Philco PHWK 2050 - použité

Philco PHWK 2050 - použité


Použité

Rychlovarná konvice s regulací teploty a 5 přednastavenými programy pro nejběžnější druhy čaje včetně čaje Oolong. Philco PHWK 2050 se pyšní kvalitním zpracováním ze skla a nerezu a ochranou proti přehřátí. Příkon 3000 W. Celý popis

1419
Rozbaleno
2 099 Kč
1 419 Kč
-32%
1 599 Kč
Již se neprodává

Použité

Zboží nese známky použití, nebo drobných kosmetických vad, které neovlivňují funkci. Balení obsahuje nezbytné příslušenství. Záruka 12 měsíců. Může mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 12 měsíců (IČ 12 měsíců) Kód: 1428278

Popis

Popis produktu

Klíčové vlastnosti Philco PHWK 2050

 • Ovládací panel s displejem
 • Maximální bezpečnost
 • Tichý provoz
 • Kvalitní doplňky
Rychlovarná konvice Philco PHWK 2050

Philco PHWK 2050 se postará o lahodný čaj

V rychlovarné konvici Philco PHWK 2050 si kromě ohřevu vody pro porcovaný čaj, instantní kávu nebo kaši můžete připravit čaj přímo v konvici díky vyjímatelnému sítku. Pro uvaření čaje si můžete zvolit jeden z pěti programů – černý, zelený, bílý, Oolong nebo bylinkový. Nebo si manuálně nastavíte teplotu vody od 40 do 100 °C vždy po 5 stupních. Teplotu nastavíte na přehledném ovládacím panelu s displejem. 

Philco PHWK 2050 termoregulace

Maximální bezpečnost pro váš klid

S touto konvicí už se nemusíte bát katastrofických scénářů, že vyhoříte, pokud ji nevytáhnete ze zdi. Konvice má funkci automatického vypnutí a ochranu proti přehřátí, pokud by v ní nebyla voda. Plastová rukojeť se nerozpálí a s konvicí se tak snadno a bezpečně manipuluje. Na nerezový podstavec je možné konvici postavit v jakémkoliv směru. Topné těleso je skryté v desce z ušlechtilé oceli. 

Philco PHWK 2050 bezpečnost

Věděli jste, že…

Čaj je nápoj vzniklý louhováním rostliny čajovníku, přestože čajem se označuje řada dalších nápojů – bylinných nebo ovocných směsí. Čajovník je stálezelený keř dorůstající 5 až 15 metrů do výšky. Opravdoví velikáni dosáhnou výjimečně až 30 metrů, ovšem na čajových plantážích se udržují přibližně kolem 1 metru. Nejlépe se mu daří v monzunovém klimatu v subtropickém a tropickém pásu na kyselých půdách. Přirozeně se vyskytuje v jihovýchodní Asii, ovšem dnes už výborné čaje produkuje i Nepál, Austrálie, Maroko, Srí Lanka nebo Keňa. Podle zpracování čajových lístků se čaje dělí na černé, zelené, bílé, Oolong atd. Klíčovým krokem je stupeň oxidace, kdy se molekuly lístků mění a vzniká specifická chuť. Tento proces bývá občas chybně označován jako fermentace, kde však působí mikroorganismy, nikoliv kyslík. Fermentací vzniká Pu-erh, který takzvaně zraje po dokončení oxidace desítky i stovky let – čím starší, tím lepší a také cennější.


Philco PHWK 2050 pracuje tiše

V brzkých ranních hodinách bývá obtížné uvařit si šálek čaje, aniž byste někoho vzbudili. V těchto situacích využijete chytrou funkci Mute, která vypne všechny pronikavé zvuky. Kromě chvil, kdy nechcete rušit tichou domácnost, tuto funkci využijete i v provozech a kancelářích, kde je vyžadováno ticho.

Philco PHWK 2050 sítko

Kvalitní doplňky

Konvice je opatřena jemným filtrem z kvalitní nerezové oceli, který zachytí usazeniny a drobné částečky, takže si vychutnáte jen šálek čistého čaje. I sítko na čaj je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli. Čajové lístky tu mají dostatek prostoru k úplnému otevření, aby měl nápoj plnou chuť.

Philco PHWK 2050 osvěžující nápoje

Vlastnosti

 • Skleněná rychlovarná konvice
 • 5 přednastavených programů pro přípravu čaje (černý, zelený, bílý, bylinkový a oolong)
 • Možnost přípravy dle vlastního nastavení teploty (doba vaření až 15 min.)
 • Nastavení teploty od 40 do 100 °C vždy po 5 °C
 • Lze využít i pro přípravu dětských pokrmů
 • Funkce automatického vypnutí
 • Ochrana proti přehřátí
 • Funkce mute pro vypnutí pronikavých zvuků
 • Nerezový podstavec s LED displejem
 • Topné těleso zakryto deskou z ušlechtilé oceli
 • Jemný filtr z nerezové oceli
 • Snadné čištění díky odnímatelným částem víka

Příslušenství

 • Sítko

Technické parametry

Příkon 3000 W
Objem 1,7 l
Materiál sklo/nerez
Termoregulace ano
Rozměry 28,8 × 20,8 × 24 cm (v × š × h)
Barva nerezová

Odkazy


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Objem (L) 1.7 l
Materiál nádoby kov/sklo
Termoregulace

Termoregulace

ano
Funkce udržení teploty ano
Zvuková signalizace ano
Vodoznak

Vodoznak

ano
Kontrolka provozu

Kontrolka provozu

ano
Skrytá spirála

Skrytá spirála

ano
Barva

Barva

stříbrná
Příkon 3000 W