Tradag Svatební prstýnky samolepicí fotoalbum
289 Kč

Samolepící foto-album s prstýnky na fotky z vašeho krásného a neopakovatelného svatebního dne. Pokud máte rádi decentní vzor a samolepicí alba je toto přesně kus pro vás. Album obsahuje 40 samolepicích stran (20listů) na šroubované vazbě.

Tradag Knihovna samolepicí album modré
159 Kč

Knihovna modrá je samolepicí foto-album na spirálové vazbě. Desky jsou potažené elegantním a praktickým laminem se zlacením. Album obsahuje 20 samolepicích stran /10listů/ o rozměru 22×28 cm. Na přední desce ražba ze zlaté fólie.

Tradag Svatba samolepicí fotoalbum
699 Kč

Samolepicí foto-album pro svatební fotografie nevěsty, ženicha, družiček, dětiček, maminek i babiček. V bělostném potahu desek jsou vyraženy decentní květy. Album je dále uloženo v pevné kartonové krabici s průhledným víkem a může být perfektním svatebním darem.

Walther modré samolepicí fotoalbum
450 Kč

Samolepicí foto-album Walther jednoduchého vzhledu v modré variantě. Desky s jednobarevným potahem jsou zdobeny zlatou ražbou. Album obsahuje 30 stran rozměru 28,8×21 cm s šitou vazbou. Perfektní kvalita od firmy Walther.

Tradag Decor samolepicí fotoalbum
279 Kč

Samolepicí foto-album Decor s jemným černobílým Decorem, který bude vašim fotkám slušet, ať budou barevné, či černobílé. Album obsahuje 40 samolepicích stran (20 listů).

Innova Editions Samolepicí fotoalbum Baby clothes
658 Kč

Neobyčejné samolepící foto album pro fotky vašich dětí. na deskách má šňůru s dětskými oblečky s malinkatými dřevěnými kolíčky. Desky jsou potaženy plátnem. Album obsahuje 50 stran (25listů) o rozměru 23×32 cm. Do alba se vám tedy vejde i fotografie velikosti A4.

Walther Samolepicí fotoalbum Fun černé
849 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fun je samolepicí foto-album černočerné barvy na fotky s šitou vazbou, které je zajímavé hlavně velkým rozměrem. Patří k největším svého druhu v naší nabídce. Samolepící plocha strany je 32×28 cm a pohodlně na ni dáte fotku či obrázek o velikosti A4.

Tradag Křemílek a Vochomůrka samolepicí fotoalbum
299 Kč

Samolepicí foto-album Křemílek a Vochomůrka z půvabných pohádek z mechu a kapradí od Zdeňka Smetany na samolepicím fotoalbu. Vaše děti budou prohlížení fotek v tomto albu milovat! Desky jsou proto lesklé, laminované, lehce otíratelné. Obsah 40 samolepicích stran (20listů) na šroubované vazbě.

Tradag Bílý květ samolepicí fotoalbum
299 Kč

Samolepící foto-album Bílý květ s krásným bílým květem na deskách. Album obsahuje 40 samolepicími stranami (20 listů) o rozměru 25×32 cm. Album má šroubovanou vazbu a laminované desky.

Tradag Samolepicí album Toscana
279 Kč

Pokud milujete Itálii, tak Toskánsko bude zbožňovat. Starobylá městečka v záplavě květů, zasazená do romantické krajiny plné špičatých cypřišů.

Innova Editions Samolepicí fotoalbum Semiš šedé
499 Kč

Foto-album samolepicí na fotky s elegantním vzhledem a na pohled solidním provedením. Hřbet je potažen hnědou koženkou a desky semišem šedé barvy, ve kterém je vyražen květinový vzor. Obsahuje 30 samolepicích stran (15 listů). V nabídce máme i jiné barevné varianty.

Tradag Rumcajs a hvězdy samolepicí fotoalbum
299 Kč

Veselé a hravé samolepicí foto-album s Rumcajsem, loupežníkem z Řáholce a večerníčkových pohádek. Fotky vašich dětí budou v tomto albu vypadat skvěle. Desky fotoalba jsou lesklé, laminované. Obsah je 40 samolepicích stran (20listů) na šroubované vazbě.

Goldbuch Samolepicí fotoalbum Firenze červené
389 Kč

Jednobarevné samolepící foto album tradičního vzhledu v červeném provedení a zlatou ražbou na přední desce. Obsahuje 40 samolepících stran (20 listů) na šité vazbě rozměru 27×20 centimetru.

Tradag Kaleidoskop samolepicí fotoalbum
279 Kč

Samolepicí album na fotky, z kterého vám budou oči přecházet a vašim fotkám bude slušet. Desky má laminované, tedy lesklé a proti zašpinění odolné. Album obsahuje 40 samolepicích stran (20listů) rozměru 21×28 centimetrů na šroubované vazbě. Design Radek Adámek.

Tradag Růže z Champagne samolepicí fotoalbum
699 Kč

Foto album se spoustou růžiček pro fotky nevěsty, ženicha a družiček. Velkorysé a velmi svatebně vyhlížející foto album s potahem plným růží a jemnou zlatavě-stříbrnou blýskavou barvou zvanou někdy též champagne. Album je dále uloženo v pevné kartonové krabici s průhledným víkem.

Innova Editions Samolepicí fotoalbum kožené tmavě hnědé
640 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Samolepicí fotoalbum v deskách potažených pravou kůží tmavě hnědé barvy a šitou vazbou.  V tomto provedení se jedná o velmi výjimečné a speciální foto album, které se často nevidí. Obsahuje 30 samolepicích stran (15 listů) na šité vazbě rozměru 32×26cm.

Innova Editions Želva samolepicí fotoalbum natur
595 Kč

Samolepicí foto-album Želva s šitou vazbou, potahem z neběleného papíru a přírodním motivem želvy. Album obsahuje 30 samolepicích stran (15 listů) o síle 240g/m² a rozměru 24×32cm.

Tradag Svatební růže samolepicí fotoalbum
289 Kč

Samolepící svatební foto-album s množstvím růžiček na deskách je jako stvořené pro fotky vašich svatebních fotek. Na přední straně je okno por vložení vlastní fotky. Tím si jej dotvoříte a vtisknete mu originální vlastní styl.

Innova Editions Baobab samolepicí fotoalbum
569 Kč

Samolepicí foto album Baobab s šitou vazbou a krásným potahem z neběleného papíru. Album obsahuje 30 samolepicích stran (15 listů) o síle 240g/m² a rozměru 24×32cm.

Tradag Kočárek samolepicí album
279 Kč

Samolepicí foto-album na fotky našich miminek a batolat s krásným kočárkem. Barva je poněkud zvláštní směs zelené a šedé, která není oproti tradiční růžové a modré obvyklá, ale je velmi elegantní. Desky jsou potažené lesklým laminem a obrázek je proto vynikne v těch nejlepších barvách.

Walther červené samolepicí fotoalbum
540 Kč

Samolepicí foto-album Walther klasického vzhledu v červené variantě. Desky s jednobarevným potahem jsou zdobeny zlatou ražbou. Album obsahuje 30 stran rozměru 28,8×21 cm s šitou vazbou. Perfektní kvalita.

Tradag Kytice samolepicí album
499 Kč

Zajímavé a neobyčejné samolepicí album na fotky z vašeho nejen svatebního dne. Odvážný vzhled alba připomínající lidový motiv v moderním provedení je originální a neokoukaný.

ZEP Samolepicí fotoalbum Art
226 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Samolepicí foto-album Art obsahuje 30 samolepicích stran (15 listů) o rozměru 24×32 cm vázaných na spirále. Album obsahuje 1 list k případnému doplnění fotek poznámkami. Desky jsou velmi silné a potažené poměrně veselým barevným potiskem. Ten je laminovaný a lesklý.

ZEP Samolepicí fotoalbum Party
226 Kč

Party je pestré foto-album s 30 samolepicími stranami (15 listů) o rozměru 24×32 cm vázaných na spirále. Album obsahuje 1 list případnému popisu fotek. Desky jsou velmi silné a potažené poměrně veselým barevným potiskem. Ten je laminovaný a lesklý.

Tradag Krtek a deštník samolepicí fotoalbum
299 Kč

Scéna z animovaného filmu Krtek a paraplíčko od Zdeňka Milera na samolepicím foto-albu. Vaše děti budou prohlížení fotek v tomto albu milovat! Desky jsou proto lesklé, laminované, lehce otíratelné. Obsah 40 samolepicích stran (20listů) na šroubované vazbě.

Tradag Purpler samolepicí fotoalbum
189 Kč

Fialové samolepicí album s plné purpurových květů.   Obsahuje 20 samolepich listů /40stran/ o rozměru 18×22 cm. vazba je rozebiratelná na šrouby. Uloženo v kvalitní pevné  krabici pro lepší ochranu alba a vašich fotek.

Tradag Barvotisk fotoalbum samolepicí
169 Kč

Zajímavé foto-album s barvotiskovým motivem, který by se mohl jmenovat Váza a grapefruit či Váza a zlatá koule. Je to jen na vaší fantazii. Album má laminované desky, které se dají v případě potřeby otřít lehce vlhkým hadříkem.

Innova Editions Samolepicí fotoalbum lněné
549 Kč

Samolepicí fotoalbum s deskami potaženými lněnou látkou ve vínové barvě. Na přední desce je vyražen plastický nápis Photo. Album obsahuje 50 stran o rozměru 26×32,5 centimetrů.

Tradag Tessy samolepicí fotoalbum 3D
139 Kč

Samolepící album Tessy v provedení 3D s kytičkou na deskách. (3D znamená, že kytička je nalepena na deskách a tím vystupuje do prostoru) Album obsahuje 20 stran (10listů) 19×29cm k nalepování obrázků a fotografií. Vazba na spirále.

Walther Samolepicí fotoalbum Fun modré
849 Kč

Fun je jednobarevné samolepicí foto-album na fotky se šitou vazbou, které zaujme hlavně velkým rozměrem. Patří k největším svého druhu v naší nabídce. Samolepící plocha strany je 32×28 cm a pohodlně na ni dáte fotku či obrázek o velikosti A4.

Tradag Medvídek modrý samolepicí fotoalbum
469 Kč

Samolepící foto-album modrým medvídek s krásným a roztomilým medvídkem pro fotky vašich dětiček a plyšových medvídků. Album obsahuje 40 samolepicích stran (20 listů).

Goldbuch Samolepicí fotoalbum Firenze modré
389 Kč

Jednobarevné samolepící fotoalbum tradičního vzhledu v modrém provedení a zlatou ražbou na přední desce. Obsahuje 40 samolepících stran (20 listů) na šité vazbě rozměru 27×20 centimetru.

Tradag Gratulace svatební samolepicí fotoalbum
699 Kč

Svatební foto album se spoustou růžiček pro fotky nevěsty, ženicha a družiček. Velkorysé a vyloženě svatebně vyhlížející foto album se záplavou zlatých růžiček. Album je perfektně zpracováno a pro lepší ochranu je dále uloženo v pevné kartonové krabici s průhledným víkem.

ZEP Samolepicí fotoalbum Svatební
599 Kč

Svatební samolepicí foto-album klasického vzhledu se samolepícími listy na šité vazbě. Desky mají potah světle béžové barvy (slonová kost) se zlatou ražbou.

Tradag Medvídek růžový samolepicí fotoalbum
469 Kč

Samolepící foto album růžový medvídek s krásným a roztomilým medvídkem v růžové barvě pro fotky vašich holčiček a plyšových hračiček. Album obsahuje 40 samolepicích stran (20 listů).

Tradag Nessy samolepicí fotoalbum 3D
139 Kč

Nessy je samolepící album s 3D kytičkou na deskách. (3D znamená, že kytička je nalepena na laminovaných deskách a tím vystupuje do prostoru) Album obsahuje 20 stran (10listů) 19×29cm k nalepování obrázků a fotografií. Vazba na spirále.

Innova Editions Samolepicí fotoalbum kožené vínové
640 Kč

Kožené samolepicí fotoalbum potažené kůží vínové barvy a s velkorysým rozměrem. Podobných fotoalb v nabídce mnoho nenajdete V tomto provedení se jedná o velmi výjimečné a speciální fotoalbum, které se často nevidí. Obsahuje 30 samolepicích stran (15 listů) na šité vazbě rozměru 32×26cm.

Walther Samolepicí fotoalbum Fun krémové
849 Kč

Fun je samolepicí foto-album krémové barvy na fotky s šitou vazbou, které zaujme hlavně velkým rozměrem. Patří k největším svého druhu v naší nabídce. Samolepící plocha strany je 32×28 cm a pohodlně na ni dáte fotku či obrázek o velikosti A4.