Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 13414625

Kunagone Odpuzovač kun

Kunagone Odpuzovač kun

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Patentovaný výrobek, který odolá útoku kun na elektrický systém vašeho auta. Uvolňuje přirozený pach psa (přirozeného nepřítele), který odplaší nejen kuny, ale i jinou divokou zvěř. Lze použít v podkroví a na místech, kde je nežádoucí přítomnost divoké zvěře. Celý popis
346 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
346 Kč
Poslední 3 kusy
S novou kartou za

17.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
16.8.2022 - 17.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Odpudíte kunu KUNAGONE – balení obsahující 6 kusů přípravku

Patentovaný výrobek, který odolá útoku kun na elektrický systém vašeho auta. Uvolňuje přirozený pach psa (přirozeného nepřítele), který odplaší nejen kuny, ale i jinou divokou zvěř. Lze použít v podkroví a na místech, kde je nežádoucí přítomnost divoké zvěře.

Složení: směs štětin (vybraná z vybraných střihacích salonů) více psů různých plemen, tepelně upravená, s přídavkem vůní odpuzujících divokou zvěř a rostlinného vosku, který prodlužuje účinek přípravku.

Účinnost účinku byla potvrzena během 12měsíčních zkoušek a studií. Testy probíhaly v domácnostech, kde kuny způsobovaly škody na půdách, půdách a pod kapotami aut. Způsob fungování a složení byly patentovány.

Pokyny: Montáž Kunagone trvá … 2 minuty a nevyžaduje žádné nástroje … Nezapomeňte, že výrobek neumisťujte příliš blízko k motoru nebo klínovým řemenům. V podkroví doporučujeme použít několik kusů (2–4 kusy v závislosti na velikosti).

Produkt lze objednat v kartonovém balení obsahujícím 5 balení po 6 kusech.