SAGE BTM800

Značka: SAGE Náš kód: 1106016

Doprava zdarma

SAGE BTM800

Rychlovarná čajová konvice pro profesionální přípravu černých, zelených, bílých ale také oolong čajů. Jedinečný design nerezového síta umožňuje čajovým lístkům dostatečný prostor pro správný výluh, aby vynikly všechny chutě. Funkce Keep Warm najde využití v rušném provozu čajoven, takže voda zůstane vždy připravena k zalití nápoje. Celý popis

6990
6 990 Kč včetně RP a DPHMaloobchodní cena: 8 390 Kč, Ušetříte 1 400 Kč (16 %)

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 1106016

Popis

Popis produktu

Klíčové vlastnosti Sage BTM800

  • 5 programů pro optimální výluh čaje (Black, Green, White, Herbal a Oolong)
  • Volba intenzity čajového výluhu ve 3 stupních
  • Funkce Keep Warm až 60 minut
  • Funkce Autostart


Profesionální příprava čaje

Každý čaj má své specifické nároky na přípravu a pro dosažení vynikajícího chuťového zážitku je potřeba pečlivě dodržet správný postup. Rychlovarná konvice s regulací teploty Sage BTM800 umožňuje snadno a rychle zvolit program přímo pro druh čaje, který si přejete uvařit stiskem jediného tlačítka. Klasický černý čaj na 100 °C louhovaný po 2–3 minuty zvládne většina varných konvic, ovšem příprava zeleného je o něco málo složitější. Vroucí voda by zničila důležité látky a zapříčinila by nepříjemnou hořkou chuť, ideální je tedy zalití zeleného čaje vodou o 80 °C. Obdobný postup platí i pro polozelené oolongy a bílé čaje, kde se doporučuje voda o 90 °C. U každého druhu si pak dle libosti zvolíte sílu výluhu – Strong, Medium nebo Mild, přičemž konvice vám sama doporučí vhodnou dobu a zobrazí ji na displeji spolu s nastavenou teplotou.

Keep Warm

Dělat deset věcí najednou se v kuchyni často nevyplácí, se skleněnou rychlovarnou konvicí Sage BTM800 však zvládnete minimálně dvě bez nehod. Funkce Keep Warm udrží teplotu vody na požadovaném stupni po dobu až 60 minut – nebudete tedy omezováni časem a v klidu si připravíte další nápoj nebo vyřídíte cokoliv jiného po domě, zatímco připravená voda bude čekat na váš návrat. Už žádný shon a přebíhání od jednoho úkolu ke druhému. Magnetický držák sítka umožňuje ponoření a vynoření podle množství vody. Nerezové louhovací sítko poskytuje dostatek prostoru pro čajové lístky plně se vylouhovat a nechat vyniknout všechny chutě a vůně vašeho čaje, což je problém s malými louhovátky do šálků. Díky skleněnému provedení konvice můžete sledovat zabarvení čaje a průběh louhování. Kromě praktického a spolehlivého pomocníka tak získáte vkusnou ozdobu do své kuchyně.

Náš tip

Skleněná varná konvice Sage je ideální také pro přípravu Pu-Erhu. Díky dodatečné fermentaci a dlouholetému zrání mají tyto čaje jedinečnou zemitou chuť. Kromě skvělého čajového zážitku jsou výhodné i jako investice, neboť s každým uplynulým rokem cena Pu-Erhu roste.


Odolná konvice z nerezové oceli

Varná konvice Sage BTM800 je vyrobena z kvalitní nerezové oceli a skla Duran Schott, které je vhodné pro použití právě při vysokých teplotách. Německá výroba zaručuje jeho dlouhou životnost a odolnost.

Louhovací sítko s víčkem

Speciální design louhovacího sítka umožňuje čajovým lístkům volně se otevírat, takže vyniknou všechny chuťové složky a čajová aromata. Manipulace je snadná a bezpečná díky funkci Basket, která sítko automaticky spustí a zase vynoří nad vodní hladinu.

Obsah balení

  • Nerezové louhovací sítko s víčkem
  • Lžička na dávkování čaje

Další funkce a vlastnosti

  • Auto start zapne konvici v přednastaveném čase
  • Funkce Basket aktivuje cyklus automatického ponoření a vynoření sítka
  • Volba intenzity čajového výluhu
  • Podsvícený displej

Technické parametry

Příkon 1840 W
Objem 1,5 l
Hmotnost 2,4 kg
Materiál Duran Schott sklo a nerezová ocel

Odkazy

Videa


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Objem 1.5 l
Materiál nádoby kov/sklo
Termoregulace ano
Funkce udržení teploty ano
Typ filtru vyjímatelný
Kontrolka provozu ano
Příkon 1840 W