Orion Chromový grilovací rošt 32x23 cm
99 Kč 79 Kč

Rošt vyrobený z chromované oceli od značky Orion umožňuje přípravu pečínky tak, aby neležela ve výpeku a pekla se do křupava. Lze jej využít v pekáčích různých velikostí, nejlépe se však hodí do pekáčů Grande.

Orion Chromový grilovací rošt 24x16,5 cm
79 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rošt vyrobený z chromované oceli od značky Orion umožňuje přípravu pečínky tak, aby neležela ve výpeku a pekla se do křupava. Lze jej využít v pekáčích různých velikostí, nejlépe se však hodí do pekáčů Grande.

KÜCHENPROFI Grilovací kleště na rybu BBQ Easy
209 Kč

Kvalitní grilovací kleště usnadní práci při opékání ryb. Dlouhý úchyt umožní snadné otočení, a to bezpečně a bez potrhání. Kromě ryby můžete v kleštích grilovat i zeleninu, případně jiný druh masa. Nerezovou ocel, snadnou na údržbu, můžete mýt v myčce nádobí.

Tescoma Grilovací rošt PRIVILEGE
299 Kč

Záruka 3 roky

S dvojitým grilovacím roštem budou kousky masa, ryby, uzeniny nebo zeleniny ugrilované víc než skvěle. Díky unikátním pružinovým pantům horní část roštu bez potíží překlopíte a grilované dobroty z něj můžete rovnou servírovat.

Orion Nerezový grilovací plech 40x26x1,5 cm
339 Kč 319 Kč

Výprodej

Nerezový grilovací plech 40×26×1,5 cm značky Orion skvěle využijete k přípravě masa, ryb, špízů a dalších pochutin na grilu nebo v troubě. Plech je z části opatřen otvory, přes které proniká žár.

Orion Nerezový grilovací plech děrovaný 38,5x22,5x3 cm
339 Kč 329 Kč

Nerezový grilovací plech děrovaný 38,5×22,5×3 cm značky Orion skvěle využijete k přípravě masa, ryb, špízů a dalších pochutin na grilu nebo v troubě. Plech je z části opatřen otvory, přes které proniká žár.

Orion Nerezový grilovací plech se stojanem 40x26 cm
399 Kč 379 Kč

Grilovací plech se stojanem 38,5×22,5×3 cm značky Orion skvěle využijete k přípravě grilovaného kuřete, zeleniny, brambor a dalších pochutin na grilu nebo v troubě. Plech je z části opatřen otvory, přes které proniká žár.

Tescoma Poklop pro Power gril PARTY TIME-20%
499 Kč 399 Kč

Výprodej

Poklop výrazně zvyšuje účinnost grilu Tescoma PARTY TIME. Pokrmy grilované pod poklopem jsou rychleji a lépe propečené. Vynikající pro přípravu šťavnatých hovězích, vepřových i drůbežích steaků, špízů, ryb apod.

Hama Xavax grilovací rošt s nožkami
529 Kč 439 Kč

Ideální pro grilování na otevřeném ohni nebo pro rozšíření grilovacího povrchu. Díky nožkám může být využit jako vyvýšená grilovací plocha pro citlivé pokrmy nebo po udržení teploty již připravených pokrmů.

Orion Grilovací deska GRANDE 46x23 cm
599 Kč 519 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Grilovací deska GRANDE 46×23 cm značky Orion vám poslouží ke grilování doma i venku, můžete ji používat i v elektrické a plynové troubě. Deska má dva grilovací povrchy – steakový pro maso a hladký povrch pro pečení zeleniny.

Orion Grilovací deska GRANDE 42x27 cm
799 Kč

Grilovací deska GRANDE 42×27 cm s uchy s vroubkovaným povrchem značky Orion má velmi kvalitní nepřilnavý povrch PFLUON GRANIT.

Česká kovárna Kovaný rošt do ohniště - střední
790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Náhradní, ručně kovaný rošt do ohniště vašeho krbu. Slouží k lepšímu hoření dřeva. Délka a šířka 60 × 40 cm, výška 13,5 cm. Rošt je dodáván bez povrchové úpravy.

Orion Grilovací deska GRANDE 43 cm
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

S grilovací deskou značky Orion s kvalitním nepřilnavým povrchem připravíte výborné steaky s minimální potřebou tuku, ale také jiné maso, zeleninu, ryby nebo uzeniny. Po jejím použití ji lze snadno umýt v myčce na nádobí a váš gril zůstane čistý.

Česká kovárna Kovaný rošt do ohniště - velký
1 090 Kč
+ doprava zdarma

Náhradní, ručně kovaný rošt do ohniště vašeho krbu. Slouží k lepšímu hoření dřeva. Délka a šířka 78 × 53 cm, výška 13,5 cm. Rošt je dodáván bez povrchové úpravy.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Rošty a plechy na grilování.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Rošty a plechy na grilování výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Rošty a plechy na grilování akce.