Klasika pro lepší spánek - CD
179 Kč

Speciálně vybrané melodie Vám pomohou relaxovat po náročném dni a navodí příznivou atmosféru pro klidný, hluboký a osvěžující spánek.

Enya: Very Best Of Enya (Edice 2018) (2x LP) - LP
549 Kč

Reedice 2LP, které původně vyšlo v roce 2009. Zajímavost? Album The Very Best Of Enya strávilo 56 týdnů na vrcholku hitparády Billboard New Age! Enya patří k nejúspěšnějším zpěvačkám hudební historie. Prodala přes 75 milionů desek, získala za ně čtyři ceny Grammy a šest World Music Awards. Byla nomi

Fantastický spánek
199 Kč

Relaxační hudba a uklidňující zvuky – dovolená pro Vaši duši! Toto CD Vám pomůže usnout. Poslech nahrávky navozuje příjemnou atmosféru a přenese Vás na mořskou pláž nebo do přírody. Dvě volitelné zvukové kulisy představují dokonalou symbiózou instrumentálních skladeb a uspávajících zvuků, jako je šu

Vangelis: Mask (Remaster 2017) - CD
199 Kč

Vangelis, vlastním jménem Evangelos Odysseas Papathanassiou (* 29. března 1943 Agria v Řecku) je proslulý řecký instrumentalista a hudební skladatel. Patří k průkopníkům elektronického popu, jeho tvorba ale zasahuje do více hudebních stylů.

Enya: Dark Sky Island (Deluxe) - CD
449 Kč

Na novince Dark Sky Island se podíleli producent a zvukový inženýr Nicky Ryan i textařka Roma Ryan, se kterými Enya dlouhodobě spolupracuje a tvoří tým. Natočila s nimi i zatím poslední album And Winter Came, které vydala v roce 2008. Nahrávka Dark Sky Island vychází ve dvou variantách.

Stirling Lindsey: Live From London (2015) - CD
379 Kč

Úchvatná Lindsey Stirling právě vydává svoji živou desku natočenou v Londýně! Sedmadvacetiletá Lindsey Stirling na sebe upozornila již v minulém roce, kdy po celém světě vyšlo její debutové album.

Einaudi Ludovico: Stanze/Reedice (2014) - CD
379 Kč

Mistr podmanivé hudby a snové atmosféry, italský skladatel a pianista Ludovico Einaudi je srovnáván s minimalisty Philipem Glassem a Michaelem Nymanem. Umísťuje se v klasických hitparádách a plní sály od milánské La Scaly po londýnskou Royal Albert Hall.

Stirling Lindsey: Shatter Me (2014) - CD
379 Kč

Úchvatná Lindsey Stirling právě vydává svoji druhou desku! Sedmadvacetiletá Lindsey Stirling na sebe upozornila již v minulém roce, kdy po celém světě vyšlo její debutové album.

Stirling Lindsey: Lindsey Stirling/Deluxe - CD
379 Kč

Americká hudební senzace Lindsey Stirling, která se ve své tvorbě kombinuje houslovou tvorbu, dubstep i taneční kreace vydává své album v nové deluxe edici obohacenou o extra skladby.

Classic Yoga (2x CD) - CD
429 Kč

Nová kompilace klasických mistrovských kousků ke ztišení ducha a mysli – od čistého klidu skladeb Mozartových a Bachových po meditativní díla Chopina nebo Debussyho.

Enya: Very Best Of Enya (2009) - CD
399 Kč

Enya, vlastním jménem Eithne Ní Bhraonáin, (* 17. května 1961, Gweedore, Hrabství Donegal, Irsko) je irská zpěvačka, skladatelka a klávesistka..

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Relaxační hudba.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Relaxační hudba výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Relaxační hudba akce.