Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1106016

SAGE rychlovarná konvice BTM800

Vystaveno 1x
K prohlédnutí na prodejnách:
 • Brno - Vídeňská

SAGE rychlovarná konvice BTM800

Rychlovarná čajová konvice pro profesionální přípravu černých, zelených, bílých ale také oolong čajů. Jedinečný design nerezového síta umožňuje čajovým lístkům dostatečný prostor pro správný výluh, aby vynikly všechny chutě. Funkce Keep Warm najde využití v rušném provozu čajoven, takže voda zůstane vždy připravena k zalití nápoje. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
Ušetříte 2 091 Kč 7 390 Kč
5 299 Kč
Prodává MALL
Ušetříte 2 091 Kč 7 390 Kč
5 299 Kč
Poslední kus
Levněji s novou kartou za

Již zítra na prodejně
Prodejny
Již zítra na vaší adrese
Možnosti doručení

Prodlužte si zákonnou záruku o 1, 2 nebo 3 roky.

Případné opravy řešíte přímo s námi, platí pro elektronické i mechanické poruchy po vypršení zákonné záruky. Všechny potřebné informace rychle zjistíte v sekci "Vše o nákupu".

Získejte možnost vrácení zboží do 2 měsíců po nákupu

Získejte možnost vrácení nepoškozeného zboží do 2 měsíců po nákupu. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Popis

Klíčové vlastnosti Sage BTM800

 • 5 programů pro optimální výluh čaje (Black, Green, White, Herbal a Oolong)
 • Volba intenzity čajového výluhu ve 3 stupních
 • Funkce Keep Warm až 60 minut
 • Funkce Autostart


Profesionální příprava čaje

Každý čaj má své specifické nároky na přípravu a pro dosažení vynikajícího chuťového zážitku je potřeba pečlivě dodržet správný postup. Rychlovarná konvice s regulací teploty Sage BTM800 umožňuje snadno a rychle zvolit program přímo pro druh čaje, který si přejete uvařit stiskem jediného tlačítka. Klasický černý čaj na 100 °C louhovaný po 2–3 minuty zvládne většina varných konvic, ovšem příprava zeleného je o něco málo složitější. Vroucí voda by zničila důležité látky a zapříčinila by nepříjemnou hořkou chuť, ideální je tedy zalití zeleného čaje vodou o 80 °C. Obdobný postup platí i pro polozelené oolongy a bílé čaje, kde se doporučuje voda o 90 °C. U každého druhu si pak dle libosti zvolíte sílu výluhu – Strong, Medium nebo Mild, přičemž konvice vám sama doporučí vhodnou dobu a zobrazí ji na displeji spolu s nastavenou teplotou.

Keep Warm

Dělat deset věcí najednou se v kuchyni často nevyplácí, se skleněnou rychlovarnou konvicí Sage BTM800 však zvládnete minimálně dvě bez nehod. Funkce Keep Warm udrží teplotu vody na požadovaném stupni po dobu až 60 minut – nebudete tedy omezováni časem a v klidu si připravíte další nápoj nebo vyřídíte cokoliv jiného po domě, zatímco připravená voda bude čekat na váš návrat. Už žádný shon a přebíhání od jednoho úkolu ke druhému. Magnetický držák sítka umožňuje ponoření a vynoření podle množství vody. Nerezové louhovací sítko poskytuje dostatek prostoru pro čajové lístky plně se vylouhovat a nechat vyniknout všechny chutě a vůně vašeho čaje, což je problém s malými louhovátky do šálků. Díky skleněnému provedení konvice můžete sledovat zabarvení čaje a průběh louhování. Kromě praktického a spolehlivého pomocníka tak získáte vkusnou ozdobu do své kuchyně.

Náš tip

Skleněná varná konvice Sage je ideální také pro přípravu Pu-Erhu. Díky dodatečné fermentaci a dlouholetému zrání mají tyto čaje jedinečnou zemitou chuť. Kromě skvělého čajového zážitku jsou výhodné i jako investice, neboť s každým uplynulým rokem cena Pu-Erhu roste.


Odolná konvice z nerezové oceli

Varná konvice Sage BTM800 je vyrobena z kvalitní nerezové oceli a skla Duran Schott, které je vhodné pro použití právě při vysokých teplotách. Německá výroba zaručuje jeho dlouhou životnost a odolnost.

Louhovací sítko s víčkem

Speciální design louhovacího sítka umožňuje čajovým lístkům volně se otevírat, takže vyniknou všechny chuťové složky a čajová aromata. Manipulace je snadná a bezpečná díky funkci Basket, která sítko automaticky spustí a zase vynoří nad vodní hladinu.

Obsah balení

 • Nerezové louhovací sítko s víčkem
 • Lžička na dávkování čaje

Další funkce a vlastnosti

 • Auto start zapne konvici v přednastaveném čase
 • Funkce Basket aktivuje cyklus automatického ponoření a vynoření sítka
 • Volba intenzity čajového výluhu
 • Podsvícený displej

Technické parametry

Příkon 1840 W
Objem 1,5 l
Hmotnost 2,4 kg
Materiál Duran Schott sklo a nerezová ocel

Odkazy

Videa