VENUM Boxerské rukavice "Contender 2.0", šedá 12oz

Značka: VENUM Náš kód: 100003978132

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

VENUM Boxerské rukavice "Contender 2.0", šedá 12oz

Rukavice určené na boxerské tréninky, sparring či zápasy. Trénujte pohodlně a stylově. Stačí si vybrat ty správné. Celý popis

1028

1 028 Kč včetně DPH
Poslední kus za tuto cenu!

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003978132

Popis

Popis produktu

Tyto boxerské rukavice jsou výborná volba. Mají výplň z pěny trojnásobné hustoty pro výborné rozložení nárazu. Změkčí zpětný ráz na dopadové plochy vašich úderů. Vlastnosti produktu:

  • Umělá kůže
  • Pěna s trojitou hustotou
  • Plně připevněné palce
  • Zesílené švy.
  • Zapínání na suchý zip

Jak vybrat správnou velikost boxerských rukavic? velikosti: 6oz 8oz 10oz 12oz 14oz 16oz Často krát se setkáváme s mylným i názory že při velké dlani je třeba volit velké rukavice (výše OZ) a při malé dlani (dětské, ženské) je vhodné volit nižší OZ. Označení OZ (unce) je označení velikosti výplně rukavic. Tzn. velikosti úderové plochy (výplně), nikoliv velikost vnitřní části čili prostoru na samotnou ruku. Vnitřní část rukavice je ve své podstatě stejná při 10oz i napr.14oz- tato velikost se mění opravdu minimální. Samozřejmě každý máme jinou dlaň a velikost ruky, tento problém řeší bandáže. Bandáž slouží na ochranu ruky a její zpevnění no i na to aby vhodným výběrem délky (2,5m, 3,5m, 4,5m, 5,5m) dostatečně vyplnila prostor mezi vaší rukou a rukavicí. Velikost rukavic proto vybíráme podle toho na jaký účel rukavice chceme používat. Zda na klasické tréninky, sparring, pouze na pytel či na zápasy. Na tréninky a sparring je zvykem vybírat větší velikosti (od 12oz, 14oz, 16oz, ..), opodstatnění je následující: při nácviku či sparring není nutné knockoutovat „soupeře“, na tréninku většinou vašeho kamaráda či kamarádku a není nutné mít údery až takové tvrdé jako například při zápase kde se volí velikost menší (10 oz), jde přece o trénink. Jak jsme již zmínili 10oz jsou určeny na zápasy, menší výplň rovná se tvrdší rána, a to už se v zápase počítá. Samozřejmě 10oz rukavice jsou využitelné i jako volba pro menších fighterů. Pro děti se rukavice vyrábějí od 6oz.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Určeno pro sport thai box
Typ vybavení rukavice
Velikost 12 oz
Barva

Barva

šedá
Materiál umělá kůže