GoGEN BPS 686 bluetooth reproduktor - zánovní

GoGEN BPS 686 bluetooth reproduktor - zánovní

Zánovní
Přenosný reproduktor s výkonem 2 × 30 W a Bluetooth připojením. GoGEN BPS 686 přehrává hudební formáty MP3 a zvukovou reprodukci oživí LED světelnými efekty. Tlačítko Super Bass umocní zážitek z hlubokých tónů – vaše karaoke párty tak dostane zcela nový rozměr. 2 vstupy pro mikrofon zaručují zábavu u duetů i se zvukovými efekty. Integrovaný akumulátor zvládne **až 4 hodiny přehrávání hudby na maximální hlasitost. Celý popis
5 990 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
2 896 Kč
-51%
Od prodejce MALL

Již se neprodává

Zánovní

Zánovní zboží mohlo být vyzkoušeno nebo krátkodobě používáno. Může nést známky lehkých estetických vad (např. drobné škrábance), které ale vizuálně příliš neruší a nemají žádný vliv na použitelnost. Zboží prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, obsah balení je ale kompletní. Na výrobek se vztahuje záruka o délce 21 měsíců.
Krátce používané zboží. Obsah balení je kompletní a plně funkční, se zárukou 21 měsíců. Může nést drobné známky používání a mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 21 měsíců (IČ 21 měsíců) Kód: 1499303

Recenze (0)

Martin B.
5.11.2020
Ověřený nákup
Zvuk velmi priemerny. Akoze basy otrasne
Autor si přál zůstat v anonymitě
1.10.2020
Ověřený nákup
Před odesláním zboží, které Mall prodává jako rozbalené -zanovní by jej moh zkontrolovat. Po doručení uvedeného zboží nefunkční mikrofón a přeskakoval zvuk v bednách. Zboží odesláno na reklamací.