Outdoor Edge Wild-Pak 8dílná sada nožů
1 605 Kč

Osmidílná sada nožů Outdoor Edge Wild-Pak obsahuje vše potřebné pro zpracování úlovku. Nože jsou vyrobeny z kvalitní oceli a vybaveny reflexní rukojetí umožňující mít vždy přehled o odloženém nástroji. Sada je uložena v pevném přepravním pouzdru.

Outdoor Edge Butcher-Lite sada nožů
2 005 Kč

Kompletní sada pro zpracování úlovku. Vše potřebné je přehledně uloženo v praktickém nylonovém pouzdru s možností upevnění na opasek. Čepele nožů jsou vyrobeny z ušlechtilé nerez oceli s vysokým obsahem uhlíku, ergonomická rukojeť zajišťuje pevný úchop a poskytuje komfort při dlouhodobé práci.

Outdoor Edge Cut-N-Que Lite
2 075 Kč

Kompletní 10dílná BBQ sada uložená v praktickém kufříku obsahuje vše potřebné pro přípravu masa i odpolední grilování, lovecké nebo cateringové akce či běžné domácí využití.

Outdoor Edge Cut-N-Que Pro
2 975 Kč
+ doprava zdarma

Kompletní 14dílná BBQ sada uložená v praktickém kufříku obsahuje vše potřebné pro přípravu masa i odpolední grilování, lovecké nebo cateringové akce, či běžné domácí využití – včetně teploměru na maso.

Outdoor Edge Game Processor 12dílná sada nožů
2 495 Kč

Dvanáctidílná sada Outdoor Edge Game Processor obsahuje vše, co je potřeba pro kompletní zpracování úlovku, zároveň je praktická pro veškeré zpracování nejen masa. Všechny nože a nástroje jsou přehledně uloženy v pevném přenosném kufříku.

Outdoor Edge SwingBlade-Pak sada nože s otočnou čepelí a pilky
2 855 Kč
+ doprava zdarma

Tato sada je kombinací nejprodávanějšího nože s otočnou čepelí Swingblade a 6" pilky. Nůž spojuje dvě funkce v jednom, kdy z klasického nože získáte stiskem tlačítka párací čepel. Součástí balení je kvalitní kožené pouzdro s možností uchycení za opasek.

Outdoor Edge The Outfitter sada nožů
3 275 Kč
+ doprava zdarma

Sada nožů Outdoor Edge The Outfitter obsahuje vše potřebné pro zpracování úlovku. Nože jsou vyrobeny z kvalitní oceli a vybaveny reflexní rukojetí umožňující mít vždy přehled o odloženém nástroji. Vše je uloženo v kvalitním nylonovém pouzdru.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: