Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10476091

Eve Thermo Smart Radiator Valve, Apple HomeKit (Chipset 2020) - radiátorová hlavice, HomeKit

Eve Thermo Smart Radiator Valve, Apple HomeKit (Chipset 2020) - radiátorová hlavice, HomeKit

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Chytrá radiátorová hlavice pro snadnou regulaci teploty. Spolupracuje s Apple HomeKit. Detekce otevřeného okna. Snadná a rychlá instalace. Režim dovolená. LED displej. Automatické nastavení teploty. Bluetooth. Ovládání hlasem, přes iPhone a aplikací nebo dotykem. Celý popis
2 190 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
2 190 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
9.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Eve Thermo, chytrá radiátorová hlavice (2020)

Ovládejte snadno a rychle pokojovou teplotu – pomocí aplikace, hlasových příkazů Siri, plánů nebo podle vaší přítomnosti. Eve Thermo se s vámi sžije a přizpůsobí vytápění tak, aby vyhovovalo vaší rutině. Výsledek? Šetření energie, když nejste doma. Útulné a příjemné útočiště pro relaxaci, když tam jste.

  • inteligentní termostat pro regulaci topení
  • Spolupracuje s Apple HomeKit
  • Detekce otevřeného okna – automatické pozastavení vytápění, když vyvětráte místnost
  • Snadná a rychlá instalace
  • Režim Dovolná – pozastavení plánů a udržování nastavené teploty

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Teplo podle plánu

Máte dost každodenní starosti s neustálým nastavováním ventilů? Automatizujte vytápění a přidejte plány pro pracovní dny a víkendy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Teplo podle místností

S tímto ventilem také snadno nastavíte dokonalou teplotu pro každou místnost. V ložnici se vám bude skvěle spát při 17 stupních, v obýváku si pohovíte při 21 stupních, koupelna bude pro vás připravena vyhřátá na 22 stupňů – s Eve Thermo je vše možné.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlas, dotyk nebo váš iPhone

Veškeré tyto možnosti ovládání jsou možné. Buďto použijte aplikaci v telefonu nebo rovnou požádejte Siri. Hlavice Eve Thermo má LED displej, takže můžete vidět teplotu a nastavit ji na požadovanou úroveň přímo na samotném příslušenství.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kontrola na cestách

Nečekaně přijíždíte domů z práce nebo jste se právě vrátili z dovolené a chcete, aby byl váš domov byl příjemný a vyhřátý, až tam dorazíte? Žádný problém – s domácím rozbočovačem, Apple TV nebo HomePod, budete vždy ve spojení se svým bydlištěm.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chytrý dům Eve

Představte si domov, ve které vaše zařízení a přístroje pracují společně. Ulehčují vám život a vy nemusíte hnout ani prstem. Domov, který se o sebe postará, když nejste doma a při příchodu vás přivítá. Domov, který můžete ovládat odkudkoliv. To a mnohem více vám poskytne Eve.

Apple HomeKit

produkty jsou založeny na technologii Apple HomeKit, která vám poskytná rozšířené možnosti šifrování, informace o naměřených datech a jejich kompletní zabezpečení. Produkty je možné spravovat z vašeho kompatibilního iPhone, iPad nebo iPodu využívající Bluetooth Smart technologii. Vydejte hlasový příkaz Siri a vaše přání bude splněné během okamžiku. A pokud nebudete zrovna doma, můžete zkontrolovat vaši domácnost třeba s vaší Apple TV.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Chytrá radiátorová hlavice pro snadnou regulaci teploty. Spolupracuje s Apple HomeKit. Detekce otevřeného okna. Snadná a rychlá instalace. Režim dovolená. LED displej. Automatické nastavení teploty. Bluetooth. Ovládání hlasem, přes iPhone a aplikací nebo dotykem.