MDTools Motorová kosa - křovinořez 3,0 kW, benzinový, kotouče, nože, maska, struny

MDTools Motorová kosa - křovinořez 3,0 kW, benzinový, kotouče, nože, maska, struny

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Benzínová motorová kosa/křovinořez John Gardener G81061 Praktický a výkonný „křoviňák“ s vynikajícím poměrem ceny a kvality. Zastane práci na zahradách, v parcích a na mnoha dalších místech. Je dodáván s bohatou sadou příslušenství. Technická… Celý popis
4 011 Kč
3 611 Kč
Doprava zdarma
Partner: MojeDílna

Skladem u partnera poslední 1 kus

9.3. - 10.3. při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera MojeDílna

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100021004624

Popis

Motorová kosa určená k sečení travnatého porostu, křovin či houští, a to i v těžce dostupných místech. Na jemnější porost je možné použít nylonové struny nebo travní kotouč, tvrdší rostliny (keře, menší dřeviny, náletové rostliny atp.) se sekají speciálními kotouči.

Dvoutaktní benzínový motor poskytuje stabilní výkon, plynulá regulace plynu umožňuje jeho pohodlné ovládání. Přenos výkonu motoru je pomocí pevné hřídele uložené v ložiskách a úhlovou převodovkou s ozubenými koly, přenášející točivý moment z hřídele na žací nástroj.

Přední rukojeť je speciálně tvarovaná do písmene U a velmi zjednodušuje práci v náročném terénu. Díky polohovatelnosti je možné ji nastavit přesně podle potřeb obsluhy.

Druhy pracovních nástrojů a jejich použití:
Strunová hlava: vhodná ke kosení nízké trávy ve volném prostranství bez překážek. Není vhodné ji používat ke kosení kolem pevných předmětů jako ploty, stromy, kameny apod. (strunová hlava se může poškodit).
Kovová strunová hlava: určená ke kosení nízké trávy. Díky její pevné konstrukci lze použít ke kosení kolem pevných předmětů, jako jsou ploty, stromy, kameny a další.
Trojzubý, čtyřzubý kotouč: ideální na vyžínání vysoké trávy, mlází a nepoddajných travin. Není vhodné používat na rákosí, nálety, křoví či dřeviny, ke kosení kolem pevných předmětů (ploty, stromy, kameny atd.) – motorová kosa se může poškodit.
Osmizubý kotouč: pro kosení staré suché trávy a rákosu. Nesmí se používat na náletové dřeviny, křoví či podobné rostliny, ke kosení kolem pevných předmětů (ploty, stromy, kameny…) – nástroj se může poškodit.
Vícezubé kotouče (22–80 zubů): určené pro kosení náletů, křoví či slabších dřevin do průměru kmene 60 mm. Čím větší počet zubů, tím lépe si motorová kosa poradí i se silnějšími nálety nebo dokonce i slabšími dřevinami.