoj snůKnihovna je nutnou součástí každého dětského pokoje – ano, i toho pirátského! Prostorná knihovna, která nabízí pět širokých polic, je skvělým úložištěm na knihy, učebnice i všemožné poklady a dekorace. Knihovna je vyrobená z kvalitních materiálů, a Celý popis
4 990 Kč
Prodává ALAX
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
4 990 Kč
Levněji s novou kartou za

19.8.2022 - 29.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Hravá dětská knihovna PIRATE 

pro klučicí pokoj snů

Knihovna je nutnou součástí každého dětského pokoje – ano, i toho pirátského! Prostorná knihovna, která nabízí pět širokých polic, je skvělým úložištěm na knihy, učebnice i všemožné poklady a dekorace. Knihovna je vyrobená z kvalitních materiálů, a díky pevnosti polic unese i mnoho tlustých knih.

Splňte jim sny s kolekcí PIRATE 

Kolekce PIRATE je jednou z nejpopulárnějších kolekcí dětského nábytku firmy ČILEK. Není divu, komu by se nelíbilo mít pokoj jako kajutu pirátského kapitána?


Dřevěné provedení nábytku s hnědými detaily dává pokoji opravdu divokou a útulnou atmosféru, kterou podpoří i řada doplňků. Kolekce PIRATE nabízí velký výběr chlapeckého nábytku, jako jsou postele, skříně, psací stoly a další nezbytnosti, které v pokojíčku nesmí chybět. Mít takovýto dětský pokojík je jedno velké dobrodružství, které hned tak někoho neomrzí.

Firma ČILEK myslela i na to, že dětský pokoj bývá obvykle přeplněný hračkami, pomůckami do školy a oblečením, a proto zajistila i dostatek úložného prostoru. Dětský a studentský nábytek od světoznámého výrobce firmy ČILEK se pyšní vysokou kvalitou i nejmodernějším technickým zpracováním. 


Tak hurá na palubu!

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.