Morphy Richards Evoke White
1 979 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Varná konvice s příkonem 2200 W o objemu 1,5 litru. Morphy Richards Evoke White je vyrobena z nerezu a disponuje odnímatelným filtrem vodního kamene. Dosažení varu je signalizováno **pískáním.

Morphy Richards Vector Black
1 149 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Varná konvice s příkonem 2200 W o objemu 1,5 litru. Morphy Richards Vector Black disponuje průhledným vodoznakem a odnímatelným víkem. Dosažení varu je signalizováno **pískáním.

Morphy Richards Evoke Red
1 799 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Varná konvice s příkonem 2200 W o objemu 1,5 litru. Morphy Richards Evoke Red je vyrobena z nerezu a disponuje odnímatelným filtrem vodního kamene. Dosažení varu je signalizováno **pískáním.

Morphy Richards Evoke speciální edice Blue Steele
2 034 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Varná konvice s příkonem 2200 W o objemu 1,5 litru. Morphy Richards Evoke speciální edice Blue Steele je vyrobena z nerezu a disponuje odnímatelným filtrem vodního kamene. Dosažení varu je signalizováno **pískáním.

Morphy Richards Evoke speciální edice Platinum
1 849 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Varná konvice s příkonem 2200 W o objemu 1,5 litru. Morphy Richards Evoke speciální edice Platinum je vyrobena z nerezu a disponuje odnímatelným filtrem vodního kamene. Dosažení varu je signalizováno **pískáním.

Morphy Richards Evoke Brushed
1 799 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Varná konvice s příkonem 2200 W o objemu 1,5 litru. Morphy Richards Evoke Brushed je vyrobena z nerezu a disponuje odnímatelným filtrem vodního kamene. Dosažení varu je signalizováno **pískáním.

Morphy Richards Evoke speciální edice Bronze
2 034 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Varná konvice s příkonem 2200 W o objemu 1,5 litru. Morphy Richards Evoke speciální edice Bronze je vyrobena z nerezu a disponuje odnímatelným filtrem vodního kamene. Dosažení varu je signalizováno **pískáním.

Morphy Richards Evoke Black
1 979 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Varná konvice s příkonem 2200 W o objemu 1,5 litru. Morphy Richards Evoke Black je vyrobena z nerezu a disponuje odnímatelným filtrem vodního kamene. Dosažení varu je signalizováno **pískáním.

Varná konvice - funkčnost i styl

Postavit vodu na čaj nebývalo nic zvlášť zajímavého, ale technologický pokrok a neustálá honba za dokonalým šálkem čaje si žádají, aby byly dnešní čajové rituály díky špičkové varné konvici výrazně lepší.

Náš sortiment varných konvic zahrnuje neuvěřitelnou škálu funkcí, stylů a vychytávek, které přemění kdysi prostý, ale zdlouhavý, akt přivedení vody k varu na raketově rychlé vědě. Můžete chtít konvici, se kterou připravíte horké nápoje během chvilky, nebo přesně nastavit teplotu svých nápojů. Zjistíte, že varné konvice jsou stylové buď moderním, nebo retro způsobem. Varná konvice, kterou si vyberete, jistě skvěle doplní interiér vaší kuchyně. Sady konvic a toustovačů zajistí, že všechno v kuchyni bude ladit a odpovídat vašemu osobnímu vkusu.

Podívejte se na konvici značky Delonghi, která je dostupná v různých barvách, jako i jiné přístroje, které s ní ladí. Mezi významné značky, které máme skladem, patří konvice od KitchenAid a Morphy Richards, které disponují velkým objemem a podle potřeby vodu rychle uvaří, zatímco vy se věnujete svým hostům.

_____

^ Zpátky nahoru