Sprintus Profesionální suchý vysavač FLOORY

Sprintus Profesionální suchý vysavač FLOORY

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Profesionální vysavač Sprintus Floory je ideální suché sání a speciálně se hodí k použití pro hotely, kanceláře, kliniky, školy a školky atd. jako vynikající pomocník pro základní čištění povrchů. Na suché sání s hladinou akustického tlaku jen 77 dB (A), velký sací výkon a 11 l nádoba, jen 4,2 kg.  Celý popis
3 690 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma
Partner: Brimi

Skladem u partnera 2 kusy

11.8.2021 - 13.8.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Brimi

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100031264136

Popis

VYSAVAČ SPRINTUS FLOORY pro suché vysávání

Excelentní profesionální vysavač za velmi příznivou cenou.

Výkonný přesto energeticky úsporný 700W motor má výborný sací výkon. Vysavač je určen pro suché sání, při kterém oceníte malou hlučnost. Objem na nečistoty je velký, a to až 11 l.

FLOORY Sprintus –114001 Profesionální vysavač je ideální suché sání a speciálně se hodí k použití pro hotely, kanceláře, kliniky, školy a školky atd. jako vynikající pomocník pro základní čištění povrchů.

Sprintus Floory je vysavač určen na suché sání a má hladinou akustického tlaku jen 77 dB (A), velký sací výkon a 11 l nádoba. Nabízí také nízkou hmotnost, úložný prostor pro příslušenství přímo na vysavači, kompaktní rozměry a vysokou absorpci prachu s kombinovanou hubicí.

Zpracování vysavače, konstrukce a výkon. Floory je ideální pro suché vysávání na tvrdé podlahy i koberce. Vysavač se snadno čistí od nečistot, má hliníkovou trubku, plastové nárazníky, dlouhý kabel 10 m a sací hadici o délce 2 m, která je odolná proti lámání a při sešlápnutí. 

  • Vypínač je na nožní ovládání.
  • Je velmi lehká a malý, lze jej snadno přenášet.
  • Filtrační sáček zajistí odnos nečistot bez prachu.

Technické údaje

napájecí napětí 220 – 240 V

frekvence 50 – 60 Hz

energie 700 W

SPL 77 dB (A)

max. negativní tlak 210 mbar

objem nádoby 11 litrů

délka napájecího kabelu 10 m

sací hadice 2,5 m

sací hadice průměr 32 mm

rozdělovač průměr 32 mm

hmotnost výrobku 4,2 kg

rozměry (D x Š x V) 35 × 29 × 38 cm

Německá společnost SPRiNTUS GmbH vznikla v roce 2007 a stojí za ní bývalí vývojový inženýr od společnosti Kärcher pan Lepold.  

SPRiNTUS představuje prvotřídní produkty, které se vyznačují nejnovějšími technologiemi, vysokým standardem kvality a také spravedlivými a dostupnými cenami. Díky vynikajícímu poměru ceny a výkonu a vysoké funkčnosti v kombinaci s robustní konstrukcí a dlouhou životností jsou produkty SPRiNTUS účinní a hospodární partneři při profesionálním čištění.