Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12265181

Almeva DEKOR 1V HNĚDÝ, Komínový set, 2 m, DN140

Almeva DEKOR 1V HNĚDÝ, Komínový set, 2 m, DN140

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Dvoumetrový komínový set nadstřešní části, jednoprůduchový s ventilační šachtou, DN140, hnědý. Set je tvořen betonovou tvárnicí, izolací a vnitřní keramickou vložkou. Set ALMEVA DEKOR 1V HNĚDÝ je designové řešení nadstřešní části komínových systémů ALMEVA TRIPLE SIB, SIZ v provedení imitace cihel. Celý popis
13 365 Kč
12 029 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
13 365 Kč
12 029 Kč
S novou kartou za

Popis

ALMEVA DEKOR 1V je designové (pohledové) řešení nadstřešní části jednoprůduchových komínových systémů s ventilační šachtou ALMEVA TRIPLE SIB v provedení imitace cihel.

Certifikovaný komínový systém ALMEVA TRIPLE SIB je vhodný pro rodinné domy, bytové domy, rekreační objekty, pro administrativní i průmyslové budovy.

Komínový systém ALMEVA TRIPLE SIB lze použít pro odvod spalin od spotřebičů na pevná a kapalná paliva. V případě atmosférických spotřebičů i pro paliva plynná.

 

Komínový set nadstřešní části ALMEVA DEKOR 1V je tvořen betonovou tvárnicí (520 × 380 × 80 mm), izolací a vnitřní keramickou vložkou.

Tvárnice obsahují kanálky pro zadní větrání. Jsou spojovány tenkovrstvou lepicí maltou, která je součástí sestavy.

Prostor mezi tvárnicí a keramickou vložkou je po celé délce vyplněn lamelovou izolací.

Vnitřní keramické vložky jsou spojovány na pero a drážku. K jejich lepení se používá tmel Velbakit, který je již součástí standardního komínového setu ALMEVA TRIPLE SIB.

 

Pokud je komín v nadstřešní části vyšší než 1,7 m od posledního kotvení, je třeba tuto část zpevnit armovacími tyčemi a zálivkovým betonem. Pro tyto účely jsou komínové tvárnice v rozích opatřeny otvory. (Armovací tyče a zálivkový beton nejsou součástí balení, možno doobjednat v sekci Komínové komponenty a příslušenství).

 

Dvoumetrový komínový set nadstřešní části ALMEVA DEKOR 1V HNĚDÝ, jednoprůduchový s ventilační šachtou, DN140 obsahuje:

  • 25× Dekorační komínová tvárnice pro jednoprůduchový komín s ventilační šachtou – hnědá
  • 6× Komínová vložka DN140
  • 2× Izolace lamelová DN140
  • 2× Lepicí malta pro spojování tvárnic – 25 kg

 

Ke komínovému setu ALMEVA TRIPLE SIB je dodáván montážní návod a komínový štítek pro prvotní revizi komínu (ČSN 734201 Komíny a kouřovody).