Počet nalezených produktů: 14

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Country Life BIO Hnědý len 300 g
31 Kč

Lněné semínko je bohatým zdrojem omega 3 mastných kyselin, ligninu, vitamínů a minerálů.


Advance nutraceutics BIO Chia semínka 500 g
289 Kč

BIO Chia semínka ADVANCE jsou superpotravina s vysokou nutriční hodnotou. Jedná se o Chia semínka vysoké kvality, což dokládá BIO certifikace ECOCERT.


Allnature Chia semínka
69 Kč

Chia semínka jsou jedním z nejlepších zdrojů energie při fyzické námaze, neboť mají schopnost dodat výdrž a vitalitu při náročných fyzických výkonnech.


Country Life Bio Konopné semínko loupané 100 g
66 Kč

Konopné semínko obsahuje esenciální aminokyseliny omega 3 a 6 v ideálním poměru vhodném pro lidský organismus. Je cenné svým obsahem vlákniny a je dobrým zdrojem vápníku a železa, fosforu, hořčíku, zinku, mědi a manganu.


Country Life Bio Konopné semínko neloupané 250 g
50 Kč

Konopné semínko obsahuje všechny esenciální aminokyseliny a nepostradatelné mastné kyseliny. Je cenné svým obsahem vlákniny a dobrým zdrojem vápníku a železa, fosforu, hořčíku, zinku, mědi a manganu.


Delibutus Konopné semínko loupané 250 g
153 Kč

Konopné loupané semínko je vhodné do studené kuchyně, do salátů, k sýrům či jako velmi zdravé mlsání samostatně. Má příjemnou oříškovou chuť a vůni.


Delibutus Konopné semínko loupané 500 g
262 Kč

Konopné loupané semínko je vhodné do studené kuchyně, do salátů, k sýrům či jako velmi zdravé mlsání samostatně. Má příjemnou oříškovou chuť a vůni.


Iswari BIO Chia 200 g
88 Kč

Chia semínka jako tradiční potravina Aztéků jsou v současné době stále populárnější jako skvělý zdroj energie při fyzické námaze. Jsou přezdívána jako „runner food“, protože mají schopnost dodat výdrž a vitalitu při extrémně dlouhých běžeckých výkonech.


Iswari BIO Len hnědý - mletý 250 g
89 Kč

BIO Len hnědý přirozeně obsahuje nenasycené mastné kyseliny a vlákninu. Je zdrojem množství minerálů (vápník, hořčík, železo, fosfor, selen, zinek, měď).


Iswari BIO Naklíčená pohanka 250 g
119 Kč

BIO Naklíčená pohanka je plná enzymů a pomalu stravitelných sacharidů, je křupavá a lahodné oříškové chuti.


Naturalis Konopná semínka Naturalis BIO 250 g
193 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Konopná semínka Naturalis jsou 100 % přírodní produkt v BIO kvalitě. Neobsahují žádné přidané látky.