Počet nalezených produktů: 4

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Media-Tech BOOMBOX BT MT3145
890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přenosný Bluetooth reproduktor s vestavěným FM rádiem, který vás ušetří neuspořádané změti kabelů. Media-Tech BOOMBOX BT MT3145 potěší každého hudebního nadšence. Navíc ho můžete snadno nastavovat z větší vzdálenosti díky dálkovému ovládání, které je součástí balení.


Media-Tech Karaoke Boombox BT
1 590 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Přenosný Bluetooth reproduktor s FM rádiem. MediaTech Karaoke Boombox BT dokáže přehrávat a zaznamenávat hudbu z paměťové microSD karty a USB flashdisku. Samozřejmostí je vstup pro mikrofon, bez kterého se žádný karaoke reproduktor neobejde. Správnou atmosféru vašeho vystoupení podtrhne světelná LED projekce.


Media-Tech Partybox BT MT3150
1 490 Kč
+ doprava zdarma

Přenosný Bluetooth reproduktor s funkcí karaoke. MediaTech Partybox BT MT3150 podporuje paměťové SD karty a USB vstup, přičemž další hudbu můžete stramovat bezdrátově přes Bluetooth. 4,5" basový a 3,8" středopásmový reproduktor se postarají o působivé hloubky s vyváženým zvukem. 2 vstupy pro mikrofon umožňují karaoke duety, které můžete okořenit **echo efektem. Součástí balení je 1 mikrofon.


Media-Tech PARTYBOX COMPACT BT MT3152
699 Kč

Momentálně nedostupné

Reproduktor s podporou Bluetooth. Media Tech MT3152 PARTY BOX BT využívá microSD, je ovšem kompatibilní i s USB připojením. Díky polohovatelnému úchopu je snadno přenosný a vhodný na cesty. Jistě oceníte výdrž baterie 3 hodiny. Reproduktor nabízí i funkci FM rádia a MP3 přehrávače.