Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMAsmart image price
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 2930014

HOBOT robotický vysavač LEGEE 7

HOBOT robotický vysavač LEGEE 7

Akce
Robotický vysavač s funkcí mopu pro precizní a komplexní úklid hladkých podlah. HOBOT robotický vysavač LEGEE 7 je vybaven laserovou navigací LEGEE SLAM, výkonným BLDC motorem a kvalitní Li-Ion baterií. Aplikace pro sledování úklidu, ukládání map a vytváření virtuálních bariér. Aplikace je multijazyčná, spolupracuje se Siri a OK Google. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
14 990 Kč
Zboží od: MALL
14 990 Kč
Platí do 2.2.2023 nebo do vyprodání
Získejte dopravu ZDARMA se
Poslední 3 kusy
Použité / jiní prodejci
S novou kartou za

Již dnes na výdejním místě
Již zítra na vaší adrese

Prodlužte si zákonnou záruku o 1, 2 nebo 3 roky.

Případné opravy řešíte přímo s námi, platí pro elektronické i mechanické poruchy po vypršení zákonné záruky. Všechny potřebné informace rychle zjistíte zde.

Získejte možnost vrácení zboží do 2 měsíců po nákupu

Získejte možnost vrácení nepoškozeného zboží do 2 měsíců po nákupu. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Popis

Klíčové vlastnosti HOBOT LEGEE 7

 • Přesná laserová navigace LEGEE SLAM
 • Aplikace a hlasový průvodce v českém jazyce
 • Možnost uložení až 5 map do paměti
 • Talent Clean 8 režimů úklidu
 • BLDC sací motor s výkonem 2700 Pa
HOBOT LEGEE-7

Snadné ovládání

HOBOT LEGEE-7 snadno ovládnete pomocí aplikace v českém jazyce, můžete v ní sledovat úklid i ukládat do paměti až 5 map. Snadno vytvoříte virtuální bariéry nebo zakázané oblasti, kterým se má robot vyhnout. Můžete editovat intelientní rozvržení pokojů a vybrat si jeden z 8 talentových režimů úklidu. Robot je kompatibilní s 2.4G a 5G WiFi signálem. 

HOBOT LEGEE-7

Přesná laserová navigace

Přesná lokalizace a mapování pomocí laseru umožňuje robotickému vysavači přesnou orientaci a pohyb v prostoru. Pokročilá navigace LEGEE SLAM měří, vyhodnocuje a optimalizuje cestu úklidu pomocí LDS LiDAR, Encoder, Gyro a E-kompas. Úklid probíhá systematicky a maximálně efektivně bez zbytečného zdržování. 

HOBOT LEGEE-7

 HOBOT LEGEE-7

8 režimů úklidu

Pro ještě lepší výsledky úklidu si můžete zvolit ze 7 přednastavených úklidových módů a jednoho individuálního nastavení.

 HOBOT LEGEE-7

Přesná mapa

LEGEE SLAM přináší novou podrobnou a přesnou mapu s informacemi a rozvržením místností. Mapa v reálném čase zobrazuje vyčištěnou oblast a také můžete v průběhu úklidu zkontrolovat stav baterie.

 HOBOT LEGEE-7

Uložení map

Robot si může zapamatovat až 5 map úklidu a mapy jsou uloženy do paměti. Uložené mapy použijete, pokud robot LEGEE 7 uklízí jiné patro v domě.

 HOBOT LEGEE-7

Inteligentní rozvržení

Po ukončení úkidu automaticky rozvrhne jednotlivé místnosti, které můžete v mapě rozdělit, sloučit, pojmenovat a nastavit různé režimy úklidu. Současně můžete i zakazovat úklid v určitých místnostech.


 HOBOT LEGEE-7

Hlasový průvodce

Hlasový průvodce Vás informuje o průběhu úklidu či stavu robota a tak máte vše pod kontrolou. Hlasový průvodce je multijazyčný včetně češtiny a slovenštiny. Hlasové pokyny a výrazy si můžete upravit.

 HOBOT LEGEE-7

Plánovač a historie

V deníku úklidu si zobrazíte historii až 10 posledních úklidů, včetně finální mapy, uklizené oblasti, délky úklidu a informace, zda byl úklid dokončen. Plánovač úklidu umožňuje naplánovat úklid na různé dny.

 HOBOT LEGEE-7

Automatické nabíjení

V případě slabé baterie automaticky vyhledá nabíjecí základnu a dobije se. Poté se vrátí k úklidu přesně tam, kde ho přerušil

 HOBOT LEGEE-7

Snadná údržba

Aktivní mopy a výkonné sání pro odstranění nečistot z podlah namísto rotačního kartáče, na který se namotávají vlasy a další nečistoty.


 HOBOT LEGEE-7

FastBrush 4v1 čistící systém

Komplexní úklid hladkých podlah v jednom kroku – vysávání, suché mopování, automatické dávkování vody a mokré mmopování. Výkonné sání v přední části vysavače vysaje veškeré větší nečistoty, vlasy a zvířecí chlupy. Suchý mop kmitá po podlaze a stírá jemný prach, 4 speciální trysky dávkují vodu na uklízenou podlahu a druhý kmitající mop setře a vyleští podlahu pomocí vody.

 HOBOT LEGEE-7

Úklid v rozích

D-tvar LEGEE spolu s dlouhým bočním kartáčkem zajistí efektivní odstranění nečistot z rohů místností. Boční kartáček přesahuje tělo LEGEE o 3,5 cm a dosáhne tak do úzkých prostor po nábytkem a vymete okraje podél stěn.

 HOBOT LEGEE-7

AI Smart Spray

Množství vody se reguluje v závislosti na teplotě, rychlosti odpařování a oblasti čištění. Po vytření zůstává na podlaze minimální množství vody.

 HOBOT LEGEE-7

Vysoký výkon

Sací výkon až 2700 Pa a nasávací mechanika sbírají velké nečistoty i jemný prach. Filtry zachytí všechny nečistoty, aby z robota unikal jen čistý vzduch. Aktivní mopy jsou k podlaze přitlačovány silou 1800 g.


Věděli jste, že…

HOBOT LEGEE 7 získal skvělých 9.6 bodů s hodnocením: Perfektní – TIP redakce Testado.cz! Více na: https://www.testado.cz/…bot-legee-7/ 

Vlastnosti

 • Přesná laserová navigace LEGEE SLAM
 • Metoda čištění FastBrush 4-Stage
 • WiFi připojení 2.4G / 5G
 • LDS Lidar, Encoder, Gyro, E-compass
 • Aplikace v českém jazyce
 • Hlasový průvodce v češtině
 • Možnost uložení až 5 map do paměti
 • Rozvržení pokojů na zóny
 • Virtuální bariéry a zakázané oblasti
 • Mapa úklidu v reálném čase
 • Talent Clean 8 režimů úklidu – Simply the Best (Standard mód) – Standard mód je vhodný pro běžný úklid jakýchkoliv tvrdých podlah. Clean Like a Pro! (Stain mód) – Stain mód odstraní z podlah i zaschlé skvrny. Spotless Squeky Clean (Polish mód) – Polish mód vrací podlahám jas a lesk. Stay Dry and Clean (Dry mód) – Dry mód je vhodný pro úklid dřevěných podlah. Nothing Escapes (Strong mód) – Strong mód pro hloubkové vyčištění podlah. Go Green! (ECO mód) – ECO mód šetří energii a zároveň LEGEE pracuje velmi tiše. Pet friendly. (Pet mód) – Pet mód efektivně odstraní chlupy domácího mazlíčka a otisky tlapek. You Are the Boss. (Customized mód) – Upravte parametry úklidu tak, aby vyhovovaly právě vašim potřebám.
 • Plánovač úklidu
 • Kontrola dávkování vody Smart Spray
 • Dva speciální kmitající mopy, 4 trysky
 • BLDC sací motor s výkonem 2700 Pa

Technické parametry

Typ vysavače Robotický
Maximální hlučnost 63 dB
Objem nádobky na vodu 340 ml
Objem nádoby na nečistoty 500 ml
Barva Černá

Video

Odkazy