Schwarzkopf Prof. Suchý šampon pro objem vlasů Refresh Dust (Objem 300 ml)

Značka: Schwarzkopf Prof. Náš kód: 100002135250
Schwarzkopf Prof. Suchý šampon pro objem vlasů Refresh Dust (Objem 300 ml)

Partnerský prodej

Schwarzkopf Prof. Suchý šampon pro objem vlasů Refresh Dust (Objem 300 ml)

Nemáte zrovna čas umýt si vlasy? Pak je pro vás OSiS Refresh Dust tou pravou volbou! Suchý šampon = praktický pomocník nejen na cestách! Tento suchý šampon pro objem vlasů osvěží vaše vlasy ve chvíli, kdy nemáte čas si je umýt. Celý popis

169

169 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

Nemáte zrovna čas umýt si vlasy? Pak je pro vás OSiS Refresh Dust tou pravou volbou! Suchý šampon = praktický pomocník nejen na cestách! Tento suchý šampon pro objem vlasů osvěží vaše vlasy ve chvíli, kdy nemáte čas si je umýt. Navrátí jim požadovaný objem, poskytne spoustu struktury a jemnou kontrolu. Dokonce i mastné vlasy budou opět vypadat svěže a plné energie! Vhodné i pro muže.

Účinky:

  • neuvěřitelný objem,
  • dlouhodobá svěžest vlasů,
  • jemná kontrola a zvýraznění vlasů.
Jak používat:

Před použitím protřepejte! Aplikujte na vlasy ze vzdálenosti 20 cm od hlavy. Po aplikaci nechte Refresh Dust na vlasech chvíli působit, poté vlasy promněte prsty a vykartáčujte.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete i další výrobky značky Schwarzkopf Professional.

Upozornění:

Po použití uzavřete a skladujte na suchém místě! V případě zablokování rozprašovače podržte hlavici tuby spreje pod tekoucí vodou a poté důkladně vysušte. Není vhodný pro dlouhodobé používání (nenahradí klasické mytí vlasů)!


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Určení unisex
Typ vlasů vlasy jemné, vlasy normální
Objem (ml) 300 ml