Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
High Peak Texel 4 High Peak Stan Kira 4.0
High Peak Texel 4

Kvalitní dvouplášťový stan vhodný pro 3 – 4 osoby. High Peak Texel 4 kopulové konstrukce je vybaven praktickou stříškou, která chrání proti přírodním vlivům. Po složení je stan velmi kompaktní a snadno přenosný.

můžete mít DNES

MALL
High Peak Stan Kira 4.0 High Peak Stan Kira 4.0
High Peak Stan Kira 4.0

Campingový stan pro 4 osoby disponuje systémem Vario Vent Control, který zajišťuje optimální ventilaci. Vchody jsou kryté moskytiérou a ochrání vás před nevítaným hmyzem. High Peak Stan Kira 4.0 má podlepené švy, které zamezují vniku vody.

můžete mít DNES

MALL
High Peak Tauris 4 High Peak Stan Kira 4.0
High Peak Tauris 4

Dvouplášťový tunelový stan pro 4 osoby. High Peak Tauris 4 nabízí dostatek prostoru a vychytávek, které zpříjemní vaši dovolenou. Stan má 2 protilehlé ložnice a praktickou předsíňku prosvětlenou PVC okny. Výhodou je skvělá voděodolnost – vodní sloupec až 4000 mm. Ideální volba pro dovolenou s přáteli.

můžete mít DNES

MALL
Ferrino Meteora 4 tectake Rodinný stan tunelový Woodstock pro 6 osob s markýzou a taškou
Ferrino Meteora 4

Stan pro 4 osoby disponuje přelepenými švy pro zvýšení voděodolnosti a nepromokavosti. Hlavní i boční vchod je krytý moskytiérou, která vás ochrání před nevítaným hmyzem. Uvnitř jsou kapsy na uložení drobností a osobních věcí. Ferrino Meteora 4 je ideální pro rodiny.

můžete mít DNES

MALL
tectake Rodinný stan tunelový Woodstock pro 6 osob s markýzou a taškou tectake Rodinný stan tunelový Woodstock pro 6 osob s markýzou a taškou
tectake Rodinný stan tunelový Woodstock pro 6 osob s markýzou a taškou

Velký rodinný tunelový stan až pro 6 osob. Sen každého fanouška kempování! Vysoký, pohodlný tunelový stan je ideální pro rodiny nebo malé skupiny. Velkorysé rozměry stanu vám poskytnou dostatek místa pro spánek, uložení všech kempovacích potřeb, odpočinek ve stínu i pobyt v dešti.

můžete mít 30.3. - 3.4.

BROTHER Stan ST11 pro 5 osob tectake Rodinný stan tunelový Woodstock pro 6 osob s markýzou a taškou
BROTHER Stan ST11 pro 5 osob

Kvalitní rodinný stan. BROTHER Stan ST11 pohodlně pojme až 5 osob. Stan má 2 ložnice a předsíň. Stan je vyroben z odolných materiálů a má dobrou odolnost vůči vodě. Velkou výhodou jsou kompaktní rozměry po sbalení (62 × 18 cm) a nízká hmotnost, které umožňují pohodlný a snadný transport.

můžete mít DNES

MALL
Acamper Turistický stan pro 6 osob, model: NADIR 6 PRO, green Acamper Turistický stan pro 6 osob, model: NADIR 6 PRO, green
Acamper Turistický stan pro 6 osob, model: NADIR 6 PRO, green

Moderní, pečlivě vyrobený stan pro 6 osob od ACAMPER. Stan s nejvyššími parametry voděodolnosti – ideální pro všechny druhy výletů, kempování a kempování, nenahraditelný při každém výletu. Velmi pohodlné, prostorné a především pohodlné na používání.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Pecka cena
BROTHER Stan ST08 pro 6 osob Acamper Turistický stan pro 6 osob, model: NADIR 6 PRO, green
BROTHER Stan ST08 pro 6 osob

Kvalitní rodinný stan. BROTHER ST08 pohodlně pojme až 6 osob. Stan má 2 rozměrné ložnice a vysokou předsíň se stříškou proti nepříznivým vlivům počasí. Stan je vyroben z odolných materiálů a má podlepené švy, díky čemuž je vysoce voděodolný (podlážka 3000 mm a zbytek 1500 mm vodního sloupce). Po sbalení je stan velmi skladný.

můžete mít DNES

MALL
Coleman Rodinný stan POLYGON 6 Acamper Turistický stan pro 6 osob, model: NADIR 6 PRO, green
Coleman Rodinný stan POLYGON 6

Rodinný stan COLEMAN POLYGON 6 ve tvaru šestiúhelníku poskytne prostor až 6 osobám, které si rády udělají nádherný výlet do přírody. Materiál – vnějšek: polyester s nepromokavým PU zátěrem, podlepené švy. Materiál – vnitřek: prodyšný polyester a neprůhledná síťovina. Materiál podlážky – polyethylen. Konstrukce: ocelové tyče; FIRE RETARDANT/HINGE DOORS. Možnost vepnutí přepážky pro rozdělení na 2 samostatně nezávislé části.

můžete mít 27.3.

MALL
Husky Stan rodinný BOSTON NEW dural 5os zelený 2020 Husky Stan rodinný BOSTON NEW dural 5os zelený 2020
Husky Stan rodinný BOSTON NEW dural 5os zelený 2020

Rodinný stan pro 5 osob disponuje prostornou předsíní s odnímatelnou podlážkou a 3 vchody. Součástí je praktická síťka proti hmyzu. Husky Stan rodinný BOSTON NEW dural 5os zelený 2020 má v balení ocelové kolíky, sadu pro opravu a kompresní obal.

můžete mít 27.3.

MALL
Coleman Rodinný stan POLYGON 5 Husky Stan rodinný BOSTON NEW dural 5os zelený 2020
Coleman Rodinný stan POLYGON 5

Rodinný stan COLEMAN POLYGON 5 ve tvaru pětiúhelníku poskytne prostor až 5 osobám, které si rády udělají nádherný výlet do přírody. Materiál – vnějšek: polyester s nepromokavým PU zátěrem, podlepené švy. Materiál – vnitřek: prodyšný polyester a neprůhledná síťovina. Materiál podlážky – polyethylen. Konstrukce: ocelové tyče; FIRE RETARDANT/HINGE DOORS. Možnost vepnutí přepážky pro rozdělení na 2 samostatně nezávislé části.

můžete mít DNES

MALL
Naturehike Bavlněný stan na glamping Pyramida 6.4 Husky Stan rodinný BOSTON NEW dural 5os zelený 2020
Naturehike Bavlněný stan na glamping Pyramida 6.4

Tento stan je skvělým řešením pro víkendový pobyt v přírodě nebo zahradním prostorem na hry pro celou rodinu. Stan je vyroben z bavlněného plátna se speciální protiplísňovou úpravou s vodoodpudivým zátěrem. Tato tkanina dokáže přiměřeně vyvážit odolnost proti dešti s vysokou prodyšností.

můžete mít 28.3. - 29.3.