Badabulle Skládací sedátko do vany
799 Kč
+ doprava zdarma

Sedátko do vany Badabulle je skládatelné a tak zabere v koupelně málo místa. Je určené pro děti od 6 do 16 měsíců (6–14kg). Je bezpečné díky 4 přísavkám, díky kterým se pevně uchytí do vany. Vyrobeno ve Španělsku.


Summer Infant Sedačka do vany My Bath Seat
1 190 Kč

1 070 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ideální pomocník při přechodu z dětské vaničky do vany pro dospělé. Sedačka do vany zaručuje pohodlí a bezpečnost, k tomu obě ruce volné pro maximální péči o Vaše dítě během koupání.


Babymoov Sedátko do vany Aquaseat White
1 190 Kč
1 153 Kč
+ doprava zdarma

Babymoov Sedátko do vany Aquaseat White – výška 25,5 cm x průměr 29 cm. Pohodlné sedátko s velkými otvory. Stabilní a bezpečné, bez BPA. Výroba ve Francii. Pro děti od 6 do 12 měsíců (6–14 kg).


Bebe-jou Koupací sedátko

Bebe-jou Koupací sedátko

Hodnocení: 4,5
769 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bébé-Jou Koupací sedátko do vany v jemných barvách je určeno pro bezpečnější, pohodlnější a příjemnější přechod z vaničky do velké vany. Vhodné od 6 měsíců.


Bebe-jou Koupací sedátko "Dream Blue"
769 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bebe-jou Koupací sedátko „Dream Blue“ baví každé malé děťátko a usnadní mu přechod z vaničky do velké vany. 4 přísavky pevně drží sedátko na dně vany. Určeno dětem od 7 měsíců do 13 kg.


Bebeconfort otočné vanové sedátko - modrá
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Praktické a hravé sedátko do vany pro dětičky do 13 kg. Pro příjemnější a hravější koupání ve vaně. Možnost zafixování silnými stabilními přísavkami.


Safety 1st Sedátko do vany Swivel
659 Kč

589 Kč
+ doprava zdarma

Safety 1st Sedátko do vany Swivel pro příjemnější a hravější koupání ve vaně pro batolata od 6 do 12 měsíců/10kg. Ergonomické sedátko zajistí stabilitu a pevnou oporu dítěte. Sedátko se otáčí ve 360°. O zábavu se postará barevný rotující míček.