Sháníte zboží z kategorie servis a údržba lyží? U nás na MALL.cz si jej můžete srovnat podle parametrů nebo od nejlevnějšího či od nejlépe hodnoceného ostatními uživateli.

Zobrazit více
  • Nákup vám doručíme ještě dnes, nebo až budete chtít.
  • Produkty z kategorie servis a údržba lyží vám přivezeme domů, nebo si nákup můžete vyzvednout v jednom z našich 700 výdejních míst.
  • Operátoři naší klientské podpory řeší požadavky zákazníků 24 hodin denně.
  • Zboží můžete zaplatit online, dobírkou nebo třeba až za 30 dní s MALL Pay.
  • Pokud zakoupený výrobek nesplňuje vaše představy, lze jej vrátit do 14 dnů bez udání důvodu.

U nás na MALL.cz najdete dalších 1 000 000 výrobků .

Swix N15 sprej 70 ml
1x

Swix N15 sprej 70 ml

609 Kč

Ošetřující přípravek pro běžecké lyže s integrovanými mohérovými pásy. Součástí je i účinná stěrka pro úpravu. Funguje jako impregnace bránící namrzání. Použití do sněhových podmínek pohybujících se při teplotě okolo 0 °C. Swix N15 je dodáván v menším balení o 70 ml.

Od prodejce MALL
Swix T1790
7x

Swix T1790

1 799 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skládací nohy k voskovacím profilům na běžecké lyže T0793, T0795 a T0767. Zakončeno gumovými podložkami potlačující prokluzování. Opatřeno stabilizátory a silnějším průměrem nosné části pro větší stabilitu. Swix T0079–1 vám usnadní voskování s přesnějším rozvrstvením po celé části.

Od prodejce MALL
Swix I62C Base Cleaner 150 ml
20x

Swix I62C Base Cleaner 150 ml

249 Kč

Čistící roztok pro běžecké lyže, který umožní plynulý sjezd s hladkou odrazovovou plochou. Zbavuje zbytků vosku a neškodí ozonové vrstvě. Swix I62C vás v případě celodenních výletů po běžkařských trasách nezklame.

Od prodejce MALL
Swix T0035
4x

Swix T0035

129 Kč

Malá škrabka pro účinné odstraňování starších vrstev vosku nebo klistru. Slouží k udržování sjízdného stavu skluznic. Výstupky zajišťují pevné držení i při dlouhodobějším tempu. Se Swix T0035 budou pomalejší jízdní vlastnosti či nepravidelný povrch odrazových částí již minulostí.

Od prodejce MALL
Swix T0166B
4x

Swix T0166B

349 Kč
339 Kč

Praktický kartáč pro úpravu běžkařských lyží při použití s řadou F4. Slouží k udržování sjízdného stavu skluznic. Prohlubně po stranách zajišťují pevné držení i při dlouhodobějším tempu. Se Swix T0166B budou pomalejší jízdní vlastnosti či nepravidelný povrch odrazových částí již minulostí.

Od prodejce MALL
Diamond Mini lyže m-2

Diamond Mini lyže m-2

331 Kč

Věk: od 3 let Materiál: plastová Obchodní značka: diamant Hmotnost: 227 g Rozměry: 35 × 9 × 1 cm.

Partner: KRAFTIKA
Kraftika Mechanické lyžařské vázání, nnn shamov 06

Kraftika Mechanické lyžařské vázání, nnn shamov 06

1 238 Kč
1 217 Kč

Používají se pro boty s podrážkou NNN a jsou namontovány na závodní, sportovně-běžecké a běžecké lyžování, ale i všechny úpravy lyžařského vybavení. Systém upevnění obuvi: mechanický. Díky celkovému tělu (hlavička část a vodítko je jeden celý kus) a.

Partner: KRAFTIKA
Swix Čistič skluznic s aplikátorem I63C
2x

Swix Čistič skluznic s aplikátorem I63C

349 Kč

Čistič skluznic s aplikátorem. Je vhodný na odstranění vosků a nečistot ze skluznic. Ekologicky šetrné provedení, které neničí ozonovou vrstvu. Swix I63C je velmi příjemný na používání díky tomu, že má jemnou vůni a dlouhou životnost. Praktické balení se snímatelným krytem.

Od prodejce MALL
Swix N4C
6x

Swix N4C

439 Kč

Univerzální roztok na ošetření vyschlých lyží. Ty jinak vedou k nežádoucí oxidací a absorbci nečistot k pomalejší a hůře ovladatelné jízdě. Starší lyže s protismykovou úpravou mohou, s pomocí přípravků N4 a Easy Glide, vypadat jako nové. Swix N4C je dodáván v balení o 150 ml.

Od prodejce MALL
Swix Obal na žehličku

Swix Obal na žehličku

999 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Textilní obal na voskovací žehličku pro ochranu jejího povrchu při transportu. Pojme žehličku i napájecí kabel. Díky tepluvzdornému dnu je použitelný ihned po voskování. Příjemný design s možností utahování obvodu. Swix Obal je využitelný pro všechny typy žehliček od značky Swix.

Od prodejce MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Servis a údržba lyží.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Servis a údržba lyží výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Servis a údržba lyží akce.