Star brite  Odstraňovač rzi: 3790
480 Kč

Odstraňovač rzi (Rust stain remover); Účinně odstraňuje skvrny od rzi a její nánosy. Velmi jednoduché použití – jednoduše na znečištěné místo nastříkejte, není třeba mechanicky drhnout nebo vtírat. Bezpečné použítí na sklolaminát, kov a natřené…

Star brite  Konvertor rzi 650 ml
570 Kč

Konvertor rzi 650 ml (Rust Eater & Converter); Chemickými procesy mění zoxidované vrstvy a rez zpět na kov. Navrací železným a ocelovým povrchům původní vzhled a připravuje je perfektně na další ošetření a úpravy (natírání). Ideální v případě,…

Star brite  Pero na odstraňování koroze
336 Kč

Pero na odstraňování koroze (Corrosion Buster Pen); Ze starých zkorodovaných spojů vykouzlete zase nové. Pero s čisticí špičkou ze 20 000 skleněných mikrovláken, které se dostanou i do těch nejmenších štěrbin, odstraní korozi a obnoví funkčnost…

Autoprofi Odstraňovač rzi s MoS2
159 Kč

Odstraňovač rzi s přidanou látkou MOS2, která zajišťuje hloubkové působení na rez a její odstranění ze všech částí a to i z velmi jemných mechanismů.

CRC Univerzální penetrační olej Rost Flash, 500 ml
189 Kč

Penetrační olej s mrznoucím účinkem dokáže rychle a efektivně uvolnit zadřený nebo zkorodovaný spoj. Zmrazení (-40 ° C), způsobuje popraskání rzi a urychluje pronikání oleje do drážek. Objem 500 ml.

BARVY NA TRAKTORY Antikorozní základ pod PUR barvy - šedý RAL 7035
233 Kč 229 Kč

Extra rychleschnoucí základní jednosložková barva BNT do středně těžkého korozního prostředí. Má velmi dobrou přilnavost, antikorozní a chemickou odolnost. Odolává zvýšené vlhkosti, ropným látkám, alkoholu a běžným čisticím prostředkům.

BARVY NA TRAKTORY Antikorozní základ pod PUR barvy - červenohnědý
250 Kč 233 Kč

Extra rychleschnoucí základní jednosložková barva do středně těžkého korozního prostředí. Má velmi dobrou přilnavost, antikorozní a chemickou odolnost. Vhodné jako izolační vrstva před pozvedáním starých barev neznámeho původu. Odolává zvýšené vlhkosti, ropným látkám, alkoholu a dalším.

Liqui Moly Keramický odstraňovač rzi
241 Kč

Keramický odstraňovač rzi s účinkem studeného šoku se speciálními vlastnostmi. Velmi dobře maže a umožnuje snadno oddělit rezavé části. Proces je podporován účinkem studeného šoku. Balení 300 ml.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Rozpouštěče rzi a antikorozní program.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Rozpouštěče rzi a antikorozní program výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Rozpouštěče rzi a antikorozní program akce.