Rošty, plechy a podložky na grilování - Výprodej

Ze široké nabídky produktů z kategorie rošty a plechy na grilování si u nás na MALL.cz vybere každá hospodyňka i bytový designér.

Zobrazit více
  • Objednané zboží z kategorie rošty a plechy na grilování doručíme dnes, nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst.
  • Platit můžete online, na dobírku nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zakoupené zboží nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtr pro nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli. Přehlednými sekcemi v kategorii Vybavení domácnosti však můžete brouzdat klidně hodiny a vždy objevíte něco nového.

U nás na MALL.cz můžete vybírat z více než 1 milionu produktů. Do domácnosti se vám může hodit i kuchyňské linky, záclony, ručníky, umělé květiny nebo konzole a hry.

  • Štítek
    Výprodej
    ×

Rošty, plechy a podložky na grilování

Grilovací rošty, plechy nebo podložky na gril usnadní a zpříjemní grilování. Otočné grilovací rošty umožní bezpečné a rovnoměrné grilování, podložky na grilování jsou ideální k přípravě drobnějších surovin.

Kulatý grilovací rošt

Kulaté grilovací rošty jsou vhodné pro kulaté grily. Využijete je také při použití nad ohništěm. K dostání jsou nejčastěji rošty o průměru 20 – 80 cm.

Grilovací rošt na ryby

Grilovací rošty na ryby jsou tvarované tak, abyste na ně pohodlně umístili až několik kusů ryb. Mají obvykle speciální nepřilnavou povrchovou úpravu, protože rybí maso je náchylnější k připalování. Rošty jsou otáčecí – rybu vložíte dovnitř roštu a otáčíte dle potřeby za pomoci madla.

Grilovací rošt na ohniště

Grilovací rošty na ohniště jsou, na rozdíl od roštů na grily, vybaveny nožičkami – tedy samostatně stojí. Díky tomu je jednoduše umístíte téměř nad jakékoliv ohniště a vznikne vám tak stabilní plocha ke grilování.

Otočný rošt nad ohniště

Otočný rošt na grilování usnadňuje otáčení surovin během grilování. Pokrm vložíte do roštu s dvojitou stěnou a jednoduše obracíte za pomocí dřevěného nebo plastového madla.

→ Pořídit můžete také otočné jehly nebo špízy ke grilování kuřat a dalších pokrmů, které se na jehlu poháněnou elektromotorem napichují.

Nerezový grilovací rošt je odolný a stabilní

Nerezové grilovací rošty jsou odolné a můžete u nich počítat s dlouhou životností. Nevýhodou je vyšší pořizovací cena a vysoká hmotnost roštu. V nabídce najdete levnější smaltové, hliníkové či ocelové rošty na gril.

Grilovací podložky zabrání propadávání pokrmů skrze rošt

Grilovací podložka se jednoduše položí na grilovací rošt. Je vhodná ke grilování zeleniny, masa, sýrů, hub, vajec apod. Zabrání propadávání kousků skrze grilovací rošť, uchová šťávu z masa a zabraňuje připalování pokrmu. Po použití ji můžete jednoduše umýt v myčce.

Grilovací plech lze využít na grilu i v klasické troubě

Perforované nebo plné grilovací plechy slouží ke grilování masa, zeleniny a dalších pochutin. Využití najdou při zahradním grilování na grilu, v krbu nebo při domácím grilování ve sporáku či vestavné troubě.

Grilovací kámen je ideální volbou pro zdravou přípravu pokrmů

Grilovací kameny patří ke zdravější alternativě grilování – na rozdíl od roštů zde není pokrm v přímém kontaktu s plameny a nezdravými výpary. Grilovací kameny mají obvykle tloušťku cca 3 cm a rovnoměrně rozvádí teplo z ohně.

Žulový grilovací kámen

Žulový grilovací kámen patří k levnější alternativě, je však třeba počítat s rizikem jeho prasknutí, pokud budou rozdíly teplot příliš vysoké.

Lávový kámen na gril

Kámen je vyroben z lávové vyvřeliny, která odolává vysokým teplotám lépe než žula, a díky tomu nehrozí vysoké riziko prasknutí kamene.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Rošty a plechy na grilování.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Rošty a plechy na grilování výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Rošty a plechy na grilování akce.