Menforsan Přírodní šampon proti lupům s citronem 300ml

Menforsan Přírodní šampon proti lupům s citronem 300ml

Kvalitní přípravek speciálně vyvinutý psí srst se sklony k tvorbě lupů a loupání suché kůže. Celý popis
Od prodejce MALL
208 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
693,33 Kč/l

Momentálně nedostupné

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 764847

Popis

Problémům s lupy, které trápí mnohé z nás, se bohužel často nevyhnou ani naši čtyřnozí kamarádi. Ač se to nezdá, s lupy mohou trpět i zvířata.

Lupy vznikají tak, že z příliš suché kůže se odlupují drobné šupinky, což představuje nepříjemný problém pro nás, majitele, protože se lupy nachází poté všude. Lupy také kazí celkový dojem ze srsti a může způsobovat nepříjemné svědění.

Tento Přírodní šampon proti lupům působí nejen proti odlupování suché kůže, ale účinně bojuje s různými kožními bakteriemi a houbami, které mohou lupy způsobovat.

Citrónový extrakt hydratuje kůži a významně ovlivňuje rozmnožování buněk pokožky, která se při pravidelném používání zaceluje. Změna je patrná již po prvním použití, avšak pro úplné odstranění problému je nejlepší používat šampon několik týdnů. Srst šampon nejen čistí a tonizuje, ale zanechává ji navíc lesklou a měkkou, což ocení nejen váš psí kamarád, ale také vy.

Samozřejmostí je vyvážené pH, které vyhovuje citlivé kůži vašeho pejska.

Návod na požití:

  • Na mokrou srst naneste potřebné množství šamponu a masírujte, dokud nevznikne pěn. Nechte ji chvíli působit a opláchněte