Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6573914

Smeg Stolní mixér Smeg, 50´Retro Style, černý

Smeg Stolní mixér Smeg, 50´Retro Style, černý

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Stolní mixér Smeg, 50´Retro Style, černý (Barva-černá) Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
Produkt je momentálně nedostupný.
6 350 Kč
Prodává H DESIGN
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
6 350 Kč
Jiní prodejci
S novou kartou za

Popis

Umění mixovat – Stolní mixér Smeg, 50´Retro Style, černý Blender, stolní mixér černé barvy s kapacitou nádoby 1,5 l, vyndavatelné sekací čepele z nerez oceli, 4 rychlosti, max 18 000 ot/min, funkce puls, smoothie a drcení ledu. Robustní barevné tělo z litého hliníku, barevná úprava práškováním. Podsvícený pochromovaný spínací knoflík, nádoba z BPA free Tritanu™, vhodná do myčky. V hravém designu 50. let avšak vybavený nejmodernější technologií, bude slušet každé kuchyni, nejen té retro. 

Líbí se vám designové věci a zároveň jste vyznavači zdravého životního stylu? Napěněné smoothie je váš každodenní kamarád, milujete krémové polévky a omáčky, nebo si toužíte zpříjemnit každý den ledovou kávou, chcete ohromit návštěvy skvostnými koktejly, či jen potřebujete spolehlivého pomocníka při přípravě dětské stravy, ve všech případech jste si nemohli vybrat lépe.Stolní mixér – blender Smeg vám díky milému a jemnému retro designu v hravém stylu 50. let nejenže zpříjemní každou chvilku, co s ním strávíte, ale také odvede naprosto perfektní práci. Konzumace ovoce a dalších zdraví prospěšných potravin se pro vás díky němu stane příjemným denním zvykem a navíc, tento přístroj udělá krásnější každou místnost, kam jej umístíte. Zkrátka jako SMEG.

13+3 plus pro mixér Smeg 50´s Retro Style

Celokovové tělo z litého hliníku – stabilní a bezpečné Průhledná a lehká nádoba z Tritanu™ BPA free, vhodná do myčky, s vyznačenou mírou l/šálky, s nalévací hubicí, bránící kapání Vyjímatelná odměrka ve víčku nádoby – možnost dolévat suroviny během chodu přístroje Dvojité čepele z nerez oceli, vyjímatelné pro snadné čistění Pozvolný náběh rychlostí – Smooth Start Function 4 rychlosti (max 18 000 otáček/minuta) Funkce smoothie  Funkce drcení ledu (ice crush) Možnost vysokootáčkové pulsní volby (pulse) Ochrana proti přehřátí – automatické vypnutí  Pojistka pro bezpečné sundání mixovací nádoby – automatické vypnutí  Protiskluzová ochrana základny Doplňkové samostatně prodejné příslušenství – mixovací nádoba Bottle TO GO

Nezaměnitelný dotek SMEG – potěší oko, pohladí duši

Design a styl – sluší každé kuchyni Síla ve spojení s technologií – 4 rychlosti a 3 přednastavené programy Ikonický objekt – nezaměnitelný styl 50. let

Blendery – stolní mixéry Smeg 50´s Retro Style jsou k dispozici v 8 barvách: v pastelově růžové, modré, zelené a krémové, v barvě bílé, černé a červené a ve stříbrném provedení. SMEG– jedinečnost tkví v detailu Small but with a strong personality – sice malé, ale velmi osobité. Tak by se stručně daly charakterizovat malé domácí spotřebiče, jedoucí na retro vlně 50. let. Jejich kompaktní vzhled, promyšlený do posledního šroubku, upoutá na první pohled všechny ctitele kvalitního designu. Změní atmosféru každé místnosti, do které je umístíte, na hravě barevnou, plnou oblých linií, čistých, leč smyslných křivek a hřejivých vzpomínek. Tyto oblé kompaktní přístroje jsou určeny nejen pro všechny, kteří jako šéfkuchař kralují své kuchyni, ale i pro ty, co chtějí třeba jen občas použít opravdu krásné a přitom vysoce funkční zařízení s excelentním výkonem po všech stránkách. Vítejte ve světě SMEG Generacemi prověřené know how, kreativita, styl, vášeň pro design a hrdost na vlastní zemi jsou základními stavebními kameny, na kterých stojí filozofie firmy SMEG. Jen tak se mohlo stát, že původně malý lokální podnik, po více než 70 letech poctivé práce, je dnes úspěšnou mezinárodní firmou s dceřinými společnostmi a zajištěnou distribucí na všech 5 kontinentech. Management pochází stále ze stejné rodiny, jejíž představitel v poválečných letech minulého století zahájil podnikání v oboru metalurgie a smaltování v městečku Guastalla v provinciii Emilia. Ostatně název firmy na tuto skutečnost odkazuje, je totiž akronymem slov Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla.  Více než 70 let spotřebiče Smeg okouzlují spotřebitele po celém světě svým střízlivě elegantním stylem, důrazem na moderní inovativní technologie a v neposlední řadě designem s propracovaným detailem, který je výsledkem spolupráce se světoznámými architekty a designery.

Módní elektro ikona V roce 2012 se SMEG rozhodl etablovat i na trhu malých domácích spotřebičů. Společnost tedy oslovila dvojici z milánského studia deepdesign®, Matteo Bazzicalupa a Raffaellu Mangiarotti. Výsledek na sebe dal 2 roky čekat, ale stál za to. Kolekce malých domácích spotřebičů od doby svého uvedení na trh v roce 2014 sbírá jednu cenu za druhou. Tvarově vycházejí z roztomilého vintage designu 50. let, podobně jako veleúspěšné ledničky, ale přitom mají svůj vlastní, hravě elegantní styl. V roce 2017 na úspěšnou retro řadu navázala i barvami hýřící kolekce Sicily is my love, na jejímž barevném provedení se podepsalo excelentní návrhářské duo Dolce & Gabbana.

   

Technické specifikace:

Příkon: 800 W Napětí: 220–240 Frekvence: 50/60 Hz Objem nádoby: 1,5 l/ 6 šálků Materiál těla: litý hliník Materiál nádoby: Tritan ™ Hmotnost nádoby: 0,9 kg Hmotnost přístroje: 3,6 kg Rozměry v x d x h: 397 × 197 × 163 mm Délka přívodního kabelu: 1m

Ve stejné barvě jako mixér můžete v Potten & Pannen-Staněk pořídit ještě Smeg celokovový kuchyňský robot, rychlovarné konvice, ošťavňovač/lis na citrusy, toustovač na 2 nebo 4 plátky a kávovar.