CUBEprotect Antivirové Rukavice Gloves 99%

CUBEprotect Antivirové Rukavice Gloves 99%

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Rukavice jsou vyrobeny z aktivního baktericidního/virucidního materiálu, který poskytuje permanentní ochranu(účinnost >99%) před bakteriemi a viry. Rukavice poskytují ochranu při běžných činnostech jako je nakupování, jízda v MHD, sportu a dalších, kde existuje riziko přenosu nákazy dotykem. Celý popis
499 Kč
Partner: CUBEprotect

Skladem u partnera 5+ kusů

1.3. - 2.3. při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera CUBEprotect

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100044171508

Popis

Výjimečnost rukavic je zajištěna použitím baktericidního/virucidního materiálu, který ničí veškeré bakterie i viry při střetu s povrchem a to jak zvenčí, tak zevnitř. Díky tomu se nemusíte bát, že škodlivé mikroorganismy ulpí na povrchu rukavic a Vy se jimi při jejich sundavání nechtěně kontaminujete.

Rukavice jsou pratelné a ani opakované praní nesnižuje úroveň jejich ochrany. Na rozdíl od jednorázových rukavic je použitý materiál citlivý k pokožce rukou a je tak vhodný i k dlouhodobému nošení.

Speciálně vyvinuté vlákno BioGenAg má aktivní biogenní stříbro v samotném jádru nikoliv dodatečně aplikované pouze na povrch, díky čemuž je baktericidní/virucidní fukce neměnná v čase a dokonce ani po násobném vyprání se nemění jeho účinnost.

S účinností více než 99% nejen zastavuje, ale také kompletně likviduje bakterie a viry na úrovni RNA během několika minut.

V rukavicích je možné ovládání dotykového displaye mobilních zařízení.