Fox Háčky Edges Curve Shank Medium Hooks 8

Značka: Fox Náš kód: 100002089549

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Fox Háčky Edges Curve Shank Medium Hooks 8

Edges Curve Shank Medium je ideální háček pro populární 360 Rig prezentaci. Ideální pro prezentaci nástrahy na dno nebo s nástrahou wafter. Celý popis

182

208 Kč
182 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002089549

Popis

Popis produktu

Edges Curve Shank Medium je ideální háček pro populární 360 Rig prezentaci. Ideální pro prezentaci nástrahy na dno nebo s nástrahou wafter.

Háčky řady Arma Point 
Muselo se to stát! Naše řada koncové bižuterie Edges prošla za poslední tři roky velkou obměnou  a rybáři z celého světa oceňují, až na jakou úroveň jsme byli schopni tuto řadu pro koncové montáže dostat. Byla zde ovšem jedna položka z této kategorie koncových montáží, která neprošla obměnou a bylo to zcela logické, protože za jejím vývojem je mnoho let vývoje a testování. Mohli jsme si ulehčit práci, jenom vybrat z nabídky továren nějaký vzor již známých háčků a dělat, že prošly velkým vývojem a testováním. Ale to jsme rozhodně nechtěli! Kompletně jsme vypracovali úplně nové vzory za pomoci nejmodernějšího CAD softwaru, abychom dosáhli toho, že každý detail u všem tvarů háčků je přesně takový, jaký je potřeba pro účely moderního kapraře. Každé očko, špička a ramínko u jednotlivého typu háčku bylo navrženo tak, aby odpovídalo přesně našim specifikacím a tím se zajistilo, že se háček bude chovat jak moderní rybář potřebuje a vyžaduje. Konečným výsledkem je naše zcela nová řada háčků Edges Arma Point, která obsahuje celkem osm vzorů , které jsou podle našeho názoru, ale také názoru našich konzultantů, nejsilnější a nejostřejší háčky, které naleznete na trhu.
Ostrá rovná špička 
Očko háčku směřující dovnitř
Agresivně zakřivené ramínko háčku umožňuje pevné a spolehlivé zaseknutí ryby
Nereflexní tmavý povrch
Extrémně silný kovaný materiál XC80 Vanadium 
V balení 10ks


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Počet kusů 10 ks
Velikost 8