Catler BM 8010

94%
Hodnocení: 4,7
Catler

Catler BM 8010

94%
Hodnocení: 4,7
Catler

Doprava zdarma

Skleněná rychlovarná konvice s 5 volbami teploty pro optimální přípravu čaje. Catler BM 8010 ocení čajoví gurmáni – konvice je dodávána s nerezovým louhovacím sítkem a odkapávací miskou. Funkce Keep Warm udrží nastavený stupeň Celsia vody nebo výluhu až 30 minut – nápoj tak má vždy správnou teplotu. Celý popis

2339
4.7 22
2 490 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
2 339 Kč
Skladem 5+ kusů
 
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1144424

Popis

Popis produktu

Klíčové vlastnosti Catler BM 8010

 • Termoregulace
 • Funkce Keep Warm
 • Nerezové louhovací sítko
 • Zvuková signalizace
Catler BM 8010 termoregulace 5 nastavení teploty

Catler BM 8010 pro milovníky čaje

Zvolte ideální teplotu pro výluh svého čaje – na výběr máte z 5 voleb 100 – 75 °C po 5 °C. Ať už připravujete Oolong, bílý nebo Pu-erh, s touto konvicí dosáhnete vždy skvělých chuťových výsledků. Neomezujte se odhadem teploty s obyčejnými konvicemi, které zvládnou pouze bod varu. Catler BM 8010 skloubí multifunkčnost za rozumnou cenu.

Catler BM 8010 termoregulace keep warm

Kvalitní sklo Duran Schott

Catler BM 8010 je běžec na dlouhou trať – kvalitní zpracování konstrukce konvice z nerezu a Duran Schott skla od osvědčené německé značky zaručuje dlouhou životnost spotřebiče. Denní zátěž nebude pro tuto rychlovarnou konvici žádný problém. Duran Schott chrání před poškrábáním a odolá zvýšené teplotě i teplotním výkyvům.

Catler BM 8010 Duran Schott sklo

Věděli jste, že…

Čaj je nápoj vzniklý louhováním rostliny čajovníku, přestože čajem se označuje řada dalších nápojů – bylinných nebo ovocných směsí. Čajovník je stálezelený keř dorůstající 5 až 15 metrů do výšky. Opravdoví velikáni dosáhnou výjimečně až 30 metrů, ovšem na čajových plantážích se udržují přibližně kolem 1 metru. Nejlépe se mu daří v monzunovém klimatu v subtropickém a tropickém pásu na kyselých půdách. Přirozeně se vyskytuje v jihovýchodní Asii, ovšem dnes už výborné čaje produkuje i Nepál, Austrálie, Maroko, Srí Lanka nebo Keňa. Podle zpracování čajových lístků se čaje dělí na černé, zelené, bílé, Oolong atd. Klíčovým krokem je stupeň oxidace, kdy se molekuly lístků mění a vzniká specifická chuť. Tento proces bývá občas chybně označován jako fermentace, kde však působí mikroorganismy, nikoliv kyslík. Fermentací vzniká Pu-erh, který takzvaně zraje po dokončení oxidace desítky i stovky let – čím starší, tím lepší a také cennější.


Příslušenství Catler BM 8010

Kromě nerezového sítka z oceli, speciálně konstruovaného tak, aby mohla voda dostatečně vylouhovat čajové lístky a nechat je plně se otevřít, je součástí balení také barevný průvodce světem čajů a horkých nápojů, kde najdete další inspiraci. K rychlovarné konvici Catler BM 8010 dále dostanete nerezové lžičky a odkapávací misku pro odložení louhovacího sítka.

Catler BM 8010 nerezové louhovací sítko nerezové lžičky odkapávací miska příslušenství rychlovarné konvice

Akustická signalizace pomáhá s přípravou

Po navolení požadované teploty pro daný druh čaje vložíte čajové sítko odnímatelným víkem konvice a spustíte režim louhování. Jeho dokončení zahlásí rychlovarná konvice Catler BM 8010 zvukovým upozorněním. Sítko poté odložíte na odkapávací misku a nic už vám nebrání užívat si výtečný chuťově plný čaj.

 Catler BM 8010 akustický signál režim louhování

Vlastnosti

 • Skleněná konvice Duran Schott
 • 5 voleb teploty podle druhu čaje – 75 °C (zelený), 85 °C (bílý), 90 °C (oolong), 95 °C (černý), 10 °C (instantní nápoje)
 • Funkce Keep Warm – po dobu 30 minut udrží nastavenou teplotu
 • Zvukový signál po dosažení nastavené teploty
 • Vodoznak na skle
 • Přehledný ovládací panel

Obsah balení

 • Nerezové louhovací sítko
 • Nerezové lžičky a odkapávací miska
 • Barevný průvodce světem čajů a horkých nápojů

Technické parametry

Příkon 1400 W
Objem 1,2 l
Materiál kov/sklo
Termoregulace ano
Rozměry 27,3 × 21,8 × 33 cm (v × š × h)
Barva nerez

Odkazy

Český návod

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Objem (L) 1.2 l
Materiál nádoby kov/sklo
Termoregulace

Termoregulace

ano
Funkce udržení teploty ano
Zvuková signalizace ano
Vodoznak

Vodoznak

ano
Typ filtru vyjímatelný
Kontrolka provozu

Kontrolka provozu

ano
Skrytá spirála

Skrytá spirála

ano
Barva

Barva

nerezová
Příkon 1400 W