Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12683277

Brewista Artisan stříbrná

Brewista Artisan stříbrná

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Rychlovarná konvice společnosti Brewista zastává úlohu ve světě kávy a čaje. Obsahuje časovač a nastavení teploty vody. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
Produkt je momentálně nedostupný.
4 190 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
4 190 Kč
S novou kartou za

Popis

Konvice, která lze nastavit v mnoha ohledech. Některé nápoje jsou již přednastavené, například kávy, či různé druhy čajů. Nově Brewista Artisan v minimalisticky moderním provedení, které si všimne úplně každý.


BrewistaDesing a technologie

Digitální rychlovarná konvice Brewista Artisan je minimalistická, elegantní a stylová. Navíc skvěle padne do ruky, což zaručuje pohodlné držení. Tělo konvice je vyrobeno z nerezové oceli a zbytek z potravinářského plastu. Určitě zaujme svou prodlouženou hubicí v podobě husího krku, díky nemuž je zalévání kávy přesné a máme možnost jej regulovat. Podstavec konvice vyroben z tvrzeného skla doplněn o technologii, která Vám umožní ohřev vody s přesností na jeden stupeň Celsia.

Brewista Artisan stříbrnáBrewista Artisan stříbrná

Láska na první pohled

Tato kráska je o objemu 900 ml má tělo z nerezové oceli a úzká, zaoblená hubice krásně kontrastuje s robustnějším tělem. Úplnou kontrolu při zalévání svého oblíbeného nápoje máte díky zaoblenému krku konvice, který napomáhá vytvářet rovnoměrný proud. Dlouhou životnost garantuje vybroušená nerezová ocel v černém, bílém a stříbrném barevném provedení, jež je doplněn o dřevěné detaily, které dodávají na elegantnosti.Nepřehlédnutelná výhoda

Primární výhodu této konvice můžeme vidět v displeji, který se nachází na podstavci. Displej přenáší aktuální informace o teplotě vody.