iRobot Scooba 450

Hodnocení: 4,5 7 hodnocení Značka: iRobot Náš kód: 670001

Doprava zdarma

iRobot Scooba 450

Robotický mop Scooba 450. Nový model Scooba 450 byl proti předchůdcům přepracován od základu. Díky tomu se nová Scooba 450 snadno používá a vyžaduje naprosto minimální údržbu. Jedním tlačítkem uvolníte nádrž se dvěma otvory. Do jednoho nalejete čistou vodu a čisticí roztok, z druhého vypustíte vodu špinavou. Celý popis

13489
4.5 7
13 489 Kč včetně RP a DPH
Cena s MALL kartou:
11 489 Kč
více info zde
Již se neprodává
Více informací

Dostupnost není známa

U tohoto zboží momentálně nemůžeme garantovat jeho dostupnost.
Přejete-li si být informováni o změně, klikněte na tlačítko Mám zájem.

Jakmile budeme moci dostupnost garantovat, kontaktujeme Vás.

Informace o Garantované dostupnosti

4 uživatelské recenze

Hodnocení: 5
 • Dagmar Š., Slaný

vynikající pomocník, vytřel i drážkované protiskluzové lino v kuchyni po zabijačce. mastnotu z drážek jsem dříve musela vymývat kartáčem.

Hodnocení: 4
 • Autor si přál zůstat v anonymitě

Celkově spokojenost - malá výdrž baterie - vysoká hlučnost

Hodnocení: 4
 • Autor si přál zůstat v anonymitě

Celkova spokojenost. Zlepseni bychom uvitali v: delsi vydrzi baterie (na jedno nabiti vydrzi bud 1 velkou mistnost nebo 2 male), ve snizeni hlucnosti a mohl by vytirat i prostor blize zdi (nechava…

Všechny recenze

Popis

Popis produktu

Získejte okamžitou slevu 750 Kč po zadání slevového kódu OK75 ve 3. kroku objednávky.
Akce je platná od 13. 4 .2016 do  27. 4. 2016

Scooba 450

Rychlé představení

Od roku 2005, kdy společnost iRobot uvedla na trh první robotický vytírač Scooba, uběhlo spoustu let. Nyní iRobot přichází s inovovaným modelem Scooba 450, který radikálně mění standardy domácího úklidu. Více než 3 roky vývoje a miliony dolarů investovaných do vývoje přinesly ovoce v podobě zcela přepracovaného robotického vytírače. Scoobu 450 charakterizuje vysoká efektivita úklidu, jednoduchá obsluha a snadná údržba. Dejte sbohem ručnímu vytírání podlah a nasaďte na odolnou špínu nového vytíracího robota iRobot Scooba 450. Je krásný, chytrý a velmi účinný.

Hlavní přednosti Scooby 450

 • unikátní třífázový čistící proces
 • efektivně a šetrně čistí všechny typy tvrdých podlah
 • rotační kartáč s rychlostí 600 otáček za minutu
 • systém navigace iAdapt optimalizovaný pro vytírání
 • až 99,3% bakterií zahubeno v rámci procesu čištění
 • dva čisticí režimy – 40 minut pro 28 m2 a 20 minut pro 14 m2
 • oddělené nádrže na čistou a špinavou vodu
 • Scooba Juice – vysoce účinný čistící roztok na bázi přírodních enzymů

Proč robota od iRobotu?

iRobot se úzce specializuje na robotiku, investuje do jejího rozvoje většinu zisků a nepodlehl pokušení rozptýlit svou pozornost do desítek oborů kvůli hezčím čtvrtletním výkazům. iRobot vznikl z přesvědčení trojice zakladatelů (Colin Angle, Helen Greiner a Rodney Brooks), že robotika jednou změní svět a způsob jakým pracujeme, učíme se, léčíme nebo uklízíme. Již v prvním roce existence představil iRobot ve spolupráci s NASA vesmírného průzkumného robota Genghis. Průlom nastal v roce 1998, kdy společnost iRobot vyhrála kontrakt agentury DARPA na vývoj a výrobu taktických mobilních robotů iRobot PackBot.

Právě tohoto všestranného robota nasadila americká vláda během záchranných prací po teroristických útocích na Světové obchodní centrum v roce 2001. PackBot rovněž mapoval zamořené prostory po havárii japonské elektrárny Fukušima v roce 2011. V roce 2002 iRobot vstoupil do života každého z nás. Právě v tomto roce přišel na svět první robotický vysavač Roomba. O tři roky později iRobot uvedl na trh Scoobu a ve vývoji robotických pomocníků pokračoval dál. Díky tomu dnes portfolio iRobotu zahrnuje několik špičkových robotů, kteří pomáhají více než 10 milionům lidem na celém světě s úklidem v domě či bytě i kolem něj.

Klíčové funkce iRobot Scooba 450

Nejchytřejší systém úklidu a navigace iAdapt

Systém úklidu a navigace v místnosti od iRobotu dosud prověřilo více než 10 milionů domácností napříč planetou. iAdapt s pomocí desítek senzorů monitoruje uklízený prostor 67× za sekundu a umožňuje Scoobě inteligentně reagovat na aktuální podmínky v místnosti. Pro použití v novém robotickém vytírači prošel iAdapt optimalizací a zajišťuje tak maximální čisticí efekt. I v případě nové Scooby 450 platí, že navštíví v průběhu úklidu každé jednotlivé místo vícekrát.

Třífázový čisticí proces

iRobot Scooba 450 pracuje na principu třífázového čištění. To znamená, že robotický vytírač zbaví vaši podlahu nečistot ve třech krocích. Na konci za ním zůstane čistá a téměř suchá podlaha.

 • 1. Vysátí a aplikace čisticího roztoku

Scooba 450 podlahu nejprve předvysaje. Jelikož to není plnohodnotný vysavač, doporučujeme do místnosti nejdříve vypustit robotický vysavač Roomba. Poté Scooba na podlahu aplikuje roztok vody a čisticího prostředku Scooba Juice.

 • 2. Vytírání a čištění

V druhém kroku Scooba 450 umývá podlahu s pomocí rotačního kartáče. Ten se otáčí rychlostí 600 otáček za minutu a pomáhá tak odstranit i odolnější skvrny a zaschlé nečistoty.

 • 3. Vysání špinavé vody a vysoušení

Speciálně navržená lišta stírá špinavou vodu a vysává ji do zvláštní nádrže tak, aby nedošlo ke kontaktu s čistou vodou. V závěru úklidu Scooba vysouší podlahu téměř dosucha.

Dvě oddělené nádrže

Scooba má dvě oddělené nádrže, proto se čistá voda nikdy nedostane do kontaktu s vodou špinavou. Úklid je tak velice hygienický.

Dva režimy úklidu

Scooba nabízí možnost výběru ze dvou čisticích režimů úklidu. První režim slouží k úklidu menších prostor o velikosti do 14 m2. Délka úklidu je v tomto případě 20 minut. Pro větší prostory slouží druhý režim, se kterým Scooba během 40-ti minut zvládne uklidit plochu o velikostí až 28 m2.

Funkce virtuální zdi

Scoobě lze vymezit prostor pomocí virtuální zdi. Virtuální zeď vytváří neviditelnou překážku, kterou robot nepřejede. Používá se v případě, že potřebujete uklidit jen vyhrazený prostor, případně když chcete Scoobě zabránit, aby se přiblížila k elektrickým nebo počítačovým kabelům či křehkým předmětům.

Nárazník se zpomaleným dotykem

Nárazník se zpomaleným dotykem je šetrný k vašemu nábytku. Dokáže rozeznat zdánlivé překážky jako přehoz přes postel či závěsy a vytřít tak efektivně i pod postelí či právě kolem záclon a závěsů.

Jednoduchá obsluha a údržba

Nový model Scooba 450 byl proti předchůdcům Scooba 385 a Scooba 390 přepracován od základu. Díky tomu se nová Scooba 450 snadno používá a vyžaduje naprosto minimální údržbu. Jedním tlačítkem uvolníte nádrž se dvěma otvory. Do jednoho nalejete čistou vodu a čisticí roztok, z druhého vypustíte vodu špinavou. Inovativní tlačítko Clean s ukazatelem průběhu čištění vám život s novou Scoobou maximálně usnadní.

Pro koho?

Pro každého, kdo raději tráví volný čas něčím smysluplnějším než vytíráním podlah. Zcela přepracovaná Scooba 450 velmi kvalitně uklidí místnosti s velikostí do 28 m2 za 40 minut, místnosti do velikosti 14m2 potom za pouhých 20 minut. Vše chytře, šetrně a kvalitně. Scooba se hodí do bytů, rodinných domů, kanceláří, ordinací, jeslí nebo mateřských škol. Jelikož v průběhu úklidu zahubí přes 99% všech bakterií, můžete si být vždy absolutně jistí bezpečím svých dětí, blízkých, zákazníků nebo pacientů.

Další důležité funkce

Scooba Juice

Scooba Juice je silný koncentrát čisticího prostředku na mytí a leštění podlah. Je vyroben speciálně pro účely čištění s robotem Scooba. Jeho unikátní složení na bázi enzymů se vyznačuje především silnými antibakteriálními účinky. Laboratorní testy prokazují odstranění až 99,3 % bakterií v průběhu úklidu. Použití enzymů navíc zrychluje a usnadňuje proces odbourání tohoto prostředku v přírodě.

Scooba Cleaning Head

Čisticí hlava Scooby disponuje rotačním kartáčem a stírací lištou. Kartáč je vyrobený ze speciálních materiálů pro mokrý úklid, točí se rychlostí 600 otáček za minutu a výborně odstraňuje nečistoty z podlahy. Stírací lišta stírá a vysává špinavou vodu a díky své přilnavosti za sebou nezanechává šmouhy.

Ochrana před pádem ze schodů

Speciální senzory umístěné na spodní části robota dokáží bezpečně rozeznat volný prostor pod robotem, a tím zcela vyloučit možnost pádu ze schodů. Scooba se zastaví, hezky otočí a pokračuje dál v úklidu s pevnou půdou pod kolečky. Scooba navíc dokáže pomocí senzorů rozeznat většinu typů koberců, kterým se dokáže vyhnout.

Technická specifikace

 • mokrý úklid tvrdých podlah
 • nejchytřejší systém úklidu iAdapt
 • procesor prestižní značky ARM
 • dva čisticí cykly – 40minutový pro 28 m2 a 20minutový pro 14 m2
 • senzory proti pádu ze schodů
 • nárazník se zpomaleným dotykem
 • funkce virtuální zdi
 • vysoká kapacita baterie Ni-MH, 3000 mAh
 • doba nabíjení 3 hodiny
 • spotřeba při nabíjení max. 33 W
 • spotřeba Stand-by max. 2 W
 • externí napájecí zdroj
 • hlučnost < 60 dB
 • rozměry 330×80,5 mm
 • hmotnost 3,6 kg

Obsah balení

 • 1 x iRobot Scooba 450
 • 1 x Dobíjecí baterie Ni-MH, 3000 mAh
 • 1 x Napájecí zdroj
 • 1 x Scooba Juice
 • 1 x Automatická virtuální zeď

Dále by Vás mohlo zajímat:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Suché mopování ano
Mokré mopování ano
Virtuální zeď ano
Navigace ano
Časovač ne
Počet programů 2
Senzor proti pádu ze schodů ano
Dálkové ovládání ne
Nabíjecí stanice ano
Displej ne
Doba nabíjení 3 hod.
Typ baterie Ni-Mh
Hmotnost 3.6 kg
Barva černá