1 999 Kč

1 399 Kč
+ doprava zdarma

Romantický set Romantic Couple Kit – Principles of Lust pro všechny páry, které touží po smyslném milování. Svázejte svého milence nebo milenku hedvábou páskou na zápěstí a sáhněte po dráždivých erotických hračkách.


2 299 Kč

1 699 Kč
+ doprava zdarma

Vneste do ložnice více vzrušení a dobrodružství s touto divokou sadou Wild couples Kit – Kinky Fuckery. Sada obsahuje nastavitelná pouta na ruce (polyester, suchý zip, kov), která udrží partnera pod kontrolou, abyste mohli použít dráždivé erotické pomůcky.


2 056 Kč

1 439 Kč
+ doprava zdarma

Sedmi dílná sada pomůcek v moderní růžové barvě obsahuje: 1.vibrační vajíčko hruškovitého tvaru se sedmi stupni vibrací a praktickým ovládáním, 2.vibrátor se sedmi stupni vibrací, které se nastavují pomocí tlačítka a stimulačními drážkami (celková délka 16 cm, průměr 2,4 cm.) 3.venušiny kuličky 4.anální kuličky ( celková délka 17 cm, průměr 1,5–3,1 cm) 5. anální kolík s přísavkou 6.návlek na penis s výstupky na obou stranách 7.erekční kroužek se stimulační strukturou (průměr je roztažitelný) Ba


1 550 Kč

1 085 Kč
+ doprava zdarma

Sada BLUE FANTASY obsahuje 12 kusů erotických pomůcek v modré barvě. Najdete v ní plastový vibrátor, 6 návleků na tento vibrátor nebo na prsty, erekční a dráždící kroužky, vibrační vajíčko a venušiny kuličky.


1 556 Kč

1 089 Kč
+ doprava zdarma

Luxusní devítidílná sada erotických pomůcek nejen pro ženy. Obsahuje hladký plastový vibrátor dlouhý 17,5 cm a průměrem 2,5 cm, vibrační vajíčko, návlek na penis a vibrátor, venušiny kuličky, anální kuličky, manžetu na penis, anální kolík, gelové dildo a erekční kroužek ve tvaru pusinky. Vibrační pomůcky mají regulaci vibrací. Baterie jsou součást balení. V sadě najdete vše, co byste mohli potřebovat k milostným hrám.


1 556 Kč

1 089 Kč
+ doprava zdarma

7 dílná sada Glamour pro partnerské hrátky. Sada obsahuje hladký plastový vibrátor, gelové dildo, venušiny kuličky, vibrační vajíčko, anální kuličky, návlek na penis a dvojitý dráždící kroužek.


1 913 Kč

1 339 Kč
+ doprava zdarma

Devítidílná sada obsahuje šroubovitý anální kolík z ohebné tvrdší gumy 19 cm dlouhý, gelový návlek na vibrátor ve tvaru penisu 3,5 cm x 17 cm, oboustranné dildo s délkou 18cm a největším průměrem 3 cm, gelový návlek na penis, masturbátor ve tvaru pusinky z velmi pružného materiálu, vibrátor 17 cm dlouhý s průměrem 2,5 cm, vibrační vajíčko, venušiny kuličky, a anální minikolíček – 5,5 cm dlouhý a 1,5 cm široký. Sada je vyrobená z velmi příjemných materiálů v temně modrých metalických odstínech


1 925 Kč

1 348 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada pomůcek pro jedinečné zpestření Vašeho sexuálního života. Díky sadě zažijete dokonalou rozkoš při všech milostných kombinacích. Originální a vhodný dárek pro Vaše společné hrátky. 9-tidílná fialová sada obsahuje: vibrátor (délka 17 cm, průměr 2,5 cm), 4-rychlostní vibrační vajíčko (délka 5 cm, průměr 3,5 cm), venušiny kuličky spojené bílou nylonovou šňůrkou (průměr 3,4 cm), prodlužující a dráždící návlek na penis v realistickém provedení (délka 17 cm, průměr 3–4cm), návlek na penis se zahnu


1 463 Kč

1 024 Kč
+ doprava zdarma

Nádherná růžová sada pomůcek pro lehké BDSM hrátky peří, maska, pouta a plácačka.


1 838 Kč

1 287 Kč
+ doprava zdarma

Bondážní sada z napodobeniny kůže – pouta, maska na oči, tanga, bič.


219 Kč

153 Kč

Silikonové extrémně flexibilní návleky s dráždivými výstupky. Jemné a měkké, přesto dostatečně stimulující. Délka 4,5cm, průměr 1,3cm. Balení obsahuje 2ks.


719 Kč

503 Kč

Domácí Bondage souprava. Třídílná sada, čtařiapůlmetrový popruh se šesti kovovými oky a dvě pouta na ruce s kovovou karabinou Vám umožní svého partnera přivázat kamkoliv. Pohodlný neoprén je dostatečně pevný, ale zápěstí nezraňuje a vytváří stopy jen vyjímečně. Na druhou stranu pouta splňují moderní požadavky bezpečnosti a v případě nouze je šance se vyprostit.


281 Kč

197 Kč

Vibrační sada Compact pro. Čtyřdílná vibrační masážní sada se skládá z vibrátoru z plastu a tří gumových masážních nástavců. Souprava je voděodolná a pro svoje miniaturní rozměry a nenápadný vzhled vhodná pro cestování.


1 244 Kč

871 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pětidílná sada erotických pomůcek obsahuje vibrátor 17 cm dlouhý s průměrem 3 cm, anální kuličky s délkou 28 cm a maximálním průměrem 2 cm, venušiny kuličky s průměrem 3 cm, elastický erekční kroužek na penis 1,5 cm a manžetu na penis 4,5 cm dlouhou. Vibrátor, vaginální i anální kuličky jsou vyrobené z velmi příjemného materiálu, který je věrnou imitací lidské kůže. Kroužek a manžeta jsou z příjemného a lehce roztažitelného gelového materiálu.