Gardner Háčky Specialist Hand Sharpened Covert Dark Continental Mugga 10 ks 2

Značka: Gardner Náš kód: 100002807644

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerNovinka

Gardner Háčky Specialist Hand Sharpened Covert Dark Continental Mugga 10 ks 2

Continental Mugga háčky se staly uznávanými a velmi dobře známými po celé Evropě a jsou hlavním lídrem mezi ostatními háčky značky Gardner. Celý popis

259

269 Kč
259 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002807644

Popis

Popis produktu

Continental Mugga háčky se staly uznávanými a velmi dobře známými po celé Evropě a jsou hlavním lídrem mezi ostatními háčky značky Gardner.

Continental Mugga háčky se staly tak silnou ikonou, že Gardner je nyní nabízí také jako ručně broušené háčky. Každý háček byl samostatně vložen do rukou samotného mistra v broušení háčků a Guru, Jasona Haywarda. Ručně broušený háček je tak trochu ve výhodě v tom, že Jason se zaměřil na jednotlivé body hrotu tohoto háčku a brousil je přesně tak, jak po sobě přicházejí. Tedy od počátku, kdy háček začne pronikat do pysku ryby, až po konec tak, aby bylo velmi těžké se háčku z pysku zbavit třeba sklepáním. Tento typ háčku se ideální pro všechny kapraře, kteří sní po velké kapitální rybě a věnují tomu veškeré své dostupné možnosti. Je pak velmi smutné, když už přijde k záseku, ale háček povolí, či se smekne. Je také velmi žádaný v revírech, kde je dno prorostlé trávou a plné usazenin. 
 

Specifikace:
matný povrch háčku ( u hrotu háčku byl tento povrch odstraněn broušením
speciálně ručně broušený hrot s ochrannou plastovou čepičkou
vyrobeno z japonské oceli s kombinací uhlíku, s dvojitým temperováním 
s proti hrotem
10 ks háčků v balení


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Počet kusů 10 ks
Velikost 2