Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12912408

Brewista Artisan matná černá

Brewista Artisan matná černá

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Rychlovarná konvice společnosti Brewista zastává úlohu ve světě kávy a čaje. Obsahuje časovač a nastavení teploty vody. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
4 290 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
4 290 Kč
Poslední kus
S novou kartou za

8.7.2022 - 11.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Konvice, která lze nastavit v mnoha ohledech. Některé nápoje jsou již přednastavené, například kávy, či různé druhy čajů. Nově Brewista Artisan v minimalisticky moderním provedení, které si všimne úplně každý.

Brewista


Desing a technologie

Digitální rychlovarná konvice Brewista Artisan je minimalistická, elegantní a stylová. Navíc skvěle padne do ruky, což zaručuje pohodlné držení. Tělo konvice je vyrobeno z nerezové oceli a zbytek z potravinářského plastu. Určitě zaujme svou prodlouženou hubicí v podobě husího krku, díky němuž je zalévání kávy přesné a máme možnost jej regulovat. Podstavec konvice vyroben z tvrzeného skla doplněn o technologii, která Vám umožní ohřev vody s přesností na jeden stupeň Celsia.

Brewista Artisan matná černáBrewista Artisan matná černá

Líbivá kráska

Konvice o objemu 900 ml má tělo z nerezové oceli a úzká, zaoblená hubice krásně kontrastuje s robustnějším tělem. Úplnou kontrolu při zalévání svého oblíbeného nápoje máte díky zaoblenému krku konvice, který napomáhá vytvářet rovnoměrný proud. Dlouhou životnost garantuje vybroušená nerezová ocel.Displej výhodou

Hlavním znakem oproti tradičním konvicím je displej, který je přehledný a zobrazuje Vám aktuální teplotu vody. Další výhodou je absence kabelu, konvice se snadně drží a pohodlně se s ní nalévá.

Brewista Artisan matná černá