Swix N5NC
650 Kč

589 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada přípravků s protismykovou úpravou pro běžecké lyže. Součástí je i účinná stěrka pro úpravu. Slouží k udržování sjízdného stavu skluznic. Swix N5NC je dodáván v průhledném balení a obsahuje 80 ml roztoku N3 Easy Glide, 70 ml čističe skluznic I61 a utěrku Fiberlene.


Swix F4-70C 70 ml
490 Kč

439 Kč

Novinka! Smývač vosků Swix F4–70 je čistič a kondicionér ve spreji určený pro lyžaře i snowboardisty. Lze jej použít při všech sněhových podmínkách. Čistící ubrousky jsou součástí balení.


Swix N16

Swix N16

Hodnocení: 5
599 Kč

Novinka

Ošetřující přípravek pro běžecké lyže s integrovanými mohérovými pásy. Součástí je i účinná stěrka pro úpravu. Funguje jako impregnace bránící namrzání. Použití do sněhových podmínek v rámci nižších teplot. Swix N16 je dodáván v menším balení o 70 ml.


Swix T0035
119 Kč

Novinka

Malá škrabka pro účinné odstraňování starších vrstev vosku nebo klistru. Slouží k udržování sjízdného stavu skluznic. Výstupky zajišťují pevné držení i při dlouhodobějším tempu. Se Swix T0035 budou pomalejší jízdní vlastnosti či nepravidelný povrch odrazových částí již minulostí.


Swix I62C

Swix I62C

Hodnocení: 5
250 Kč

Novinka

Čistící roztok pro běžecké lyže, který umožní plynulý sjezd s hladkou odrazovovou plochou. Zbavuje zbytků vosku a neškodí ozonové vrstvě. Swix I62C vás v případě celodenních výletů po běžkařských trasách nezklame.


Swix N15

Swix N15

Hodnocení: 5
500 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ošetřující přípravek pro běžecké lyže s integrovanými mohérovými pásy. Součástí je i účinná stěrka pro úpravu. Funguje jako impregnace bránící namrzání. Použití do sněhových podmínek pohybujících se při teplotě okolo 0 °C. Swix N15 je dodáván v menším balení o 70 ml.


Swix T0166B
339 Kč

Novinka

Praktický kartáč pro úpravu běžkařských lyží při použití s řadou F4. Slouží k udržování sjízdného stavu skluznic. Prohlubně po stranách zajišťují pevné držení i při dlouhodobějším tempu. Se Swix T0166B budou pomalejší jízdní vlastnosti či nepravidelný povrch odrazových částí již minulostí.


Swix kartáč F4 kombi
340 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kombinovaný kartáč na nanášení a číštění vosku. Z jedné strany má plst, kterou se nanáší vosk a doleštuje skluznice. Z druhé strany je nylonový kartáč.


Swix škrabka plexi
175 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Škrabka na vosk z průhledného plastu s tloušťkou 4mm.


Swix škrabka plexi
145 Kč
+ doprava zdarma

Škrabka na vosk z průhledného plastu s tloušťkou 3mm.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: