JBL Tuner 2, bílá

JBL Tuner 2, bílá

Fandům rozhlasového vysílání je přímo určený elegantní přenosný Bluetooth 4.2 reproduktor JBL Tuner 2 vybavený FM/DAB/DAB+ tunerem pro snadné a rychlé ladění stanic. Do předvoleb jich lze uložit 5 a reproduktor umí i streamovat muziku z mobilu. Na nabití hraje 12 h a je voděodolný dle normy IPX7. Celý popis

Barva

default
default
Od prodejce MALL
2 790 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
2 690 Kč

Momentálně nedostupné

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 2611145001

Recenze (0)

Autor si přál zůstat v anonymitě
5.1.2021
Ověřený nákup
Shrnul bych do několika vět, co bylo zcela zásadní pro výběr této hrající krabičky. Hledal jsem vánoční dárek pro 75 letou paní, náruživou posluchačku rozhlasu, která zaznamenala tzv. "dobu dabovou“. Vyslovila tedy předvánoční přání vlastnit maličký přístroj s možností příjmu DAB+. Přístroj právě tak maličký, aby si ho mohla přenášet po zahradě, neboť krom náruživého poslechu také ráda pečuje o své květiny a ovocné keře, a to zcela bez ohledu na počasí. A protože výrobce přístroje deklaruje vyšší odolnost větru a dešti… tedy skleróze… byl tento přístroj jasnější volbou. Jak už to bývá, (nejen) starší lidé již nestačí sledovat všechny elektronické trendy současnosti, kdy i člověk s mladým mozkem tráví půl dne pochopením všelijakých ovladačů a nastavení elektronických hraček. A tak dalším důležitým faktorem pro výběr bylo co nejjednodušší ovládání. A to tento přenosný reproduktor splňuje bezezbytku. Možnost pěti předvoleb stanic bohatě stačí i náruživým posluchačům, především však velikost tlačítek předvoleb a ovládání hlasitosti je „seniorsky brilantní“. Stejně tak naladění a uložení stanic je tak jednoduché, že to už jednodušší být ani nemůže. Milým překvapením (ačkoliv u harman/kardon, potažmo JBL, jsem to očekával) je zvuk. U těchto druhů přístrojů je to se zvukem dosti zapeklité, v mnoha případech bývají přenosné reproduktory poslouchatelné pár minut a pak aspirují na další příspěvek do obrovské hromady elektroodpadu. V tomto případě to naštěstí zdaleka neplatí. Reprodukce je samozřejmě zkreslená (fyziku nelze ošálit), ale ve výsledku pěkně frekvenčně vyrovnaná, bez sykavek či nuceného basu nebo „šikanózních“ výšek. Prostě takový hezky plynulý až medový zvuk, kde nic nepřečnívá. Řekl bych, že zvukově se tohle opravdu povedlo… vzhledem k velikosti přístroje a průměru reproduktoru, který se ani při vyšších hlasitostech nezblázní. Nuže, tchýně měla nepokrytou radost a uvařila vynikající svíčkovou. A i z toho důvodu jsem s JBL Tuner2 spokojen a doporučuji.
Marek L.
13.4.2021
Ověřený nákup
neprohloupite. dobry radio
Hana Z.
21.12.2021
Ověřený nákup
super zvuk, velice kvalitní, naprostá spokojenost.
Josef H.
6.10.2021
Ověřený nákup
Šikula s překvapivým zvukem
Martina M.
27.4.2021
Ověřený nákup
Super zvuk,dlha výdrž baterie,hraje čisto aj na miestach kde je slabý signal.
Autor si přál zůstat v anonymitě
23.4.2021
Heureka recenze
krásný zvuk
Zuzana B.
12.4.2021
Ověřený nákup
Spokojná.
Anna L.
26.2.2021
Ověřený nákup
DBT nemá u nás pokrytí talk mě to zklamalo. okres Uherské Hradiště 68737 jinak jsem s reproduktorem spokojena
Ladislav R.
25.2.2021
Ověřený nákup
Výrobok zväčša zodpovedá popisu, akurát sklamaním u mňa je slabší príjem rádiového signálu oproti lacnejším modelom (napr. Sencor)
Pavel V.
20.2.2021
Ověřený nákup
1
Jan H.
17.2.2021
Ověřený nákup
Perfektní radio, lepší jsem neměl, mohu jen doporučit.
Monika B.
8.2.2021
Ověřený nákup
Po troch mesiacoch prestalo fungovat nabijanie a neda za zapnut. Ideme reklamovat.
Jiří P.
26.1.2021
Ověřený nákup
Baterka nevidrži tak jak uvádí ,jinak dobrý poslech hudby
Markusik s.r.o. D.
8.1.2021
Ověřený nákup
potrebovala som nové rádio do kuchyne a lepsie som si nemohla vybrat :)
Michal P.
22.12.2020
Ověřený nákup
Kvalitní "rádio" jsem velmi spokojený jak funguje