10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 38662904

PoeticExist Set Michel 2074 - černý

PoeticExist Set Michel 2074 - černý

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Set Michel 2046 – černý Velmi pěkný a svůdný set Michel 2046 Univerzální vhodná S až M   Přiveďte novou jiskru do vašeho intimního života s naším luxusním Erotickým dvoudílným setem.Tentokrát se opravdu budete cítit sebevědomě, sexy a neodolatelně lákavě. Tento set je navržen tak, aby vás učini Celý popis
399 Kč
Zboží od: CAB Shop
399 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

17.7.2024 na výdejním místě
18.7.2024 na vaší adrese

Popis

Set Michel 2046 – černý

Velmi pěkný a svůdný set Michel 2046

Univerzální vhodná S až M

 

Přiveďte novou jiskru do vašeho intimního života s naším luxusním Erotickým dvoudílným setem.Tentokrát se opravdu budete cítit sebevědomě, sexy a neodolatelně lákavě.

Tento set je navržen tak, aby vás učinil středem pozornosti.Stylový, přitažlivý a vyrobený z kvalitních materiálů, je to přesně to, co potřebujete, abyste přidali trochu hravosti do vaší ložnice.S pružnými pásky a jemnými detaily, tento set je nejen pohodlný, ale také skutečně vizuálně poutavý.

Obdarujte sebe nebo svého partnera tímto erotickým setem a zažijte vzrušující okamžiky plné vášně a smíchu.Je to perfektní způsob, jak oživit váš vztah a přidat trochu pikantnosti do vašeho sexuálního života.

A teď, pojďme se podívat na pět hlavních důvodů, proč byste si měli tento Erotický dvoudílný set koupit:

1. Vypadá skvěle– tento set je navržen s ohledem na moderní trendy a estetiku, což zaručuje, že budete vypadat skvěle a cítit se sebevědomě.

2. Pohodlný– vyrobený z jemných a pružných materiálů, tento set je pohodlný pro nošení, bez ohledu na to, jak dlouho jej chcete mít na sobě.

3. Přitažlivý– s tímto setem budete vyvolávat zvědavost a přitažlivost, kterou nikdo nebude moci odolat.

4. Luxusní– tento erotický set je vyroben z kvalitních materiálů a nabízí luxusní pocit a vzhled.

5. Přináší zábavu do vašeho sexuálního života– ať už hledáte způsob, jak přidat trochu pikantnosti do vašeho intimního života, nebo jen něco zábavného pro speciální příležitost, tento set je ideální volbou.

Objednejte si svůj Erotický dvoudílný set již dnes a zažijte novou úroveň požitku a vzrušení!