Gamakatsu Háčky G-Carp Specialist CAMOU A1 10ks 8

Značka: Gamakatsu Náš kód: 100002083937

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Gamakatsu Háčky G-Carp Specialist CAMOU A1 10ks 8

Rybářské háčky v provedení CAMOUFLAGE – písková. Optimální maskování, excelentní tvary a nejlepší dostupný materiál, to jsou nové háčky G-Carp Camou od GAMAKATSU! Japonská kvalita je samozřejmostí. Celý popis

169

189 Kč
169 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002083937

Popis

Popis produktu

Rybářské háčky v provedení CAMOUFLAGE – písková.

Optimální maskování, excelentní tvary a nejlepší dostupný materiál, to jsou nové háčky G-Carp Camou od GAMAKATSU! Japonská kvalita je samozřejmostí. Vysoce kvalitní ostré a pevné rybářské háčky, které si získaly důvěru mnoha rybářů po celém světě.
Provedení: Písková barva s očkem.

Balení: 10ks

 

Maskování nástrah na kapry tvoří velmi důležitý předpoklad úspěchů moderního kapraře. Gamakatsu dovádí představením svého speciálního potahu rybářských háčků maskování na ještě vyšší úroveň! Po intenzivním vývoji a testech jsme vytvořili potah, který nejen dobře vypadá, ale i přebírá výborné vlastnosti háčků G-Carp A1. Dvoutónový potah je dostupný ve dvou verzích, které byly speciálně adaptovány na evropský styl kaprařiny. První kombinace, „temný les“ s „jablečnou zelení“, může být perfektně použita na travnatých plochách a listech leknínu. Druhá barevná kombinace je navržena pro maximální maskování na písečném a bahnitém dně, nádech kávové hnědi a písečné žluti jí pod vodou činí téměř neviditelnou. Oba typy jsou dostupné ve vyzkoušených tvarech Specialist a Super a jsou vyrobeny z prvotřídního Gamakatsu G-Carp A1 materiálu, v němž jsou obsaženy Tungsten a Vanadium, pro výrobu háčků zcela unikátní kombinace. Háčky jsou o 20% pevnější než obyčejné ocelové. Kromě toho je A1 materiál tvrdší a odolnější proti otěru. Abychom to shrnuli – optimální maskování, excelentní tvary a nejlepší dostupný materiál, to jsou nové rybářské háčky G-Carp Camou od GAMAKATSU!


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Počet kusů 10
Velikost 8